Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość villemo elistrand

TUNELE W USZACH +NA CO KOMU TO OHYDZTWO?

Polecane posty

Gość villemo elistrand

nie rozumiem tego zjawiska, a coraz czesciej widze na ulicy, w autobusie mlodych ludzi z dziwnymi wielkimi rozpychaczami w uszach.Po co to komu?czy to przejaw jakiejs ideologii czy ozdoba?ma ktos z was cos podobnego?po co to sie robi>?przeciez to obrzydliwe:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 54456577689
masz na mysli sluchawki???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość villemo elistrand
nie, takie kolczyki ktore rozpychaja malzowine uszna do ogromnych rozmiarow.cos chyba inspirowane afrykanskimi plemiennymi / rytualnymi okaleczeniami, nie mam pojecia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem.. zalezy jakie i na kim. bylam dzisiaj na urodzinowym prezencie w studiu piercingu i mialam okazje pogadac z dwoma takowymi posiadaczami... przy okazji sobie poogladac... za jednego bym nie dala grosza a drugi wygladal calkiem calkiem... generalnie mi sie podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość villemo elistrand
no i na to wychodzi -rzecz gustu.jak dla mnie to makabryczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rabbit junk
Ja mam tunele w uszach i jestem jedną z niewielu osób w mojej okolicy, która posiada takową ozdobę. Zrobiłam je sobie, bo uważam, że to o wiele ciekawsze, niż zwykłe kolczyki. Moim zdaniem innych nie powinno obchodzić to co kto nosi w uszach. To indywidualna sprawa jak kto wygląda. Mi może się nie podobać, że ktoś nosi żółte ubrania, ale tego nie rozgłaszam na prawo i lewo. Nie rozumiem tej nagonki na ludzi z tunelami, to po prostu część wyglądu zewnętrznego. W innych krajach jest większa tolerancja i nikogo to nie dziwi, że ktoś ma taki gust a nie inny i nosi tunel. Btw. nie mam wielkich talerzy w uszach, tylko 10mm tunele. Trochę mniejszy od tego: http://s.bravo.pl/download/multimedia/pictures/1005/306082052316012092221826.jpg Trochę tolerancji by nie zaszkodziło. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość villemo elistrand
ja jestem po prostu zdziwiona, nie robie nagonki, masz racje nic mi do tego.ale zwyczajnie ciarki mnie przechodza bo mam wrazenie, ze Was to boli....to tak upiornie jak dla mnie wyglada, jak okaleczenie:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój brat ma. na początku jak to widzialam gdy rozpycał było mi niedobrze. tera ma go już ok 3 miesiące i się przyzwyczailam, nie zwracam na to uwagi. osobiście wolałabym kolczyk w języku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet z krakowa
fakt obrzydliwe,kojarzy sie z koczownikami z Afryki :o co za paradoks czarny chce sie za wszelkja cene wybielic a buialy dorownac do czarnucha:D a racxzej biala dziwka bo facet by sobie w uszach czegos takiego nie zamontowal :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izabelaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
fakt kazdy wyglada jak chce ale jak widze kogos z takim czymś w uchu to napawa mnie taka osoba obrzydzeniem, to jest wyjątkowo paskudne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rabbit junk
Właśnie, wszyscy po kolei myślą, że to jest bolesne i się krzywią (zupełnie niepotrzebnie). Mnie przy rozpychaniu ucho nie zabolało ani trochę. Tunele rozpycha się powolutku, więc nie ma mowy o żadnym bólu, więc zapewniam, że nie ma co się krzywić. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@ autorka, uwierz, z wielu ludzi odczuwa obrzydzenie widząc Twoje buty, chłopaka, rodzinę oraz plany życiowe. przejmuj sie lub nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość małe tunele w uszach
tak ok. 10-12 mm u mężczyzn są bardzo seksowne, jeżeli komuś pasują;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wikary 123
Jak nie ma się czym wyróżnić to najlepiej się oszpecić , to na pewno zadziała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wikary - w tej chwili tyle osób to nosi, że to nie jest żadne wyróżnianie się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
może nienajlepsze miejsce żeby się zapytać, ale wyskoczył ten link w wyszukiwarce - jak to jest, że z jednym uchem zawsze jest większy problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
fakt obrzydliwe,kojarzy sie z koczownikami z Afryki co za paradoks czarny chce sie za wszelkja cene wybielic a buialy dorownac do czarnucha a racxzej biala dzi**a bo facet by sobie w uszach czegos takiego nie zamontowal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to akurat jest popularniejsze wśród facetów, zwłaszcza te większe :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fakt, obrzydliwe to jest, obleśne. Zdecydowanie jedna z najbardziej kretyńskich mod.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to jak z tym uchem, miał ktoś taki problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeden zaklada a drugi probuje sie przez nie przecisnac :P stopka: plemnik to tylko plemnik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a mnie korci żeby bardziej rozciągnąć. Mam w tej chwili 4mm i z jednej strony chciałabym większe, z drugiej mam już sporo biżuterii do nich i łatwo można "udawać", że to zwykłe kolczyki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
odpowie ktoś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trzeba być totalnym idiotą, żeby się okaleczać i oszpecać na własne życzenie. Może jeszcze kręgi na szyję i wypychacze do warg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co tu odpowiadać. Z jednej strony można zgasić każdą rozmowę, powszechnie nierozumianym powiedzeniem, że o gustach się nie rozmawia i jeszcze dodać coś o tolerancji i po kłopocie. Z drugiej, jest psychologia i liczne prace i obserwacje, dowodzące, że osoby, które się okaleczają, jeśli robią to poza istotnym sensem kulturowym, robią to na bazie własnych zaburzeń. I tutaj trzeba by indywidualnie się zorientować, kto i jak jest zaburzony. Według mnie to jest wyjątkowo OHYDNE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hejter w tunelach
Kurwa mać, ja kurwa pierdolę, jak ci się nie podoba, to sobie nie rób. Chuj cię obchodzi, co kto ma w uszach, chuj cię to powinno interesować, wieśniaku. Swoim osranym dupskiem się lepiej zajmij i pilnuj swoich spraw, wieśniaku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ej tolerancyjni ? A może kogoś to obrzydza ? Trochę tolerancji dla ludzi którym to się nie podoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po co to robią? Żeby zrobić wrażenie na innych. Z tym, że nie każdemu wszysyko musi sie podobać. Ciekawe co z takimi małżowinami za 20-50 lat i kiedy komuś się "odwidzi" po kilku latach wówczas będą zbierać na operacje plastyczne ? Brrr.. Obleśne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To są satanistyczne ozdoby, upodabniają się do swojego pana!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×