Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Sztuki walki czy tańce, co lepiej wybrać?

Polecane posty

Gość gość

Mam zamiar na coś się zapisać i tylko nie wiem co wybrać. Mieszane sztuki walki spoko, ale trochę się obawiam, że mogą mnie trochę wyśmiać - jestem szczupły. Tańce - też spoko, można jakieś fajne dziewczyny poznać :D tylko, że najlepiej przyjść z partnerką, a ja takowej niestety nie posiadam (chociaż niby instruktor mi pisał, że można kogoś dobrać, ale trochę mnie przeraża wizja tańczenia z potworem z loch ness). Pomoglibyście doradzić co lepiej wybrać? Co się bardziej opłaci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zdecydowanie sztuki walki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ktoś jeszcze mógłby doradzić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam aikido i salsę. Na salsie zawsze jest więcej dziewczyn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak już to tańce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>>>Mieszane sztuki walki<<< Co to są "mieszane sztuki walki", bo jakoś dotąd nie spotkałem się z takimi treningami dla osób zupełnie "zielonych". x >>>trochę się obawiam, że mogą mnie trochę wyśmiać - jestem szczupły.<<< Kulturalny człowiek nie wyśmiewa się z drugiego, mój trener miał 160cm wzrostu i jakoś nikt nie odważył się z niego śmiać :D. x >>>Tańce - też spoko, można jakieś fajne dziewczyny poznać tylko, że najlepiej przyjść z partnerką, a ja takowej niestety nie posiadam<<< Przecież sam napisałeś, że można podczas nauki tańca poznać fajną dziewczynę :D. x >>> (chociaż niby instruktor mi pisał, że można kogoś dobrać, ale trochę mnie przeraża wizja tańczenia z potworem z loch ness).<<< Dlaczego? Swój ciągnie do swego, więc potwór byłby dla Ciebie odpowiedni :D. Nie dziwię się, że obawiasz się wyśmiania, skoro sam wyśmiewasz innych :(. Każdy myśli wg siebie :(. x >>>Pomoglibyście doradzić co lepiej wybrać? Co się bardziej opłaci?<<< W Twoim przypadku, najbardziej opłacalny byłby kurs przygotowawczy do szkoły średniej. Gdy wreszcie skończysz gimnazjum, to ze swoim pomyślunkiem możesz mieć w liceum problemy :(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joanna pierwsza
Oj misio... :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>>>Oj misio... :) <<< Słucham Joanno :) :) :). Ps. Lubię to imię :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To bardzo się cieszę że podoba Ci się moje imię. A ciebie to ja lubię słuchać. Masz poczucie humoru :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to zależy czy chcesz tańczyć jak Jackie Chan czy uciekać walcem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>>>To bardzo się cieszę że podoba Ci się moje imię. A ciebie to ja lubię słuchać. Masz poczucie humoru :). <<< Dziękuję :). Moza męska próżność została mile po...głaskana :) :) :). Joanna to m.in. imię mojej dziewczyny z podstawówki :). Gdybyś kiedyś rzeczywiście miała ochotę mnie posłuchać, to mam podobno miły głos (w słuchawce :D ). Ciepłej nocy :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joanna pierwsza
No to jasne. :-) dobranoc :-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>>>to zależy czy chcesz tańczyć jak Jackie Chan czy uciekać walcem.<<< Dobre :) :) :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
@misio1 Dzięki za rozbudowaną odpowiedź, ale nie musisz mnie obrażać pisząc o kursie przygotowawczym do liceum, wypraszam ku#wa sobie. Zwłaszcza, że gimnazjum skończyłem parę lat temu. Ja ciebie nie obrażam to liczę również na odrobinę szacunku z twojej strony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>>>Ja ciebie nie obrażam to liczę również na odrobinę szacunku z twojej strony.<<< Przepraszam. To miał być sarkazm dotyczący treści posta, a nie atak na Ciebie. x Zdradzisz mi: co to są te mieszane sztuki walki? Moi koledzy prowadzą szkółki różnych rodzajów sztuk walki, ale o "mieszaniu" dla początkujących, słyszałem tylko na kursach samoobrony dla kobiet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A może jedno i drugie. Sztuki walki są pragmatyczne, a taniec to też rozrywka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>>>Sztuki walki są pragmatyczne, a taniec to też rozrywka<<< Nam na treningach kazali... tańczyć !!! Wyrabialiśmy sobie w ten sposób miękkość ruchów i wyczucie przeciwnika/partnera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
@misio1 Pisząc mieszane sztuki walki myślałem za szybko, miałem na myśli sztukę walki szkolącą wszechstronnie, że tak się wyrażę. Powiedzmy, że nie napisałem czegoś takiego :D Najbardziej po głowie chodzi mi kickboxing, bo do MMA to chyba nadają się głównie zawodnicy lepiej zbudowani, chociaż nie wiem może i się mylę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
'Mam zamiar na coś się zapisać i tylko nie wiem co wybrać. Mieszane sztuki walki spoko, ale trochę się obawiam, że mogą mnie trochę wyśmiać - jestem szczupły'. Ojej bo cie wysmieją. 'Tańce - też spoko, można jakieś fajne dziewczyny poznać smiech.gif tylko, że najlepiej przyjść z partnerką, a ja takowej niestety nie posiadam (chociaż niby instruktor mi pisał, że można kogoś dobrać, ale trochę mnie przeraża wizja tańczenia z potworem z loch ness)' fascynujące 'Pomoglibyście doradzić co lepiej wybrać? Co się bardziej opłaci?' idziesz dla zysku czy dla frajdy? Z takim nastawieniem wszędzie ci będzie źle bo sam nie wiesz co cię kręci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość llsllsasasasa
Ja bym wybral sztuki walki, duzo wiecej otrzymasz dla swojej fizyczności w porównaniu do tańców w krótszym odstępie czasu, nieporównywalnie. Ja jakis czas temu wlasnie się zapisałam, kupilam niezbędny sprzet, który duzo mnie nie wyniosl na www.senseishop.pl i jest fajnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wg tego co opisałeś, zdecydowanie sztuki walki. To, że jesteś szczupły to nie ujma. A dzięki sztukom walki poprawisz kondycję, umięśnienie oraz znajdziesz dziewczynę - bo poczujesz się pewniej. Sztuki walki dają pewność siebie, której czasem brakuje osobom zakompleksionym. http://lepszytrener.pl/ na tej stronie warto poszukać, którą dyscyplinę wybrać i czy jest w Twoim mieście - polecam aikido - bo też dużo dziewczyn na tą dyscyplinę się zapisuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×