Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 19Paulaa91

Skaza a zachowanie dziecka czy to normalne?

Polecane posty

Gość 19Paulaa91

Witam. Moja mała jest wcześniakiem po przejściach jak pisalam w innym temacie. Okazało sie tydzień temu ze ma skaze i nie moze pić normalne mleka. Dostała Nutramigen. Robi kupki i nie wygląda na to by miala kolki bo brzuszek miękki i nie płacze raczej podczas jedzenia. Ale jest bardzo niespokojna.. I nie wiem czy to jest normalne. Potrafi sie w nocy po godzinie obudzić. Abo obudzi sie o 2 i przez 3 godziny nie pójdzie spać i non stop płacze. Od tygodnia dopiero ma zmienione mleko. A nocne akcje tez trwają ponad tydzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 19Paulaa91
Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może być od skazy pobudzona. Ja mojemu małemu dawałam fenistil w kropelkach to go troszkę uspokajało. Ale musisz spytać pediatry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 19Paulaa91
A czy skora moze swedziec a ona nie proboje sie drapac? Ona jest malutka ma 2 miesiące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie pamiętam czy 2mczne dziecko ma już tak skoordynowane ruchy, że potrafi się podrapać, gdy swędzi (nie mówię o drapaniu mimochodem jakie się zdarza już noworodkom). Moje dziecko było troszkę starsze jak wyszły zmiany skórne, no i się drapało. Spróbuj poszukać w internecie jakiś artykułów o skazie, mnóstwo tego jest, może Ci się przyda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 19Paulaa91
Czytałam ale artykuł artykułem wole poznać zdanie osób które miały styczność z czymś takim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×