Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tylko tampooony ob.

Tylko brudaski nosza podpaski!

Polecane posty

Gość tylko tampooony ob.
jak na drugi raz nie będzie tamponów w sklepie u mnie na wsi to sobie korkiem cipe zatkam, wyjdzie mnie to taniej bo wino za 3 zł kupie to nie dość ze sie nasyce to jeszcze tamponów nie bede kupować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biała góra
Ja też nie lubię używać tamponów,gdy pomyśle że ta cała krew zatrzymuje się w środku(bo przecież tampon wszystkego nie wchłonie)brrrrr.Używam tamponów sporaycznie jak już muszę .Jak się używa podpasek,można też zachować czytość i higiene.Ja używam husteczek dziecięcych(takich do mycia pupy)jak jestem w pracy i przy każdym kożystaniu z toalety wycieram się taką chusteczką która oskonale utrzymuje czystość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niebrudaska
Zespół SpecjalistówPsychiatrów "czytając twoją żałosną wypowiedź miałam wrażenie, że przykleiłaś sobie tą podpaskę jednym końcem do oka, a drugim zahaczyłaś o zęby". Umarłam ze śmiechu, czytając ten tekst. :-D :-D :-D :-D :-D I muszę powiedzieć, że podejrzewam to samo. :-0 "nie wiem, czy na opakowaniach z podpasek jest instrukcja obsługi, ale myślę że jakaś życzliwa osoba chętnie Ci wytłumaczy jak się używa takich skomplikowanych rzeczy". To rzeczywiście skomplikowane - co najmniej jak zbudowanie rakiety, która doleci do innego Układu Słonecznego. ;-D Droga Żałosna Autorko tego obrzydliwego, a zarazem najśmieszniejszego (z pwodu jego głupoty) topiku - podpaski dostosowuje się do obfitości krwawienia. Im więcej na opakowaniu wypełnionych kropli, tym jest na obfitsze krwawienia. A na noc są maxi, i wtedy nic Ci nie wypłynie na prześcieradło, jeśli masz bardzo obfite krwawienia. Jeśli kupiłaś naturellę, i to jeszcze tę najcieńszą, na początek menstruacji, to sama jesteś sobie winna takich skutków, bo te mogą używać tylko osoby o mało obfitym krwawieniu albo pod koniec miesiączki. Może lepiej idź na jakiś kurs stosowania podpadek, bo to najwyraźniej prekracza Twoje zdolności intelektualne. :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panienka pewnie pracuje w
marketingu w ob bo teraz właśnie takie udawanie ludzi na forach i chwalenie swoich (ob) produktów to szczyt mody

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość drogie panie to
odpowiedzcie mi na pytanie: Jak to robicie, ze gdy uzywacie podpaski na noc, to wam ona nie przecieka? bo mi praktycznie zawsze cos przecieknie. Dlatego wole na noc stosowac tampony, choc wiem, ze to szkodliwe. Po prostu nie znalazlam na to sposobu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niebrudaska
Do drogie panie - to proste: na noc albo podpaska maxi, najlepsze są belli, albo (gdy mimo to Tobie wycieka lub nie masz akurat maxi) najpierw wklejasz jedną ze skrzydełkami normalnie, a potem na jej tylnej części doklejasz jak najdalej na pupę, kolejną podpaskę ze skrzydełkami (skrzydełka zapobiegają brudzeniu bielizny i lepiej trzymają podpaskę we właściwym miejscu).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obfite okresy mam
i w nocy zwłaszcza z 2 na 3 dzień okresu mam taki sajgon, że masakra. jak nie wstanę przynajmniej 2 razy w nocy zmienić podpaskę (always night), to bankowo mi przecieknie. nienawidzę tego!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahhahaha
Nie dość, że dziwaczka, to jeszcze do tego tępa!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylko sie nie smiaccc
do drogie panie ja mam taki sprytny patent ze nic nie przecieka...........mianowicie na noc jak zakladam podpaske, to wtedy przez majty reka wciskam sobie ja ze tak powiem do odbytu, no nie calkiem, ale robie tak ze ona przylega mi miedzy posladkami do dupska, i ide spac, ale majtki musza byc ciasne, jakies bokserki na to itp, jak leze to sobie jeszcze przycisne i nic nigdy mi nie przelalo sie prze "rowek" na plecy wiem wiem glupie, smieszne ale skuteczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylko tampooony ob.
no nigdy nie czuje ze mam okres, poniewaz jak wsadzam tampon to siedzi on we mnie przez caly okres, a jakie blogie uczucie jak pecznieje :P jak kulki gejszy conajmniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja raz to raz to
ja tamponow uzywam jak np gdzies wychodze, i zalezy mi na wygodzie, jak mam fajnie sie ubraz itp, ale szczerze w pierwsze dwa dni mija sie to z celem , bo mam bardzo obfite krwawienie i tamopn zaraz przecieka, wole podpaski, nigdy nie posklejaly mi sie wloski( mam tzw"kepke") bo czesto je zmieniam, boli mnie maskarycznie brzuch i tamopny sprawiaja mi dyskomfort, ale jak juz mam mniejsze krwawienie to jak najbardziej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wszystko jest dla ludzi
a ja nosze na zmiane tampony i podpaski :P na noc tylko tampony, nic mi nigdy od nich nie bylo, a w podpasce po prostu nie moglabym zasnac :/ co ciekawe jak tampon jest pelny to automatycznie sie budze i zmieniam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uspokójcie się
Może i tampony dla Ciebie są wygodne, ale pomyśl o Twoim zdrowiu.. :) Następnym razem może kup podpaski BELLA. Ja uważam je za najlepsze i najwygodniejsze. Myślę, że Cię dużo postów przede mną nauczyło :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vingman
po chuj to scierwo odgrzebalas?:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość proekozielona
jestem pod wrazeniem kreatywnosci w waszych komentarzach!!! usmialam sie ;) bravo! negujcie glupie tematy i autorko, jak sie zmienia czeto podpaski i uzywa je prawidlowo to nic nie leci, no ale moze ty uzywach wkladek a nie podpasek off course, ze tampon jest bardziej komfortowy w wiekszosci syt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość proekozielona
vingman po ch*j to scierwo odgrzebalas? wtf, nie zauwazylam ze to w 2010 ktos zalozyl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Temat odkopany
aby dowalić! Ot ludzka złośliwość!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jesteś głupia
Tampony są rakotwórcze.. Ja wolę podpaski i mi nic się nie przykleja ani nie przecieka. Ty widocznie serio nie umiesz używać podpasek.. Na opakowaniu zazwyczaj jest instrukcja w obrazkach ale tego też możesz nie zrozumieć :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tampony są najwygodniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Głupia jesteś
Do gościa Oczywiście że tampony wygodne i nosicie je bez obaw o przeciekanie, ale pomyślcie o zdrowiu. Moja mama miała raka właśnie przez tampony i nikomu nie życzę takiego bólu. Przemyślcie to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To twój fetysz, że juz drugi temat o tym odgrzebałaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Głupia jesteś
Jak widać fetysz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lubię zaglądać do tego tematu kiedy mam okres, zawsze poprawia mi humor ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×