Odpowiedz na ten temat

Seks po trawce... probował ktos?

• Laddy Millagross 2009.06.16 [21:43]
    wczoraj przeżyłam odlot... bardzo trudno osiągam orgazm a wczoraj jeden za drugim! kazde doznanie 100 razy silniejsze... kazdy dotyk , kazdy pocałunek... to był mój najlepszy sex w zyciu!
  • Witkacy 2009.06.16 [21:44]
    tak
    warto
    nie za często
    z głupimi ludźmi nie warto gadać, więc stulcie pyski i proszę siadać!! Bo wistość tych rzeczy nie jest z świata tego Człowiek na poziomie musi utrzymywać się w pionie(A.Mleczko) Rzeczy nie są takimi jakimi się wydają. Nie są też inne(Budda) a Ty co powiesz? http://witkacyStanislaw.powiedz.to
  • willa 2009.06.16 [21:44]
    cieszymy sie z toba smiech.gif
    smiech.gif
  • dooorciaaa 2009.06.16 [21:45]
    ja nie ale moja kumpela tak ktora teraz jest matka rocznego syna.tez tak chcesz?

• Laddy Millagross 2009.06.16 [21:47]
    Biorę tabletki więc jestem zabezpieczonausmiech.gif
  • dooorciaaa 2009.06.16 [21:48]
    w takim razie gratuluje.ale uwazaj bo pozniej nie bedziesz umiala bez tego zyc

• FactoryOflovexx 2009.06.16 [21:54]
    po trawce sprawa zaj**ista jezyk.gif ale trzeba uważać jezyk.gif no i nie za często smiech.gif

Dum spiro, spero ... eehh dopóki oddycham nie tracę nadziei ino I am bi ... nie jestem tu po to by mnie rozumieć lecz po to by mnie czytać Chodząc po różowych kroplach deszczu . . . ;***
  • Laddy Millagross 2009.06.16 [21:58]
    własnie dzis mnie korci by znów sprobować ale macie rację trzeba zachowac umiar. Dla mnie wczorajsza noc podziałała dosłowniejak terapia, miałam wielkie opory uprawiac sex oralny z facetem a wczoraj nawet z tego czerpałam przyjemność, moj facet był wniebowzięty , raz nawet myslałam ze cos mu się stało bo dostał takich drgawek smiech.gif
  • FactoryOflovexx 2009.06.16 [22:00]
    ehhh a mówią, że trawka szkodzi . . . jezyk.gif z umiarem wszystko jest dobre ale sztuką nauczyć jest sie doprowadzać do takich orgazmów bez wspomagaczy smiech.gif
    Dum spiro, spero ... eehh dopóki oddycham nie tracę nadziei ino I am bi ... nie jestem tu po to by mnie rozumieć lecz po to by mnie czytać Chodząc po różowych kroplach deszczu . . . ;***
  • Witkacy 2009.06.16 [22:07]
    uwielbiam wypowiedzi ludzi na tematy o których nie mają pojęciasmiech.gif
    dooorciaaa masz misję od Boga?? Ależ to On dał nam konopieusmiech.gif
    paląc codziennie stopniowo traci się efekt gdyż THC (substancja czynna) kumuluje się w organizmie. Co ma piernik do wiatraka, a dokładniej jointy do ciąży?? Jak się nie zabezpieczysz to ryzykujesz tak samo na trzeżwo jak po piwie trawie czy czymkolwiek, to zwykła rzeczusmiech.gif
    z głupimi ludźmi nie warto gadać, więc stulcie pyski i proszę siadać!! Bo wistość tych rzeczy nie jest z świata tego Człowiek na poziomie musi utrzymywać się w pionie(A.Mleczko) Rzeczy nie są takimi jakimi się wydają. Nie są też inne(Budda) a Ty co powiesz? http://witkacyStanislaw.powiedz.to
  • dooorciaaa 2009.06.16 [22:09]
    WITKACY ale gdyby nie uwazala to by nie wpadla prawda>>
  • erotomanka z wyboru 2009.06.16 [22:09]
    Cześć Witkacy
    dawno Cie nie było
    mam pytanie, ale juz z góry wiem co odpowiesz...

Nie należy mylić prawdy z opinią większości.
  • jestem xy 2009.06.16 [22:09]
    kuku na muniuuusmiech.gif .Po kim to odziedziczułaš,aż mnie w brzuchu ściska ze śmiechu -D.Jaja nie z tej ziemi usmiech.gif .Nie podniecać się prosze usmiech.gif

jestem jaki jestem,inny nie będe
  • sssasws 2009.06.16 [22:11]
    hehe też pierwszy raz wziąłam do buzi po trawce od tego czasu się przełamałamusmiech.gif
  • larwka 2009.06.16 [22:12]
    Hej Witkacyusmiech.gif sex sam w sobie daje rozkosz ,co do trawki to kto wie..moze sie skuszejezyk.gif

Jestem larwą i co z tego
  • Witkacy 2009.06.16 [22:14]
    [16.06.2009] 22:09
    [zgłoś do usunięcia] dooorciaaa (dorota_nowak11@wp.pl)
    WITKACY ale gdyby nie uwazala to by nie wpadla prawda>>

Może z moją logiką coś nie tak, ale wydaje mi się że właśnie wpadła dlatego że nie uważała

Erotomanko wal śmiałousmiech.gif
  • erotomanka z wyboru 2009.06.16 [22:14]
    nauczycielu moj drogioczko.gif
    mętne jak cholera...

• Witkacy 2009.06.16 [22:16]
    nie ma co stawiać sprawy na ostrzu noża. Jak ktoś jada mdłą kaszę to jego wybór, ale gotowanie pieprzu zamiast kaszy zdrowe nie jestoczko.gif

przyprawy są dodatkiem i poprawiają smak, co za dużo to nie zdrowousmiech.gif
  • lofelas 2009.06.16 [22:16]
    tak ja próbowalem.... ło... ale odlot.... !!!! tak sie sposcilem ze masakra....smiech.gif a laska byla max zdziwiona....
  • Witkacy 2009.06.16 [22:18]
    hmm jak mętne to czekać trzebausmiech.gif czas czas czas... albo nie patrzećoczko.gif
  • erotomanka z wyboru 2009.06.16 [22:20]
    czyli jeszcze jest szansa?

przywracasz mi wierę w moje umiejętnosci...
    usta.gif

• Witkacy 2009.06.16 [22:25]
    napewno wiele potrafiszoczko.gif wierzę w Ciebieusmiech.gif
    ale na przyszłość parę kropel enzymu nie zaszkodzi...
  • Nowy w mieście 2009.06.16 [22:26]
    To pocieszające jeszcze czegoś nie robiłem. oczko.gif
    brakuje tylko kropki nad "i"
  • erotomanka z wyboru 2009.06.16 [22:27]
    enzymu...?
    wiem, wiem... mam link do forum...

jezyk.gif
    boje sie tylko, za zanim sie sklaruje, juz go malo zostanie

Odpowiedz na ten temat

Pokaż więcej