Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

pytanie o brzuszek do szczupłych :)

Polecane posty

Gość gość

Kochane kobietki w którym tygodniu pokazał wam sie brzuszek tak, że było wiadomo że to ciąża? Chodzi mi szczególnie o szczupłe panie, które nigdy nie miał odstającego brzuszka... ja już nie mogę sie doczekać kiedy zacznie być widać że mam w sobie maleństwo... :) ale u mnie jeszcze to potrwa... I jeszcze jedno pytanie mam... Otóż odkąd skończyłam 7 tydzień zauważyłam że nabieram "kształtów" a raczej tłuszczyku właśnie na brzuchu i biodrach. Zrobiła mi się oponka a brzuch czesto wieczorami jest wzdęty. Zawsze byłam szczupła i brzucha nigdy nie miałam dlatego zastanawia mnie teraz jego wygląd bo ciążowy brzuch nie jest to na pewno... Czy takie nabieranie tłuszczyku jest normalne? Jem tak jak zwykle, nie objadam się i od zawsze uchodziłam za chudą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie jedna osoba, która nie wiedziala ze jestem w ciazy zauważyła brzuszek pod koniec 3 miesiąca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja zauwazalam zmiane juz od 12 tc u siebie, nigdy nie mialam brzucha, zrobily mi sie tez boczki. Ale inni twierdzili, ze schudlam, oni dopiero zaczeli zauwazac niedawno ale w sumie nie chodzilam do znajomych w opietych bluzkach. Mozna powiedziec ze zauwazyli od 24tc, teraz jestem w 29 i jak na 7 miesiac to kazdy mowi ze nie widac, raptem powiedzieli by ze 5 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie w piątym orientowały się tylko te osoby, które wiedziały, że jestem w ciąży ;) Brzuch był mały, dopiero po 7 miesiącu wystrzelił jak należy :) Prędzej można było się domyślić po biodrach i biuście. Teraz myślisz, że to tłuszczyk, ale spokojnie, rozejdzie się po całym ciele jak tylko brzuch zacznie rosnąć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sandra19911991
Ja jestem szczupła, ale zawsze miałam kobiecą budowę ciała - drobne ramiona, szczupła talia, bardzo szczupłe nogi, płaski brzuch, ale w biodrach z 97 cm (na szczęście jestem wysoka - 176) :P u mnie końcówka 3 miesiąca.. schudłam 1-2 kg, przez to, że odrzuca mnie od słodyczy :) Ale brzuszek jest już widoczny, biodra jeszcze bardziej zaokrąglone - ale nieznacznie - czuję tylko, że jeansy trochę bardziej się opinają :) Na szczęście powiększyły mi się piersi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sandra mam tyle samo wzrostu, ważę póki co tyle samo co od 5lat - 59 kg i zaczęłam już 3 miesiąc ciąży i juz jeansami mam wieeelki problem... zapnę ale bardzo mnie ściskają więc już ich nie noszę niestety... Na szczęście uwielbiam getry i tuniki :) Mam nadzieję że tłuszczyk się rozejdzie bo nie jestem absolutnie przyzwyczajona do takiego widoku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie w 4mc bylo widać wypukłość a w szóstym to juz mialam spory brzuszek.też wcześnie sie zaokrąglam ale ja przytylam z 49kg na 79kg... Na szczęście po 3mc wróciłam do swojej wagi i rozstępy mam tylko troche na udach i pupie.na brzuchu nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja powiem wam ze rowniez mam 29 tc jak ktos tu wyzej pisal i podobno nie wygladam. Mam 164cm wzrostu i waze 60kg. Przytylam 5kg wiec jak na 7 miesiac to mysle ze nie duzo. Poszlo mi tylko w brzuch. No i piersi sa takie pelniejsze ale nie musze zmieniac rozmiaru biustonosza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dopiero w piątym miesiącu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×