Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ślepa kura

Soczewki kontaktowe

Polecane posty

Gość ślepa kura

Cześć kochani ! Mam mały problem i potrzebuję waszej pomocy . Mianowicie wczoraj byłam u okulisty ,chcę zacząć korzystać z soczewek , moja okulistka wypisała mi parametry ,lecz gdy pytałam nie wytłumaczyła mi dokładnie. Tyle co wiem to ,że cylinder to astygmatyzm , ale mogę korzystać z normalnych soczewek , nie dla astygmatyków. Chcę zamówić soczewki przez internet i nie mam pojęcia jakie , pomoże mi ktoś to rozszyfrować ? Dołączam zdjęcie . Z góry bardzo dziękuje ! http://i41.tinypic.com/jaclz7.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie podała krzywizny i średnicy soczewek? Trochę kiepsko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ślepa kura
no właśnie nie podała ;/ z tego co wiem to na prawe nie mam 0.75 to jakoś inaczej się chyba liczy bo mam 1.5 ;//

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość catatrina
astygmatyzm jest na tyle mały, że niekoniecznie musi być korygowany, ja np. swojego (też małego) nie koryguje, a soczewki ze względu na oferty promocyjne, rzeczywiście dobrze jest zamawiać przez internet, ja kupuję na http://www.sklepnemezis.net.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No ja miałam ten sam problem z optykiem. Wypisał jakies dziwne dla mnie parametry i nic nie wytłumaczył. Jesli masz podany cylinder to tak masz astygmatyzm( wiem bo tez mam :)). Ja swoje soczewki kupuje na allegro od Ulica_Soczewkowa. Oni mają też sklep internetowy www.ulicasoczewkowa.pl, tak wystraczy zamówic soczewki i podac te parametry i tyle. Jesli bedziesz miec jakies pytania to wystarczy do nich zadzwonic i miła Pani czy wszystko wytłumaczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×