Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

pytanie do panów kamera samochodowa

Polecane posty

Gość gość
Wiesz co, sprawdź sobie Xblitz Black Bird jak dla mnie super, detekcja ruchu, nagrywanie cykliczne, obsługa kart pamięci, niezła cena, bardzo fajna kamerka w kazdym razie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JacekNorwed
Sprawdź RS13 http://jbpartner.pl/pl/p/Rejestrator-samochodowy-Full-HD-RS13/863 to jeden z najlepszych rejestratorów, które na ten moment mogę Ci polecić. Posiada wszystkie funkcje, które zabezpieczają nakranie np. przed zderzeniem, rozdzielczość w jakości FullHD oraz szeroki kąt widzenia 140 stopni. Radzi sobie bez problemów rownież w całkowitej ciemności, dizęki wbudowanym diodom podczerwieni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość waldek055
Moją kamerkę samochodową dostałem w prezencie na imieniny, model Royall CAR-7S. Jak do tej pory sprawdza się bardzo dobrze, jestem z niej zadowolony. Dobra jakość nagrań, nawet w nocy. I szeroki kąt obiektywu. Mogę ją polecić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karol Dalewski
Sporą ofertę kamer samochodowych możesz znaleźć w sklepie internetowym https://www.aze.com.pl/ ja kupiłem model A119S - VIOFO. Rozdzielczość w Full HD, asystent kierowcy ADAS, wbudowana detekcja ruchu, obsługa kart microSD do 128GB i jeszcze długo musiałbym wymieniać. Świetnie radzi sobie również w nocy, więc jak dla mnie w zupełności wystarczająca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miszeel
Aktualnie najciekawsze propozycje ma chyba Xblitz. Ze swojej strony moge polecić Xblitz X5 WiFi http://xblitz.pl/produkt/kamera-samochodowa-xblitz-x5-wi-fi/ . Przez swoje wymiary bardzo wygodnie się ją montuje, nie zasłania widoczności. Dodatkowy moduł wifi bardzo ułatwia korzystanie z kamerki a tryb parkingowy bardzo sie przydaje, zwłaszcza jak parkuje sie pod urzedami/uczelniami gdzie ruch jest duzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Artur R
Ja myślę, że warto abyś również rozważyła wybór modelu RS11 od JBPartner, który wyróżnia się przede wszystkim wysoką jakością wykonania, rozdzielczością w jakości FullHD. Kąt widzenia to aż 170 stopni, także nic mu nie umknie, a do tego dzięki wbudowanym 6 diodom podczerwieni nie ma problemów z widocznością również w całkowitej ciemności. Używam go już od kilku dobrych miesięcy nie ma z nim problemów, fajny sprzęt dostępny w rozsądnej cenie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Darek

Mnie bardzo pasuje kamerka, którą dostałem na urodziny a jest to garett road 9. Nagrywa super i z tyłu i z przodu pojazdu. Włącza się automatycznie i najważniejsze przypomina mi o włączeniu świateł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Darek

Mnie bardzo pasuje kamerka, którą dostałem na urodziny a jest to garett road 9. Nagrywa super i z tyłu i z przodu pojazdu. Włącza się automatycznie i najważniejsze przypomina mi o włączeniu świateł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

 

Potwierdzam, że taki wideorejestrator 360 stopni to jest super rozwiązanie. Sam się do czegoś takiego mój kolega to ma jest mega zadowolony tutaj masz trochę więcej informacji o takich urządzeniach hadron.pl/wideorejestrator-360-stopni/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×