Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

sex codziennie a zajscie w ciaże

Polecane posty

Gość gość

Jaką mam szansę na zajście w ciąże gdy Moj partner w okresie około owulacyjnym codziennie kończył we mnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesli ty masz z tego przyjemnosc... Nam lekarz zalecil co 2 - 3 dni. Plemniki i tak dluzej moga przetrwac. Trzeba tez pamietac o znaczeniu kobiecego orgazmu, ktory zmienia kwasowe srodowisko pochwy na bardziej przyjazne dla plemnikow. Powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zrobcie to 13 dnia po okresie liczac od pierwszego dnia okresu. Nam sie tak udalo za pierwszym razem . Powodzenia! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
odezwała się specjalistka od liczenia, a co jak dziewczyna nie ma standardowych cykli 28-dniowych??? a np. 35- dniowe? to 13 dc absolutnie u niej płodny nie będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Generalnie zamierzalismy co drugi dzień się kochać no ale... Wyszło tak że codziennie było po 10 dc ... I zastanawia mnie to czy mam szansę żeby w takiej sytuacji zajść... Przez ostatnie 8 miesięcy chyba za bardzo naciskaam i się statałam bo bardzo pragnę dziecka a w tym miesiącu powiedziałam sobie że co będzie to będzie... I to moje pytanie dzosiejsze to czysta ciekawość niż nadzieja że się udało:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Zrobcie to 13 dnia po okresie liczac od pierwszego dnia okresu. Nam sie tak udalo za pierwszym razem . Powodzenia! usmiech.gif xx Takie posty są dowodem na to, że edukacja seksualna w Polsce jest potrzebna bo ludzie nie znają podstaw fizjologii i nie wiedzą jak wygląda cykl kobiety i szanse na zajście w ciążę. Autorko, jeśli jesteś pewna, że miałaś owulację (nie mam na myśli 14 dc) to masz szansę na ciążę, ale nie jest to 100%. Mi zdarzało się uprawiać seks codziennie a jednak nie zachodziłam w ciążę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
my kochaliśmy sie w okresie około owu.ale. nie każdego dnia zajęło nam to 12 mies [ czesc] najważniejsze to nie panikować co miesiac i nie latać z testem za kazdym razem. ja zrobiłam test w 11 cyklu i 12 i ten w 12 był pozytywny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 10.23 cykle miałam rozne raz 28 raz 30 dniowe a nawet 32 małym na ipadzie zainstalowany specjalny kalendarz i on mi pokazywał kiedy sa te dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
OOo a ja mam też nieregularnie tzn w ostatnim roku wachał mi się 28-35 dn ... I zawsze próbowaliśmy od 10 do 17 dc i dalej nic ( ale w moim przypadku pewnie wpływ miała tarczyca)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
28-35 dni to jest cykl REGULARNY, o nieregularnym mowa jest wtedy, kiedy różnica wynosi więcej, niż 7 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No no:-) w podług tego jak miałam przed leczeniem to niebi a ziemia bo wczesniej miałam co 1,5- 3 mies.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nam podobnie jak jednej dziewczynie lekarz zalecił starania co drugi dzień. Owulację wyznaczałam sobie Afrodytą na ślinę i współżyliśmy tak 2 dni przed nią i dokladnie w ten dzien. I zaszłam szybko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kochalam sie praktycznie codziennie,czasem co 2choc rzadko,w weekendy i po 2,3razy.Zaszlam po 2m-cach od staran i zaprzestaniu brania pigulek-wiec mozna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo kurcze nie ma chyba tak na prawdę złotego środka w tym temacie w moim przypadku prubowałam kalendażykowo co 2 dni a tym razem na spontana ile mieliśmy ochotę no nic pozostaje mi czekać... Ale powiem wam że piersi bola mnie niesamowicie od owulacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja kupiłam test owulacyjny jest ich 5 sztuk za 20 zł i pomogło 14 dni po okresie wyszły 2 kreski czyli na drugi dzien była owulacja i w tedy sie kochalismy i po 2 tygodniach zrobiłam test ciazowy i były 2 kreski:) w czesniej robilismyna wyczucie liczylismy płodne ale nie wychodziło:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a to ciekawe teorie ja mam cykle bardzo niereguralne nie miewam tez orgazmów a mam dwoje dzieci .Cudem chyba :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szczerze mówiąc nigdy nie probowałam testów owulacyjnych.... Ale wiesz co chyba mnie namowiłaś:-) jeżeli teraz nie udało się znowu to w przyszłym cyklu wybiore się do apteki ... Z tymi orgazmami to chyba jest tak że pomagają chodź nie są niezbędne do zachodzenia w ciąże , ja niestety nie mniewam ich :( chyba że we śnie ale takie życie i nie ubolewam z tego powodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×