Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mikolajszczesny1

Student 21 lat szuka sponsorki

Polecane posty

Mam 21 lat, 189 cm wzrostu, 78 kg. Mam lekko umięśnioną sylwetkę, widoczny kaloryfer. Studiuję na Uniwersytecie Warszawskim. Dużo czytam, trenuję. Interesuję się biznesem. Jestem osobą kreatywną, wrażliwą oraz pewną siebie. Szukam kobiety 30+, która jest zainteresowana poznaniem młodego, inteligentnego kochanka, o nieposkromionym apetycie na seks. Mail kontaktowy: mikolajszczesny1@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam żonę i dwie córki. Może ja bym ciebie za sponsorował, od zawsze chciałem zrobić to z facetem. Umówiłbyś się z moją córkę, podrywał ją a przy okazji spotykał ze mną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam 65 lat, pomyśl mógłbyś spokojnie bzykać moją córkę ale również sypiać ze mną. Płaciłbym ci 8 tysięcy za tydzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podobno kobiety już jeżdżą TIRami. Więc może zostań tirówkiem. Moge ci wskazać niezły parking prostytucie ;):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nieszczęsny Mikołaju - nie masz kasy a chcesz stracic jedyna cenna rzecz jaka posiadasz - godność ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no szkoda że nie mieszkam w wawie dogadalibyśmy się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
On godność to stracił już w przedszkolu, jak mu koleżanka dała cukierka za polizanie cipki ;) Teraz szuka HIVa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Posiadam kontakty do sponsorek pisać na dder.ujter@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
skoro piszesz tak otwarcie, podaj swoją cenę :) dodatkowo może opiszesz swoje doświadczenie, bo wiesz, samą młodością nie zdziałasz wiele z kobietą 30+ a z mojego doświadczenia z 20-latkami wynika, że wydaje im się, że powinnam czuć się zaszczycona, że raczyli ze mną iść do łóżka, dlatego wolę ciut starszych, tak około 30-stki, mają więcej doświadczenia i nie zgrywają jakichś cholernych ogierów :) jednym słowem - czy np. studiowałeś taoizm, czy znasz seks tantryczny, itp. bo jeśli miałabym ci płacić, to nie mam ochoty cię przyuczać do zawodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hahahahahhahahahahahaaaaaaaaaa Dzieciakowi wydaje sie ze jak wymie tego malutkiego k***ska to kazda 30latka dostanie orgazm.Niestety praktyka polegajaca na ogladaniu latami red tube wiele ci chlopaczku nie da bo prawdziwa kobiete widziales tylko pewnie na ulicy lub zdjeciu...[nie mylic z k**********i z gimnazjum lub studentek z podobnym tobie doswiadczeniu] Nie martw sie domyslamy sie ze ci ciezko na kasie w biedronce ale wieksze szanse masz jak z facetami sie bedziesz umawial . Domyslam sie ze pochodzisz ze wsi lub jakiegos miasteczka na ruskiej granicy bo tu bys nie dawal ogloszenia majac troszke inteligencji i rozumu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Inteligenci ani rozumu nie ma. Kama_suki nie studiował. Wykształcenie ma małe, a fiuta jeszcze mniejszego. Ale zainteresowanie jakieś wzbudził. Wot mołodziec ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli masz fiuta takiego jak rozumek , bo godności nie masz wcale . Idź na parking , albo publiczne toalety . Tam miejsce dla takich jak ty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zzzniecierpliwiony
Jego zapewne wychowywała jakaś mamusia. Samotna. Nie sadzę ,że to jest żart. On będzie się musiał jeszcze wychowywać jakieś 20 lat.UW mu nie pomoże Mamusia jego wychowania może już nie doczeka. Może go urodziła w wieku 40 lat. A w tym wieku każda ciąża i potomek jest zagrożony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O,znow Cie zniecierpek wypiuscili ze szpitala? Ciebie chyba kobieta po czterdziestce urodzila,bos glupi jak but z lewej nogi:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jowitka1990
Lubisz sex? lubisz przygody? zapraszam na nasz portal w którym ogłaszają się chętne sponsorki które są gotów zapłacić od 500 do 2000 zł za spotkanie! sponsorki są z całej polski starsze młodsze sprawdź! sam! http://sponsorki.xaa.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam Wszystkich. Jeśli któraś z Pań zechciałaby skorzystać z usług młodego ale i doswiadczonego męzczyzny moge wam polecić jednego pana z Kujawsko Pomorskiego. Zawsze dojezdzam do niego do Torunia, gdyz on studiuje zaocznie i nie ma czasu na wyjazdy. Ten pan ma coś niesamowitego w sobie gdyz potrafi niewiarygodnie docenic kazda kobiete. Chętnie podziele sie tym panem z inna. Jesli któras zainteresowana piszcie na forum a sie odezweoczko.gif Marzena 39 * lat ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×