Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

rana cięta kciuka

Polecane posty

Gość gość

6 dni temu ścięłam sobie opuszek wraz z połową paznokcia na krajalnicy. Chirurg założył mi dwa szwy. Ból jest strasznie irytujący... Jutro mam wizytę u chirurga, możliwe że zdejmą juz szwy. Problem w tym ze jestem straszna panikarą, samo wejście do gabinetu powoduje u mnie płacz i szybkie bicie serca, nie sposób mnie uspokoić. Czy jesli poproszę o znieczulenie przy zdejmowaniu szwów dadzą mi je? Mam tez zabrudzoną te ranę wiec trzeba będzie ja oczyścić a bol jest tak silny że narazie nie pozwolę dotknąć samej rany bo prędzej zemdleje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale ściąganie szwów nie boli:p sama miałam szytą brodę , i na klatce piersiowej dziurę po rurce, te drygie szwy wyciągnęłam sama. weż telefon i włącz jakąś grę, a on niech ściąga, nie patrz na to, nawet nie poczujesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie, zakażenia nie mam, przepisali mi antybiotyk i maść żeby temu zapobiec, 2 dni temu byłam na wizycie i powiedzieli ze wszystko okej. a co do szwów sęk w tym, że chodzi o mój paniczny strach, a tak czy siak będą musieli jakoś tę rany domyć - po tej maści między innymi, a bez znieczulenia nie dam rady, stąd pytanie, czy mi je dadzą jeśli nie ma innej opcji z mojej strony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niestety nie dadzą Ci znieczulenia, ale to naprawdę nie boli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale ja inaczej nie dam rady... może i macie racje że nie boli, ale ja prędzej zejdę na zawał... na ostatniej wizycie już się na mnie poznali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zrób panikę na wyrost - ja tak przy pobraniu krwi nieraz robiłam i się cackali. a jak byłam "dzielna" to potem pękały mi żyły i kilka dni bolało bo pielęgniary były nieostrożne. na zdjęciu szwów z dziury po jednej ósemce też byłam dzielna - z bólu się popłakałam, przy drugiej zrobiłam aferę i już inaczej było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z tą paniką to nie będzie problemu, bo ja psychicznie i fizycznie tak reaguje zanim dobrze wejde do gabinetu... zresztą bede sie cala trzasc wiec nie dadza rady nic zrobic, wedlug mnie dadza mi znieczulenie chocby dla swietego spokoju i zeby mogli w spokoju wykonac swoja prace. co sadzicie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×