Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość podaj kromke potrzebującym

szlachtna paczka

Polecane posty

Gość podaj kromke potrzebującym

Nie wieżę w szlachetna paczke znam pare rodzin ktore sa w bardzo trudnej sytlacji i sie nie dostaly.i znam parę osob ktore sie dostaly a naprawde nie powinni ale za to dobrze klamac potrafia.czytajac sytlacjie rodzin do wyboru wynika to ze chyba trzeba sie stoczyc na dno pic alkohol i brac narkotyki bo dzieci bieda to mie dla szlachetnej paczki.mie mowie tu ze we wszustkich przypadkach.radze zmalesc sobie jedna rodzine i jej pomuc my tak zrobilismy:) jest pelno takoch rodzin w okol nas.a inni niech kupują pralki. lodowki .laptopy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to złodziejstwo jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dzisiaj w tesco zbierali dary na święta i tak człowieka zaczepiają aby dać, przecież jakbym miała więcej pieniędzy to do tesco bym nie szła na zakupy tylko do droższych sklepów, nie dosyć, że sama biedę klepię, bo cholerny rząd płaci grosze za pracę to jeszcze od człowiek chcą, gdzie nie jedna dostająca rodzina ma w d***e pracę, siedzi i z lenistwa robią dziecko za dzieckiem i jeszcze mam utrzymywać tych leni, oni niejednokrotnie dużo więcej za darmo dostają jak ja za pracę,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gdzie mozna przeczytac opisy rodzin?? dajcie linka konkretnie do tej strony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z pani zła matka jest
a ja żałuję że mam tylko jedno dziecko ,nie pije i pracuje na czarno ( bo na etat nie chca zatrudnic), było sie doopczyc na potege,robic jedno za drugim i szarpać od państwa ile wlezie,a nie bawić sie się w ciepły kochajacy dom! I teraz grozi mi odebranie dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×