Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

ubezpieczenie matiz

Polecane posty

Gość gość

Ile mniej wiecej moze wyniesc ubezpieczenie matiza bylby to moj pierwszy samochod wiek powyzej 25 lat bo ponoc to tez jest wazne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w internecie jest tyle kalkulatorów ubezpieczeń a ta idiotka pyta na kafe, co za debilne społeczeństwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Jeżeli to dla Pana/Pani pierwsze ubezpieczenie OC samochodu zapraszam chętnie do zapoznania się z istotnymi informacjami oraz wskazówkami na ten temat na stronie Mfind: mfind.pl/abc-zakupu/oc-mlodego-kierowcy-sprawdz-oszczedzic-uniknac-zwyzek-wiek-polisa-oc-mlodego-kierowcy-byc-droga Pozdrawiam! Kamil Świderski - Mfind

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja jak szukalam ubezpieczenia samochodu to zadzwonilam do generali i tam mi wyliczyli rozne opcje ubezpieczenia - skladek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szczerze to nie wiem, ale ostatnio znajomy mowil ze sa spore róznice w ubezpieczeniach roznych firm, Dalego warto posprawdzac gdzie co i jak. Jak nie masz czasu to możesz prosić agencje o pomoc. Mojemu znajomemu ta http://www.helios-ahu.pl/ubezpieczenia.php doradzila tansza opcje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KaniaFinanse
Zapraszamy do biura mieszkańców Cieszyna i okolic. Specjalizujemy się w doradztwie produktów ubezpieczeniowych. W trosce o dobro i potrzeby naszych Klientów staramy się wyjść naprzeciw ich oczekiwaniom. Każdego traktujemy indywidualnie, dopasowując jak najkorzystniejszą ofertę. Dzięki współpracy z czołowymi towarzystwami ubezpieczeniowymi nasze przedsiębiorstwo z roku na rok zdobywa coraz to większe uznanie i poszerza grono stałych Klientów. Zapraszamy na stronę: http://www.kaniafinanse.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mag334
Trudno samodzielnie wybrać najtańszą polisę AC bądź OC w sytuacji gdy w Łodzi świadczy usługi tyle towarzystw ubezpieczeniowych. Uważam, że warto skorzystać albo z pomocy doradcy ubezpieczeniowego ale przejrzeć internetowy ranking ubezpieczeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też mam matiza, tylko inny rocznik i ubezpieczyłam w compensie. Są bezproblemowi i maja konkurencyjne ceny. Nie wiem czy gdzieś ci lepiej wyjdzie. Ja nie planuję zmieniać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zniżki dostaje się u nich się standardowo - dla osób ubezpieczonych dłużej lub z dużym stażem w prowadzeniu auta. Dodatkowo bezszkodowi kierowcy również mogą liczyć na ulgi. Jak jest z wypłatą odszkodowań to na szczęście jeszcze nie wiem ale jestem dobrej myśli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maciek113
Akurat wiem jak wygląda w Compensie wypłata odszkodowania. Kiedy ja miałem zderzenie, cała kwota została wypłacona co do grosza, ale trochę musiałem na nią poczekać. Jeśli ktoś nie potrzebuje pieniędzy od razu to mogę polecić. Poza tym ja nie wiem czy którekolwiek towarzystwo wypłaciłoby odszkodowanie już po pierwszym dniu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fatrr
Moim zdaniem najlepszym rozwiązaniem przy wyborze najtańszej polisy ubezpieczenia samochodowego jest pomoc doradcza firmy Market Ubezpieczeń. Świadczy ona usługi w zakresie wyszukiwania najkorzystniejszych wariantów spośród aktualnych ofert ubezpieczeniowych. Łódzki adres jej siedziby znajdziesz na firmowej stronie marketubezpieczen.eu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy orientujecie się jak jest w Compensa jak zamawiasz ubezpieczenie przez internet to czy musisz podawać dane współwłaściciela pojazdu? Gdy współwłaściciel jest np. świeżo upieczonym kierowcą, to będzie miało wpływ na wysokość składki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosia19998
Co jest tańsze w kwestii ubezpieczenia - matiz czy astra? Mam dylemat w zakupie i nie wiem co wybrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Waldemmar
Na składkę ma wpływ wiek auta i kierowcy, lata bezszkodowej jazdy, miejsce zamieszkania, i inne takie szczegóły. Dlatego warto kupować ubezpieczenia komunikacyjne w pakiecie . Ja odnawiam w compensie i zawsze dostane jakąś promocyjna ofertę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też mam właśnie oc w compensa i zastanawiam się nad kupieniem do tego pakietu ac, czy będę miał taniej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Witki_09
Zawsze jest korzystniej gdy ma się kilka ubezpieczeń u jednego ubezpieczyciela.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W taniej ofercie może wynieść bardzo bardzo mało :P Proponuję sprawdzić porównywarki, takie jak np. rankomat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na pewno lepsze warunki można dostać jak się już trochę kilometrów wyjeździ, ale nowi kierowcy też wcale nie muszą dużo płacić. Ja jestem na to dobrym przykładem. Szukałem OC przez porównywarkę www.ubezpieczamy-auto.pl i w zasadzie w ciągu jednego dnia załatwiłem wszystkie formalności i podpisałem umowę. Szybko i niedrogo, a gdybym miał sprawdzać poszczególne oferty sam to pewnie by mi miesiąc na to nie wystarczył.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość manama
to moze byc bardzo rozna cena, wszytsko sie liczy i ma znaczenie. zglos sie z tym pytaniem do adwin brokers, to sa swietni doradcy ubezpieczeniowi i znaja sie na swoim fachu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawictwo pospolite 114
800 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szymon03
Na twoim miejscu zgłosiłbym się do Andiw Brokers, bo mają wieloletnie doświadczenie i na bank przedstawiliby Ci jakąś fajną ofertę. Ja sam ubezpieczałem u nich samochód i złego słowa nie mogę o nich powiedzieć. A przerabiałem już wielu nieodpowiedzialnych ubezpieczycieli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość irekkkk
Wiesz co można poszukać taniego OC przez jakąś porównywarkę. Mi się najczęściej zdarza sprawdzać składki na rankomat.pl. Tutaj zapisuje moje dane, także po roku już nie muszę wszystkiego od początku uzupełniać jak chcę sprawdzić nową ofertę, bo wszystko jest już w bazie, także dużo szybciej to idzie. Mają kilkadziesiąt różnych polis, faktycznie dają ogląd na to co ubezpieczyciele w danym roku oferują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nawet szybko mi podliczone składki odesłali w porównywarce na http://kalkulator-oc-ac.auto.pl. Oszczędność na czasie jest gigantyczna, kiedyś sam sobie porównywałem oferty u różnych firm i pamiętam jak mnie to frustrowało gdy musiałem po kilka razy te same dane wklepywać w formularze u różnych ubezpieczycieli. Tutaj podaję raz i wystarczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nawet szybko mi podliczone składki odesłali w porównywarce na http://kalkulator-oc-ac.auto.pl. Oszczędność na czasie jest gigantyczna, kiedyś sam sobie porównywałem oferty u różnych firm i pamiętam jak mnie to frustrowało gdy musiałem po kilka razy te same dane wklepywać w formularze u różnych ubezpieczycieli. Tutaj podaję raz i wystarczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adam

Polecam ubezpieczenia Ergo Hestii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×