Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tylko tampooony ob.

Tylko brudaski nosza podpaski!

Polecane posty

Gość tylko tampooony ob.

Zawsze uzywalam tamponow.A ze w sklepie byl maly wybor to wzielam podpaski Naturella zapachowe.Efekt? Mimo ze nie mam obfitego okresu to krew dziwnie sie rozlazla i 3 razy juz majtki i 2 pary spodni zmienialam.Niby takie super cieniutkie,dry itp.Jasne.Jak kobiety moga to uzywac?Dobrze ze gole to przynajmniej lona nie mam obklejonego.Leze sobie bokiem a tu mi krew ciurkiem przez rowek odbytu i plums,plama na majtasach.Jaki zal z tymi podpaskami.Jutro lece po tampony bo nie wytrzymam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość art22
ale ty jestes obleśna chuj to kogo obchodzi co sobie nieudolbie montujesz w piździe. Jeszcze opowiedz jak srasz bo to też fascynujący temat debilko blacharo jebana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylko tampooony ob.
I co sie tak burzysz?Pewnie sama nosisz podpaski bo lubisz obslizgla krew na wlosach lonowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylko tampooony ob.
I co sie tak burzysz?Pewnie sama nosisz podpaski bo lubisz obslizgla krew na wlosach lonowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylko tampooony ob.
w sumie wsadze se korek od wina -podpaski som ohydne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość studentka 2224
Niektórzy nie mogą nosić tamponów np. ja mam wrażliwe okolice intymne na zmianę pH i od razu jakaś infekcja mnie łapie. Spytaj się dobrego ginekologa czy tampony są zdrowe. Powie Ci, że tylko od czasu do czasu, gdy idziesz na imprezę lub gdy są upalne dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qrewko to twoja wina
skoro myslalas ze podpaske mozna nosic caly dzien ;p z ciebie jest flejtuch - podpaski trzeba czesto zmieniac parchata dziewucho fuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość art22
ty naprawdę jestes jebnieta a ja jestem facetem ktory brzydzi się takich lasek ktore tak intymne sprawy wywalają . czujesz sie lepsza ze uzywasz tamponów- polowe świata ich nużywa a tylko ty durnoto robisz z tego hallo - zapytaj swojej matki co uzywała w stanie wojennym :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qrewko to twoja wina
< w sumie wsadze se korek od wina -podpaski som ohydne> kup sobie slownik ort. bo nie wyrabiam gdy takie tępe baby chodza po swiecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość studentka 2224
Krew na włosach łonowych? To Ty tampony nosisz i jesteś z tego dumna, a się nie golisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leśnik-na
Wez sie wiesniaro ! Jak masz zarosniete cipsko to nie dziwne ze ci sie wszystko przykleja. Wsadz se kolek osinowy w ta swoja dziure jak ci podpaski nie pasuja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a po IXI
nie masz uczulenia na cipie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość studentka 2224
he he nie ma to jak dobry podszyw :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a po IXI
dobry podszyw nie jest zly tym bardziej jak autorka jest tak poje_bana i ma zryty berecik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 09999687697
Ty nosisz tampony, bo masz wrażenie, że masz fiuta w cipsku, zawsze coś w środku jej tkwi. Ty piz.do

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylko tampooony ob.
Te 2 nade mna to podszyw!! Nauczcie sie czytac ze zrozumieniem.Napisalam ze sie GOLE,i nie wyobrazam sobie miec wlosy i zeby one sie ochydnie posklejaly.Np teraz leze na plecach,i przed chwila poczulam ze krew zamiast w podpaske,splynela w rowek z odbytu.Pewnie juz plama na przescieradle ale nie chce mi sie wstawac.Myje sie przed kazda zmiana podpaski 3-4x dziennie.To chyba nie tak malo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja również zdecydowanie jestem za tamponami, są wygodniejsze i czuje się komfortowo czego nie można powiedzieć używając podpasek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HAHAHAHASDFD
KUR.WA A CO NAS TO OBCHODZI? WEŹ POGADAJ O TYM Z KONIM ON MA WIELKĄ ŁEB TO CIĘ WYSŁUCHA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asi@@@@9566
Umrzesz na raka szyjki macicy w bardzo młodym wieku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ch*uj mnie
obchodzi co ci z cipska leci do rowka, moze jeszcze napisz jak ci z dupska gowno wyplywa, skonczylas pewno 7 klas :) wnioskuje po twojej glupocie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rółznica jest tylko taka
ze tobie sie wydaje ze jest ok bo niby masz z tamponem sucho, ale cały syf i rozkładajaca sie krew masz cały czas w środku w pochwie nie trzeba nikomu mowic co sie od tego dostaje tamponow uz\ywa sie sporadycznie w razie koniecznosci uzywanie ich przez cała miesiaczke jest niewskazane dla zdrowia kobiety !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale ona jest
za tępa by to pojąc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo sie kupuje
alwaysy a nie jakies badziewia...zal...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylko tampooony ob.
Do ob nawiazalam bo je lubie.Ale zwyklymi z biedronki tez nie pogardze.Jakbym miala dostac raka szyjki macicy to wszyscy palacze musieliby dostac raka pluc a tak nie jest.Poza tym tampon wciskasz,i niech sie kisi.Wazne ze ja nie czuje i ze nie mam infekcji zadnych.No i jeden plus,tak jak tu ktos powiedzial juz,to fajne uczucie jakbym miala peniska w srodku :) A te obrazliwe komentarze pewnie faceci pisali.Ciekawe jakbyscie gadali gdyby wam z pisiora leciala krew i musielibyscie podpaska zawijac naokolo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zespół SpecjalistówPsychiatrów
autorko, nie rozumiem dlaczego nazywasz większość kobiet brudaskami, chociaż w rzeczywistości używanie podpasek to raczej dbałość o to, żeby brudnym nie być... nie nasza wina, że nie potrafisz sobie dobrać podpaski, przykleić jej odpowiednio do bielizny i masz rów mariański zamiast odbytu. czytając twoją żałosną wypowiedź miałam wrażenie, że przykleiłaś sobie tą podpaskę jednym końcem do oka, a drugim zahaczyłaś o zęby. nie wiem, czy na opakowaniach z podpasek jest instrukcja obsługi, ale myślę że jakaś życzliwa osoba chętnie Ci wytłumaczy jak się używa takich skomplikowanych rzeczy. stosuję tylko podpaski i NIGDY krew mi się nigdzie nie rozlała, nie przeciekła, włosy łonowe również nigdy się nie posklejały, także to co tutaj wypisujesz to dla mnie jest jakaś abstrakcja. jesteś pewnie wyjątkowym brudasem i masz bardzo szeroki odstęp między udami, a z ci,py leje ci sie jak z wodospadu niagara. idź koniecznie do ginekologa, bo pewnie masz jakiś problem z drogami rodnymi skoro sie dzieje tak jak mówisz. pozdrawiamy, Zespół Psychiatrów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trochę starsza
Porozmawiaj z lekarzem. Każdy Ci powie, że tampony powinno się zakładać sporadycznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylko tampooony ob.
Spadaj podszywie 😠 Tampony wkladam sobie na wszelki wypadek w obie dziurki, bo nigdy nie wiadomo co i skad mi wyleci 😭 Gole sobie wlosy na glowie, na cipie nie musze bo przeciez i tak nikt tam nie zaglada, chlopcy nie interesuja sie mna z powodu posiadania przeze mnie wyjatkowo parszywego ryja :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja się nie dziwię, że krew leje się po Tobie strumieniami, skoro wpychasz sobie na raz 120 tamponów do piczy, jest rozlazła od tego co się dziwisz? Musisz mieć potoki :] Nie jestem za tamponami, ponieważ jest większe ryzyko zakażenia bakteriami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość super!!!
napiszcie coś jeszcze bo fajnie się czyta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×