Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zwykła kobietka_85

rozbita szyba od samoch. OC, pomozcie

Polecane posty

Gość gość
wymienic szybę trzeba a cena oczywście tez jest istotna skoro koleżanka lyska wymieniała w Nordglass i jest zadowolona to masz juz warsztat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
akurat byłam w Nordglass przy okazji wymiany wycieraczek i wyczytałam że mają promocję za wymianę szyby otrzymujesz bon do zrealizowania w sieci Nordglass ciekawa oferta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O co chodzi z tym bonem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Jeżeli skorzysta Pan z naszych usług dostanie Pan bon o wartości 60 zł. ""Bon upoważnia do zniżki 50 zł na usługę wymiany szyby czołowej, a także 10 zł na usługę aplikacji powłoki hydrofobowej. Pozdrawiam, Sebastian Nikulski Online Ekspert Nordglass"""

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fajnie, akurat wybieram się zrobić szybę, ile czasu ważny jest ten bon?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, Okres ważności bonu wartościowego podany jest na bonie i nie może zostać przedłużony. Pozdrawiam, Sebastian Nikulski Online Ekspert Nordglass

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
poza tym bonem w Nordglass ma bardzo atrakcyjne ceny za wymianę szyby dzwoniłem po wielu serwisach i znalazłem właśnie Nordglass u nas w Płocku na ulicy Bielskiej 67

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamillo1
Znam wiele osób które nic sobie nie robi z chodź by lekko pękniętą szybą a to jest na prawdę niebezpieczne, ile to wymienić szybę na nową, NordGlass ma bardzo dużo swoich serwisów a jest nie drogi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasunnak112
Niestety w podstawowych opcjach ubezpieczenia OC nie ma czegoś takiego jak ubezpieczenie szyb samochodowych. Trzeba taką opcję już decydować się na własną rękę jako dodatkowe ubezpieczenie. Wiele osób się na to nie decyduje a to jak dla mnie poważny błąd. Dlatego że przecież nie wiemy co może nam się przytrafić czy to na trasie czy to nawet pod blokiem. Wandalizm się niebezpiecznie szerzy widać to po ostatnich zgłoszeniach o podpaleniach. Szyby też są często celem wandali którzy traktują to jako dobrą rozrywkę po spożyciu dużej dawki alkoholu. U mnie wystarczyło że zbili mi raz szybę i od razu zareagowałam. Dodatkowo ubezpieczyłam sobie szyby dzięki ofercie https://www.gothaer.pl/pl-dla-ciebie-produkt/58319/samochod/ubezpieczenie-szyb-samochodowych/ Za drugim razem jak straciłam szybę to dzieki temu zwrócono mi koszty zakupu nowej razem z wymianą. Więc uważam to za na prawdę dobre rozwiązanie w tej kwestii. Ale i tak chcę się rozejrzeć za jakimś garażem. Przecież to strasznie wkurzające jak budzisz się rano np w zimie i widzisz że Twoje auto stroi bez bocznej szyby. A policja jak zwykle rozkłada ręce i mówią że robią co mogą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edzin
A ten bon to jeszcze można dostać w Nordglassie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli nie znajdziesz winnego, to raczej nie ma opcji na odzyskanie szyby lub jej równowartości. Nie ma w pobliżu auta monitoringu? Może ktoś widział zajście. Możesz skorzystać też z usług http://michalloniewski.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kidzior
Ja jestem bardziej zainteresowana aplikacją powłoki hydrofobowej. Dlatego to 10 zł przydałoby mi się. Zima idzie zawsze łatwiej będzie szron usunąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laber
Nie wyobrażam sobie zimy bez nałożenia takiej powłoki, zawsze przed zimą ją odnawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też niedawno otrzymałam pieniądze z ubezpieczenia za wymianę szyby i drobne prace blacharsko lakiernicze. Niestety podczas parkowania inny Pan spowodował stłuczkę przez co pękła boczna szyba. Wymieniałam ją w serwisie www.slavauto.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeżeli jest sprawca uszkodzenia to ubezpieczyciel wyznacza serwis do wymiany szyby w zalezności z jakim ma podpisaną umowę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olego
Jeśli masz oświadczenie sprawcy, to naprawią na jego koszt. Kiedyś w nord glass wymieniałem na ubezpieczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Warto zerknąć również tutaj www.glass4cars.pl Jesli chodzi o szyby samochodowe to jest to naprawdę najlepsze miejsce. To u nich szyby samochodowe FUYAO. Lepszych nie znalazłem. I to jest szczera prawda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masz racje, sam się zdążyłem przekonać ze to są naprawdę super szyby i jeśli już to wlasnie najlepiej jest postawic na to co najlepsze i gdzie jakość mówi jednak sama za siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie najlepsze szyby to te marki Fuayo. U nas zawsze się sprawdzają i dodam tylko tyle ze jest to rozwiązanie na lata. Dobra jaskość, sa montowane fabrycznie w nowych samochodach.I ja jako mechanik w sumie nie poleciłbym nic innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×