Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zwykła kobietka_85

rozbita szyba od samoch. OC, pomozcie

Polecane posty

witam.Dzis w nocy ktos rozbil szybe od samochodu przednia, czy OC w HDI zwraca za to pieniazki?? co trzeba zrobic ?? czy nie ma takiej mozliwosci, do HDI nie moge sie dodzwonic.pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale to może potrwać a samochodem trzeba jeździć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zgadza sie , dlatego ja w takich sytuacjach zgłaszam się doo Nordglass, szybko zajmą się wymianą i mam pewność, że szyby są najwyższej jakośći

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gaajowy
nikt ci za szybę nie zwróci. Musi być winowajca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miałam taką sytuację.Musiałam sama pokryć koszty za szybę.Następnego dnia dowiedziałam się kto rozbil mi szybę.Facet pokrył koszty.Gdyby nie zechciał, zgłosiła bym na policję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
OC zwraca pieniądze za to co TY zrobiłas komuś czyli za szkody wyrządzone przez Ciebie a nie Tobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeśli nie masz AC to nikt ci za szybę nie zwróci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak nie wiesz kto to lipa - mi zbił sąsiad przez przypadek kamieniem z pod kosiarki - z jego OC poszło i gitara - tylko lepiej nie być w gorącej wodzie - bo od ręki wypłącają coś tam - ale to jest bez rzeczoznawcy i może to nie pokryć twojego problemu - ja od ręki 800zł a po wizycie rzeczoznawcy 1200...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maskier
Racja, warto podjechać z rozbitą szybą na wymianę do Nordglass. Ja spędziłem w warsztacie po wcześniejszym umówieniu się godzinkę i było po sprawie. Jeszcze dostałem gwarancję na wymianę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oenordglass
Dobry wieczór, Z ramienia Online Eksperta marki NordGlass pozwolę sobie uściślić parę informacji. Naprawa szyby w Nordlgass trwa tylko 20-25 minut, a wymiana właśnie średnio około 1 h. Jeśli chodzi o gwarancję, to w NordGlass oferujemy 2-letnią gwarancję na szybę i dożywotnią na jej montaż. W razie dodatkowych pytań pozostaję do dyspozycji. Pozdrawiam, Sebastian Nikulski Online Ekspert NordGlass

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Markena
Ja dodam swoje dwa grosze. Nordglass przeprowadza naprawy bezgotówkowe i o ile pamiętam współpracują z HDI . Po prostu zapytaj u nich jak to będzie wyglądało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nordglass
Szanowna Merkeno, nasza firma współpracuje ze wszystkimi firmami ubezpieczeniowymi. Każdy użytkownik samochodu posiadający aktualne ubezpieczenie dokona u nas wymiany szyby w systemie bezgotówkowym, niezależnie od firmy, w której ubezpieczył samochód. Pozdrawiam, Sebastian Nikulski Online Ekspert NordGlass

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oo to dobrze wiedzieć dodatkowo wiem że Nordglass to bardzo solidna firma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
są specjalne dodatkowe pakiety w OC np:dla szyb jeżeli tego nie masz to zadzwoń do serwisu Nordglass jak tu piszą koledzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale czy aż tak często wymienia/naprawia się szyby aby wykupić specjalne OC na szyby ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale czy aż tak często wymienia/naprawia się szyby aby wykupić specjalne OC na szyby ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ka_kut
Z OC to Ci nie zwrócą . Ale w nord glass maja wzmocnione szyby , taką sobie zafunduj. Wiem coś na ten temat bo sam miałem problemy z wybitą szybą przez wandali na osiedlu. Skończył się problem jak włożyłem taką wzmocnioną szybę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niestety nie ma innego wyjścia jak auto nie miało wykupionej polisy OC na szyby lub auto casco pozostaje sieć serwisów Nordglass oni maja najtańsze szyby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bułkowski84
I najlepsze. Wiele dobrych opinii o NordGlass słyszałem od znajomych i sam mogę ich polecić. Ja nawet jak rozbiłem tylną szybę w moim kombii to w ciągu 3 dni załatwiłem wszystko i wymienili mi szybę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kirkono
Z Twojego OC to nie ma możliwości zwrotu za wymianę. W moim samochodzie kilka razy wybijali szyby , aż w nord glass wstawili wzmocnioną i teraz mam spokój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a czy dużo droższa jest ta wzmocniona szyba ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rzepinek
OC jest po to że jak Ty komuś coś zrobisz to naprawia z Twojego ubezpieczenia. A tak niestety sam musisz pokryć szkody. Chyba że masz AC to inna sprawa . W takiej sytuacji nord glass naprawi szkodę bezgotówkowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nordglass
Koszt każdej szyby (także tej wzmocnionej) zależy od typu szyby, modelu i marki samochodu, w którym będzie wymieniana szyba. Nie jestem zatem w stanie odpowiedzieć na pytanie, czy wzmocniona szyba będzie dużo droższa. Może się okazać bowiem, że do jednego modelu samochodu będzie ona tańsza, niż "zwykła szyba" w innym modelu. W celu poznania kosztu wymiany szyby proszę o kontakt z serwisem. Stosowne dane kontaktowe znajdzie Pan na naszej stronie internetowej pod adresem: www.nordglass.pl/pl/samochodowe,c7/znajdz-serwis,a13.html Pozdrawiam, Sebastian Nikulski Online Ekspert NordGlass

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kala55555
Dlatego warto w swoim ubezpieczeniu zaznaczyć własnie żeby obejmowało także takie sytuacje. Mam nowe auto z salonu i chciałam pełny pakiet OC i AC. Auto za dużą kasę więc nie można sobie pozwolić na słabe ubezpieczenie. Dlatego zdecydowałam się na http://www.generalidirect.pl/ubezpieczenia-samochodowe Nie żałuję ani trochę. Mam tam najlepszy pakiet ubezpieczenia dla mojego auta. Mogę być teraz spokojna że jeśli coś się stanie to zwrócą mi za to pieniądze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale takie ubezpieczenie dla mnie duży wydatek ale przecież od wymiany szyby są specjalistyczne serwisy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oe_compensa
Dobre ubezpieczenie OC i AC nie musi być dużym wydatkiem. Nasze towarzystwo posiada bardzo atrakcyjne ceny ubezpieczeń OC oraz AC, do którego dodatkowo oferujemy również ochronę szyb w samochodzie. Zachęcam do kontaktu z naszymi doradcami lub biurami oferującymi ubezpieczenia Compensa. Kontakt z naszymi doradcami możliwy jest poprzez naszą stronę internetową pod adresem: www.compensa.pl/tabid/64/Default.aspx. W razie dodatkowych pytań jestem do dyspozycji. Pozdrawiam, Online Ekspert Compensa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lyska
Mi swego czasu też poszła szyba, tanio wymieniałem w NordGlass, gwarancję dali na wykonaną usługę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niesety mi tes niedawna rozbli szybę w aucie i dlatego zastanawiam się nad tym czy niebyłoby dobrze żeby trzymać auto na zamkniętym parkingu tzn strzeżonym , zadnego wzrotu nie było ale sam montaż wcale nie był taki drogi jak się spodziewalam http://jkszyby.pl..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×