Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Szukam_Żony_26_lat

Szukam kobiety, która dąży do świętości tak jak ja.

Polecane posty

Gość Szukam_Żony_26_lat

Pragnę kobiety, która przede wszystkim jest głęboko wierząca i ogólnie "nie bierze przykładu z tego świata". Marzę o kobiecie, z którą będę mógł wspólnie się modlić, ubogacać. Katoliczki są najpiękniejsze, bo mają piękne serca, rozpromienione twarze i ten entuzjazm karmiony Bożą miłością . Taka kobieta nie zdradzi mnie w klubie z muzyką disco. Nie ubierze czegoś zarezerwowanego wyłącznie dla prostytutek. Będziemy razem kroczyli w stronę Wiecznego Szczęścia, za ręką, przepełnieni Bożą miłością, by wspólnie wygrać nowe życie w raju...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szukam_Żony_26_lat
Oczywiście szukam takiej kobiety, która lubi anal w dwie strony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem wartościową kobietą ale niestety nie katoliczka, nie chodzę do kościoła. Dla mnie kk to zaklamana sekta a religia to pranie mózgu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>>>Pragnę kobiety, która przede wszystkim jest głęboko wierząca i ogólnie "nie bierze przykładu z tego świata". Marzę o kobiecie, z którą będę mógł wspólnie się modlić, ubogacać. Katoliczki są najpiękniejsze, bo mają piękne serca, rozpromienione twarze i ten entuzjazm karmiony Bożą miłością . Taka kobieta nie zdradzi mnie w klubie z muzyką disco. Nie ubierze czegoś zarezerwowanego wyłącznie dla prostytutek. Będziemy razem kroczyli w stronę Wiecznego Szczęścia, za ręką, przepełnieni Bożą miłością, by wspólnie wygrać nowe życie w raju...<<< x ZWYMIOTOWAŁEM :(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak szukasz takiej kobiety to zacznij chodzić np. do wspólnoty Odnowy w Duchu Świętym. Tu na forum raczej takiej nie znajdziesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×