Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość szukający_01

Producenci odziezy - skate, mass, jigga itp???

Polecane posty

Gość szukający_01

Chciałbym otworzyc w swoim miescie sklep dokladnie skateshop, wiem ze jest popyt na takie ciuchy, tylko skąd je wziąść. Czy ktoś moze blizej orientuje się gdzie znajdują sie siedziby producentów, hurtownie tych ciuchów skąd je najlepiej brac, tak by ciuchy nie kosztowały fortuny ale by jednak na nich zarobic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do góry PPP
do góry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dadssd
prosto i diil z Warszawie zamawiaja zazwyczaj z neta i sprzedaja musisz sie jakos dogadac moge dac adres stronu www.prosto.pl www.hempszop.pl jak ty takich podstawowych rzeczy nie wiesz to kiepsko wroze ci ten biznes plan ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Strona korzysta z plików cookies. W przeglądarce możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji na stronie polityka prywatności.. OK Witam. zamierzamy rozszerzyć działalność o sprzedaż ubrań hiphop/skate. Wszystkich producentów i dystrybutorów takiej odzieży, polskich i zagranicznych marek proszę o kontakt i oferty. odzieży hiphop, stytestyle, hiphop wear. skateshop@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dominika83455
Jeżeli mowa o odzieży oraz dobrym sklepie,producentach,to koniecznie sprawdź http://www.fabrik.sklep.pl/ na pewno się nie zawiedziesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja kupuje tutaj ciuchy www.chillout-shop.pl i powiem wam, ze fajnie maja w sklepie stacjonarnym, bo mozna sobie przymierzyc i w ogole wybrac sobie duzo rzeczy, a z drugiej strony jak ktoś jest już zdecydowany to moze zamowic i ma przesyłke za fri :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja również szukam jakiegoś dobrego sklepu. Możecie dac tutaj jakieś linki bo nie ma duzego wyboru w sieci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinka39
Ja zamawiałam jakiś czas temu bluzę dla męza na urodziny ( preferuje właśnie ten styl ubierania sie) i zrobiłam zakupy tutaj: http://supersklep.pl/skateshop - obecnie jest to chyba największy sklep z tego typu ubraniami w sieci. Mają tam wielu dobrych producentów. Jeśli chcesz kupić coś dla siebie to polecam szczególnie ubrania firmy Sugar. Są bardzo dobrze wykonane, naprawdę fajnie się noszą i są praktycznie nie do zdarcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość morświnzlasu
Zobacz sobie w tym sklepie na listę dostępnych marek https://unhuman.pl/producers.php tam masz przede wszystkim odzież w klimacie hip hop, skate itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×