Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość madzia4004f

Świadectwa pracy jak zdobyć ?

Polecane posty

Gość madzia4004f

Kurcze napisałam gdzieś już taki post ale nie mogę go odnaleźć , Potrzebuje do obecnej pracy świadectwa poprzednich prac .... nie mam nic , straciłam w wydarzeniach losowych , wiem ze jedna firma juz nie istnieje , jednej nie pamiętam nawet nazwy - czy istnieje jakas instytucja w Krakowie która jakoś to rejestruje? kto gdzie pracuje ? kolezanka mówiła ze taka jest , ale co to ? jak sie nazywa? jak to znalesc ? cos ktoś wie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale jak chcesz znaleźć coś, czego nazwy nie pamiętasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzia4004f
Nigdy nie miałam umowy w pracy, dlatego nie mam nawet jak sprawdzić jak się ta firma nazywała... co robić??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Świadectwo pracy możesz dostać tylko jeśli pracowałaś na umowie o pracę. Inaczej takiego świadectwa nie wydaje się jeśli pracowałaś na zleceniu czy o dzieło. Wtedy masz tylko umowę. Świadectwo pracy to trochę coś innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzia4004
Podobno jest jakaś instytucja koleżanka mi mówiła ze jej znajoma to załatwiała po powodzi jak jej wszystko zalało lecz nie ma z nią kontaktu . Coś takiego istnieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
istnieją archiwa, ale dlaczego nie szukasz w google, tylko tutaj?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
archiwum państwowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzia4004
ktoś podszywa sie pode mnie ... miałam umowy - oczywiscie , jest jednak firma w której pracowałam ok pół roku zaraz po szkole , nie pamietam jej nazwy to było laaata temu :) a w google ... co ma szukac , nie wiem własnie jak sie nazywa ta instytucja , wiem jednak ze takowa istnieje prowadzaca takie rejestry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×