Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Syn męża mojej matki mnie uderzył. Nienawidzę drania.

Polecane posty

Gość gość

Podeszłam do niego i powiedziałam "no co, martwisz się, że twoja dziewczyna cię rzuciła? Gdybym była nią zrobiłabym to już dawno temu nieudaczniku" a on mnie popchnął tak, że wpadłam na ścianę! Potem jeszcze chwycił mnie za twarz i zagroził, że jeszcze raz się tak odezwę to nie ręczy za siebie. Wiem, nie powinnam się tak odezwać. Naszych rodziców nie ma i nie mam się komu poskarżyc, piszę tutaj, bo jestem niezwykle wściekła i upkorzona. Jak się zemścic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale p***b z niego, widac miałas racje skoro tak sie zbulwersował :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiem, że trafiłam i chociaż taką mam satysfakcję. Swoją drogą jeśli on mnie potrafił popchnąć i chwycić za twarz tak, że mam teraz zaczerwienione to jak on musiał traktować swoją dziewczynę. Nienormalny, niedorozwinięty i do tego agresywny psychol. Najchętniej bym go skazała na tortury. Czuję się upokorzona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niewątpliwie żle postąpiłaś, ale o tym to już sama wiesz. Oczywiście on nie miał prawa Cię tknąć, co najwyżej odciąc się w podobny sposób. Ja bym unikała drania i nie odzywała się do niego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mogłaś go nie prowokować ale widać, że typ ma coś z deklem. Ile macie lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Właśnie mimo wszystko nie chcę im mówić. Są teraz na wakacjach, w Maroko, mama się strasznie cieszyła na ten urlop. Nie chcę jej zawracać głowy i martwić. Bardzo ją kocham więc się poświęce chociaż mam ochotę się wypłakać przez słuchawkę. Jego ojciec o dziwo jest w porządku, serio - miły, usmiechnięty, moja mama przy nim promienieje. Nawet bym go zaakceptowała gdyby nie ten jego synalek. Wpadłam na pomysł, że mu napluję w twarz za chwilę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepiej nie przejmowac się tym, sama powiedziałaś ze to agresywny psychol. Mozesz tu i tam szepnac o nim,Ty wyjdziesz z tego z twarza a on nie bedzie przeciez do kazdego podskakiwal(chyba?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z tym pluciem to sobie daruj. Skoro jest taki narwany to jeszcze Cię sieknie tak, że zęby będziesz zbierała z podłogi. Proponuję raczej obojętnośc i lekceważenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam 17 lat a on ma 20 lat. Studiuje zarządzanie (ale jak zawsze jego ojciec podkreśla PO ANGIELSKU:P), na prywatnej uczelni ponieważ na publiczną się nie dostał (poprawiał maturę w sierpniu). Jedyne co lubi to sport, trenuje box więc chyba przez to nawalanie na ringu coś mu się z mózgiem stało. Dzisiaj tylko potwierdził tę teorię. Wiem, byłam złośliwa ale go nie lubię i tak jakoś rzuciłam tym tekstem. Szczerze to nie spodziewałam się takiej reakcji! Upokorzył mnie tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdybyś była jego rodzoną siostrą to zapewne za taki tekst sprałby cię na kwaśne jabłko. Swoją drogą - czy ty nie masz w sobie odrobiny empatii? Chciałaś mu dowalić i ci się udało.Wyprowadziłaś go z równowagi. Dumna z siebie jesteś? Nie ma to jak kopać leżącego, co? I jeszcze się teraz żalisz. Błagam cię... jesteś żałosna. Idź - napluj mu w twarz. Pokażesz wtedy kto tu jest niedorozwiniętym psycholem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A dlaczego niby gdyby autorka była jego rodzoną siostrą to by została "sprana na kwaśne jabłko"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zmęczyło mnie rozkminianie tytułu więc uderzył cię twój przyrodni brat ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zawsze zastanawiam się czemu ludzie uwielbiają wszystko komplikować, tak jakby trudno było wprost napisać że chodzi o przyrodniego brata....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja o nim "brat" nigdy nie powiem. Nienawidzę go.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zadzwoń do jakiejś koleżanki i zapytaj, czy nie wie, co zrobić, jakieś okłady, czy coś, bo jesteś obolała po rzuceniu Cię na ścianę i maltretowaniu Twojej twarzy przez iksa. Dzwoń tak, żeby słyszał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
16;18 - w sumie dobra myśl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiesz co zal mi tego chlopaka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z******ty tytuł tematu widac psychole z kafe coraz bardziej zaczynają kombinowac normalne zryte tematy wam juz nie wystarcza ,nawet i to musicie skąplikować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ty jesteś tutaj suką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jakbys sie poczula, jakby w Twoim domu ktos, kto niby powinien byc Ci bliski, po ciezkim zawodzie milosnym chcial Ci z czystej zlosliwosci i chamstwa tak dokopac, jak Ty jemu? Mnie jego reakcja nie dziwi w ogole,zapewne nie zrobilas tego po raz pierwszy i szala goryczy sie przelala. Jestem przeciwko stosowaniu przemocy,ale czasem do takich umyslowych kalek nic innego nie dociera,aczkolwiek do Ciebei nawet to nie dotarlo,wiec w sumie nie wiem co by /Ci moglo pomoc,abys zrozumiala drugiego czlowieka. Zycie Ci sie polepszy jak nauczysz sie empatii, wiesz/ wiekszosc problemow Ci zniknie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
berenka, nie bron go, widac, ze to psychol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
patologia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale psychol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×