Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jkhsfaufhd

sperma w nosie

Polecane posty

Gość jkhsfaufhd

No nie własnie sobie poszedł mój chłopak, i sie kochalismy, starych nie było wiec spoko , normalnie bez jakis udziwnien, tylko na koniec mój maczo postanowił tak jak na filmach erotycznych skonczyc na moich piersiach tak sie wczuł, ze gwałtownie sie szarppał i dotknał mnie w nos swoim ...i akurat wystrzelił mi prosto w dziurke od nosa, no nie tego jeszcze nie przeżyłam, a nawet na basenie nie lubie nurkowac bo mnie potem pieką dziurki jemu nic nie powiedzialam, ale teraz boje sie, czy nie zajde w ciażę, bo jak mam wypłukać nos w środku, tylko wytarłam papierem toaletowym i ręcznikiem, a może jakis sroek plemnikobojczy sobie zakropie do nosa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość już jesteś w ciąży
bardzo mi przykro przez nosnajszybciej się zachodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kornel@...
He he nie wytrzymam:D dziecko ile ty masz lat? Jak niby sperma ma dotrzeć do środka twojej pochwy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nosem wciągnie, przełknie, poleci w dół, wyjdzie pupą, a jak się podetrze to niechcący po cipce papierem z kupą przejedzie, cipka wciągnie i kółeczko się zamyka... Niestety nic nie da się zrobić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ludzki przedmiot
Nawet jak już by plemniki gardłem przepłynęły to przez żołądek nie przejdą.:( Enzymy trawienne.:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurwaśmać
nieraz zapominam, że te problemy to większości prowokacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malydzik69
ty nie, ale bałbym się o papier toaletowy i ręcznik...mogą wyjść małe papierki toaletowerki i ręczniczunie. Po czym rozmnożą się jak Chińczycy i zaatakuja znienacka, zza rogu... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Podbijam bo dobre
up! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy Iskierka247 to czasem nie jest jedno z wcieleń Alayki vel Pozdro?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×