Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Sieć PLUS najgorszy Operator

Polecane posty

Gość gość

Niestety mam abonament w tej beznadziejnej sieci. Przekroczyłam limit rozmów przez telefon (o ponad 60 pln) a biuro obsługi klienta informuje mnie, ze oni nie informuja mnie o tym sms, tylko musze sobie sprawdzic sama na jajkiejs stronie plusa. Dla mnie to jawne naciąganie klientów plusa. Ponadto spróbuj spóźnić się choć z chwilę z opłatą to będą do ciebie wydzwaniać, zalewać sms, mailami (zapachana skrzynka) i pismami, kilka razy dziennie. Dno ! Wlaśnie zakazałam im wysyłać do mnie jakąkolwiek korespondencję na skrzynkę pocztową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Solorz to kawał choooya, w ogóle nie dba o klientów :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
popieram, najgorsza sieć komórkowa, za wszystko trzeba dodatkowo płacić, tylko chcą doić klienta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aero2 tez do niego nalezy i praktycznie dziala tylko do poludnia, a i to ledwo ledwo :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
minęły trzy lata od Waszych wpisów i co się w Plusie zmieniło? a może to, że są jeszcze gorsi niż byli. Dzisiaj próbowałam dodzwonić się do biura obsługi, ale to graniczy z cudem, nie da rady pogadać z konsultantem, w mniejszych miejscowościach nie mają zasięgu, dziwi mnie dlaczego mają jeszcze klientów. Stronę internetową też mają najgorszą ze wszystkich operatorów. Przy zawieraniu umów mało kiedy obsługuję ktoś kompetentny, nie potrafią poinformować w jaki sposób założyć konto to znaczy zakładają sami ale nie potrafią poinstruować co dalej tzn jak się logować, ach szkoda gadać SĄ NAJGORSI I BEZNADZIEJNI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kodi Plus
Dnia 20.01.2018 o 13:48, Gość gość napisał:

minęły trzy lata od Waszych wpisów i co się w Plusie zmieniło? a może to, że są jeszcze gorsi niż byli. Dzisiaj próbowałam dodzwonić się do biura obsługi, ale to graniczy z cudem, nie da rady pogadać z konsultantem, w mniejszych miejscowościach nie mają zasięgu, dziwi mnie dlaczego mają jeszcze klientów. Stronę internetową też mają najgorszą ze wszystkich operatorów. Przy zawieraniu umów mało kiedy obsługuję ktoś kompetentny, nie potrafią poinformować w jaki sposób założyć konto to znaczy zakładają sami ale nie potrafią poinstruować co dalej tzn jak się logować, ach szkoda gadać SĄ NAJGORSI I BEZNADZIEJNI

Dokładnie, dopiero co przeszedłem do nich i pluję sobie w brodę, dałem się skusić dobrą ofertą ale nie myślałem że mają tak złą infrastrukturę, pogadać jeszcze idzie ale z neta nie da rady skorzystać bo nigdzie nie działa. Powiat wołomiński. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×