Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

pytanie do panów kamera samochodowa

Polecane posty

Gość gość

Czy można ustawic tak kamere samochodowa aby nagrywała wnętrze samochodu ? I czy taka kamere kupie do 150 zł ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość styl dżucze
za 200 zł. to już przyzwoita kamerka do auta ze stabilizacją obrazu, poszukaj kamerki do której można założyć pamiątkę 32 GB pamiętaj o stabilizacji obrazu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zazwyczaj można, ustawić żeby nagrywało wnętrze ale nie wiem czy cala kabina sie zmieści, tylne siedzenia raczej tak, ale kierowcy i pasażera nie wiem czy nagra, chyba że znajdziesz jakś ultra-szerokokątną, ale to nie w tej cenie. Zbyta mała odległość, od obiektywu, żeby całą szerokośc kabiny nagrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pan pipka
nie można, taką kamerę trzeba niestety ustawić na płaskiej powierzchni pod kątem -5 do +5 stopni wychylenia od linii prostopadłej skierowanej od dziubka narysowanego na podstawie kamery do przedniej szyby pojazdu. ceny najtańszych kamer samochodowych mieszą się w granicach 200-250 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzieki kurcze własnie mi zalezy zeby nagrywac czasami wnetrze mamy combiaka i czesto i gesto ginie nam z niego sprzet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ustawic na płaskiej powierzchni.... ale one maja uchwyt na przednia szybe z tego co czytałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ustawic na płaskiej powierzchni ale one maja uchwyt na przednia szybe z tego co czytałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najtańsze kamerki zaczynają się od ok 10$ na Aliexpress, albo 50-60 na Allegro (ale to chłam). Ja juz mówiłem wnętrze nagrasz, ale nie całe raczej, bo nie ma takiej technicznej możliwości. W ramach eksperymentu spróbuj zrobić aparatem.komórką zdjęcie całego wnętrza przez przednią szybę z zewnątrz, przykładając aparat do samej szyby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
HMm Ok dziekuj***ardzo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa_Ewusia
Przyłączę się do dyskusji. Ostatnio mamy problem z ginącymi rzeczami z samochodu. Dodatkowo mieszkamy na typowym łódzkim blokowisku, gdzie kręci się dużo osób. Chcemy zainstalować sobie kamerkę do auta, na przód i tył. Jest obok nas taka firma http://www.secar.pl/ - taką kamerkę chcemy kupić. Używał już ktoś może takiej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Faktycznie kamera internetowa to podstwa. Nie wyobrażam sobie jeżdżenia bez tego sprzętu. Kupowałem kamerkę w http://www.norauto.pl/. Warto zainwestować, by czuć się trochę bardziej bezpiecznym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LidiaBB
kamera samochodowa to w chwili obecnej bardzo przydatna rzecz. Mój znajomy dzięki takiej kamerce udowodnił że to nie on jest sprawca wypadku. A co do tego jaką kamerke powinnaś wybrać , to słyszałam że ta http://www.ferguson-digital.eu/pl/rejestratory-samochodowe/464-ferguson-eye-drive-shd100.html ma bardzo fajne funkcje i nieźle się sprawdza. Po za tym ma detektory ruchy i spory kąt widzenia wiec powinien Ci sie spodobać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dulinek33
Kamera Novatek ze sklepu http://4kom.pl/ ;) lekko ponad 150zł ale jest na prawdę godna polecenia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja korzystam z http://www.stopolgroup.pl/phantom-dvr-120gps,3,2978,2944 którą mogę spokojnie polecić. Bardzo dobrze mi się z nią jeździ bo nie tylko nagrywa obraz w dobrej jakości, ale również zapisuje i trase i prędkość jazdy za sprawą wbudowanego modułu gps

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciapciak87
lepiej kupić droższą i mieć na wiele wiele lat. Ja kupiłem na http://www.ctr.pl/ i jestem zadowolony! nagrywa mi super ;) i kilka razy dzięki takiej kamece udowodniłem że stłuczka nie jest z mojej winy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z tego co się orientuję, choć nie jestem mężczyzną, kamerę można zawsze tak zamontować, że będzie nagrywała wnętrze samochodu. Trzeba jednak pamiętać, że będzie widać po jej ustawieniu, że jest ona ustawiona właśnie w taki sposób. Myślę, że nawet laik to zauważy. Nie wiem więc, czy spełni ona taką funkcję. Tak czy inaczej jest to super przydatne urządzenie i polecam jego nabycie. Polecam sklepkomputerowy.seb.comp.pl. Ja osobiście mam kamerę posiadam kamerę ORLLO LX40 DUAL z rejestratorem przód i tył., ale można tam znaleźć wiele różnych modeli w bardzo szerokim przedziale cenowym. Można też zadzwonić i zapytać o poradę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olekkok
Używam od niedawna kamerki Xblitz p100 i sprawuje się bardzo fajnie. Doskonała jakość obrazu, małe gabaryty, wygodna obsługa, no i w zestawie cały system do mocowania, instrukcja po Polsku, także szybko się połapałem co i jak. Ogólnie na pewno plusem tej marki jest, że mają duży wybór, chyba największy jeśli chodzi o takie typowo samochodowe rejestratory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ukifff
Powiem tak – przezorny zawsze ubezpieczony. Jak tylko się dowiedziałem o rejestratorach jazdy to szybko zacząłem się rozglądać za takim gadżetem. Trochę przejrzałem internety, popytałem znajomych i ostatecznie zdecydowałem się na TrueCam -truecam.pl. Mają taki model jak A6 w ofercie, jest o tyle fajny, że ma w zestawie i przednią i tylną kamerę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja namieszam nic. Polecam Xiaomi DashCam. Kosztuje trochę ponad 300 PLN i jak można przeczytać w wielu testach- jest to najlepsza kamerka samochodowa w tej cenie. Niestety nie ma GPS (dla wielu to spora wada), więc nie ma opcji monitorowania prędkości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xzsssd
Dobrze mi się sprawuje jak na razie kamer Truecam. Dokładnie mam model ze średniej półki, dałem za niego 540 złotych – A5s, tak się nazywa. Kupiłem ten z uwagi na moduł GPS i możliwość współpracy z google Maps, bardzo przydatna rzecz, zwłaszcza jak się dużo jeździ w dalekie trasy. Fajną sprawą są też wymienne filtry na obiektyw, przez co można trochę podrasować całą optykę. Cała specyfikacja kamery jest na truecam.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój mąż kupił marę DVR do samochodu w sklepie www.azstudio.com.pl, popatrz sobie jakie mają ceny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×