Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość okłamana

PRZEKLINAM WSZYSTKICH ŻONATYCH,KTÓRYM SWĘDZĄ FIUTY

Polecane posty

Gość okłamana

wiec flirtują na boku, oklamują, oszukują, a potem łzy, pustka w sercu niesprawiedliwa krzywda i smutek. PRZEKLINAM CIĘ .......za twoje udawanie i po ci się do mnie przyczepiłeś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olej...a jak chcesz z siebie wyrzucic to na stronie festiwalu Progesteron jedna babka spisuje takie rzeczy - dziennikarka. Tylko zastanow sie, czy chcesz sie z tego zwierzać. Powodzenia. Trzymsie cieplutko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jesli swedza
to rzeczywiscie z daleka od takich, bo pewnie maja jakas grzybice, ktora bardzo latwo mozna sie zarazic... a tak w ogole, to nauczka, zeby nie zadawac sie z kims, kto juz ma rodzine

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okłamana
nie, nie chce sie zwierzac jakiejs dziennikarce. tu są kobietki o różnych losach, moge wiec krzyknąć o swoim bólu i bardziej mnie zrozumieją niz jakaś harpia, co liczy na swój udany reportaż. wiem, ze powinnam olac i tak tez w koncu bedzie, ale dzis jest mi bardzo smutno, bo czyste uczucia zostaly sprofanowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okłamana
tak nauczka taka,ze nie chce nikogo widziec ani nikogo znac. bo o rodzinie dowiedzialam sie po 8 miesiacach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łączę się z Tobą w przeklinaniu :-) k... k... k... ;-) ..i uwaga na ptasią grypę ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okłamana
oj tak, nu pogodi!!!! niech mu żona da w kość, zeby siedzial z podkulonym ogodem na fotelu i w kapciach, a nie lata i nie zawraca głowy wolnym kobietom JESZCZE cI SIE DOSTANIE !!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inka**
Masz zamiar powiedzieć zonie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okłamana
A TA BEZCZELNA ŚWINIA JESZCZE PISZE,ZE TESKNI, DO CZEGO...? DO RŻNIECIA?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pociesz sie,że ja pojechalam po takim wlasnie kolesiu, ktorego zona za to zostawila paradoks polega na tym, że zrobilam tak, bo wlasnie mi sie spodobal..tylko myslalam, że jest wlasnie takim ruchaczem.....byl, ale zostawionym wlasnie przez ową zonę, po ktorej placze w...ic sie mozna, nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okłamana
NIC ZONIE NIE POWIEM, I TAK NIE MA LEKKO SKORO MA TAKIEGO PRZYDUPASA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okłamana
JAK WROCE Z PRACY TO JESZCZE TROCHE POPRZEKLINAM I POPOMSTUJE, TERAZ ZMYKAM A JAK KOBIETKI TEZ CHCECIE SIE PRZYŁĄCZYC - PROSZE!!! KLĄĆ TAKIE SZUJE!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak nich mu uschnie i odpadnie od tego swędzenia- nie bezie miał po co żyć! niech mają!! świenie!! Giń przepadnij!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
takiemu to powinien h..j odpasc a potem go zona zostawic:D ale zeby chciece mial do konca zycia i nic nie mogl z tym zrobic:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gigaB
ty sie dowiedzialas po 8 miesiacach ze ma zone, ja...po osmiu miesiacach dowiedzialam sie w koncu jak on ma na imie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ironiczna
Jak to giga? :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okłamana
no giga to juz musiał być giga-oszust ;) wrocilam z pracy, troche sie oderwalam od mysli, ale i tak telepatycznie zyczę mu zeby w koncu wpadł w tarapaty. bo wroci taki na łono rodziny i wszystko zlewa. nie pomstowalabym tak, gdybym od razu wiedziala,ze ma rodzine - to prosze, moj durny wybór, ale wmawiac wolnej, atrakcyjnej kobiecie ze jest sie wolnym, zeby nie rozgladala sie z kims innym, to pięść sie zaciska: A MASZ PO RYJU!! niczego nie pragne, zeby jeszcze żonka go potłukła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rubika
Też się wycierpiałam przez takiego jednego żonatego skurwysyna! ZEMSTA ZEMSTA NIENAWIŚĆ NIENAWIŚĆ furia to wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KTÓRYCH swędzą fiuty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co o mężatkach które
zdradzają? :p przeklinam wszystkie kochanice, które swędzą cipy! :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asasasasasas
ach te kobiety, ich naiwnosc nie zna granic;-((((( to ze dowiedzialas sie po 8 miesiacach ze ma rodzine swiadczy tylko o tobie niestety!!! kobiety nie wierzcie obcym mezczyznom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak przez 8 miesiecy można nie zauważyć, że facet coś kręci? Nie zastanowiło cię, że nie odbiera przy tobie niektórych telefonów? Albo że wyłącza komórkę kiedy jesteście razem?Że przez tyle czasu nie zaprosił cię do domu? Nie przedstawił swoim rodzicom, rodzinie, znajomym, komukolwiek? MA dla ciebie tak mało czasu?itd, itp...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gaaska
klatwa? ja proponuje zeby takich spotykala impotencja. i doskonale rozumiem :) nawet to ze przez 8 miesiecy nie wiedzialas ze ma kogos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość avanta
eeetam, ja rodzinę mojego faceta poznałam jakoś po roku chyba. wcale mi się nie pieszyło od tego zresztą, bo miałam jakoś tak zakodowane, że jak ich poznam, to będzie znaczyło, że to coś "poważnego", a tego sie bałam. zresztą moich też poznał dośc późno. jak się pracuje i spotyka tylko np. w łikendy to najważniejsza jest ta druga osoba, a nie jego familia. a 8 mies. to z jednej strony kupa czasu, ale z drugiej mija to bardzo szybko :o dla mnie nic dziwnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość avanta
a jeżeli chodzi o telefony...to co, żona nie ma nic innego do roboty tylko wisi na tel. i dzwoni do męża? ja do mojego właściwie wcale nie dzownię, czasem puścimy sobie eskę, ale bez przesady, każdy ma swoje zajęcia, nie będziemy się kontrolowac ciągle w ciągu dnia :o. a rodzinka też nie wydzwania. tak że ten argument tez mnie nie przekonuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okłamana
8 miesiecy nie trudno trzymac tajemnice jezeli rodzina mieszka w innym miescie i rzeczywiscie nie wydzwania. tak wiec bylam w jego mieszkaniu, jego i tylko jego, mialam tam nawet swoje rzeczy, a o rodzinie dowiedzialam sie, kiedy sam sie bardzo zaangazowal i nie musial sie w koncu przyznac. zdardzane zonki zawsze bedą przeklinac kochanice - tyle,ze nie kazda taka kochanica jest kochanicą wrywającą sie w rodzinę z premedytacją. zaproszenie wychodzi od mężulka i bez jego aktywnego udzialu nie ma zadnego romansu ani skoku w bok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okłamana
mialo byc - musiał sie przyznac w końcu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hiob
Jestem żoną . Gdyby to był mój mąz ,to wolałabym się dowiedzieć od osoby, której by się nie mógł wyprzeć. Nienawidzę kłamstwa i mimo całego bólu , który by mnie czekał, wolałabym pewność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×