Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

sukienka na wesele

Polecane posty

Gość edycia09
Wybacz, nie znam Twojej figury, ale jak dla mnie ta sukienka na modelce wygląda jak worek. Jedyną do akceptacji, z tych które pokazałaś, jest kiecka ''3'' Proponuję Ci zajrzeć do kolekcji sugarfree.pl tam masz wybór sukienek na każdą okazję, nie drogie z darmową przesyłką i wieloma innymi niespodziankami. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli nie jest pstrokata i dobrze się w niej czujesz , to dlaczego nie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzięki :) Już zdecydowałam, ze w niej idę. Co prawda jestem szczupła i mogę założyć każdy fason, ale te bardzo eleganckie trochę mnie postarzają, a w moim przypadku to już jest delikatna kwestia. No i jestem pewna, że wyjdzie oryginalnie, na pewno żadna kobieta nie bedzie miała podobnej, co w przypadku zakupu w jakiejś sieciówce nie byłoby takie pewne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bym poszła w brązy i złoto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sprawdź sobie na stronie allinside.pl. Ja tam kupiłam przepiękną sukienkę, z której byłam, a raczej nadal jestem zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też znam http://allinside.pl/. Super strona, z bardzo wielkim wyborem przeróżnych rzeczy za niewielkie pieniądze. Kupuję tam dosyć często ubrania, zdarza się że też prezenty, jakąś elektronikę. Wszystko taniutkie, bo prosto od producenta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A powiedzcie mi wypada iść na wesele w długiej sukience?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Świetne sukienki na wesele są w tym sklepie. Jedna kupiłam i jest mega! www.yoshee.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×