Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mariolkakenz

Używała już któraś z mam tego nowego bebilonu Co o nim sądzicie

Polecane posty

Gość mariolkakenz

????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widzialam tylko w sklepie -bebilon profutura - cena powala. 70 zl za opakowanie - trzeba byc pogietym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
BĄDZ POWERWYDOJONA Z KASY MAMA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To samo co bebilon tylko inne opakowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
powermamy nie karmią fast foodem tylko piersią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kupiłam na próbę. Cena nie jest mała, ale bez przesady. Córka ma 10 mcy, do tej pory na bebilonie a teraz na profutura. Mala zadowolona, mleko jakby bardziej tluste, nie jest tak sypkie jak poprzednie. Smakowo chyba lepsze, mam wrazenie, ze bardziej sie najada. Mam zamiar nadal je kupować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie było o karmieniu piersią! !!!!!!!!! Pytanie dotyczyło mleka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no chyba ktoś napisał, że takie samo g***o jak inne mm. Śmieszne jest, że mało nie posikacie się, że dodali jeden składnik ekstra a jak w waszym mleku były tych składników mnóstwo i naturalnych nie sztucznie dodanych, to nie wierzycie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czytałaś skład? Nie sądzę. Nie potraficie przeczytać pytania ze zrozumieniem? Glupie krowy z wywalonymi cycami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem ciekawa czym się różni od Bebilonu. My używamy Hippa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skład Profutury odmineralizowana serwatka z mleka w proszku, laktoza z mleka, odtłuszczone mleko w proszku, bezwodny tłuszcz mleczny, olej rzepakowy, olej słonecznikowy, olej kokosowy, olej z organizmów jednokomórkowych, galaktooligosacharydy z mleka 8,84%, koncentrat białka serwatkowego (z mleka), , lipidy jaja kurzego, olej rybi, fruktooligosacharydy 0,62%, węglan wapnia, chlorek potasu, chlorek magnezu, cytrynian sodu, kwas L-askorbinowy, L-askorbinian sodu, tauryna, lecytyna sojowa (emulgator), siarczan żelazawy, octan DL-alfa-tokoferylu, siarczan cynku, sól sodowa 5’-monofosforanu urydyny, 5’-monofosforan cytydyny, 5’-monofosforan adenozyny, sól sodowa 5’-monofosforanu inozyny, nikotynamid, inozytol, sól sodowa 5'-monofosforanu guanozyny, L-karnityna, kwas foliowy, D-pantotenian wapnia, siarczan miedzi, D-biotyna, L-tryptofan, DL-alfa-tokoferol, palmitynian retinylu, cyjanokobalamina, chlorowodorek tiaminy, cholekalcyferol, chlorowodorek pirydoksyny, siarczan manganu, jodek potasu, selenin sodu, fitomenadion. Zawiera mieszaninę prebiotyków (galaktooligosacharydy i frukooligosacharydy: 0,8g/100ml).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A tu składniki odżywcze. Dodam, że to mleko początkowe. Wartości odżywcze 100 ml Energia kJ 275 kcal 66 Tłuszcz g 3,4 - w tym kwasy nasycone g 1,6 Węglowodany g 7,3 - w tym cukry g 7,2 Błonnik g 0,6 Białko g 1,3 Sól g 0,0425 Witaminy Witamina A µg 58 Witamina D µg 1,2 Witamina E mg 1,1 Witamina K µg 3,6 Witamina C mg 8,3 Tiamina mg 0,05 Ryboflawina mg 0,119 Niacyna mg 0,43 Witamina B6 mg 0,035 Kwas foliowy µg 15 Witamina B12 µg 0,18 Biotyna µg 1,6 Kwas pantotenowy mg 0,332 Składniki mineralne Sód mg 17 Potas mg 71 Chlorek mg 45 Wapń mg 51 Fosfor mg 32 Magnez mg 5,3 Żelazo mg 0,52 Cynk mg 0,51 Miedź mg 0,039 Mangan mg 0,0075 Fluorek mg ≤0,003 Selen µg 1,7 Jod µg 12 Inne Kwas dokozaheksaenowy (DHA) mg 11 Cholina mg 12 Inozytol mg 3,6 L-karnityna mg 1,5 Nukleotydy mg 3,1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Porównałam skład z naszym Hippem i nie ma AŻ tak dużej różnicy żeby płacić za opakowanie mleka 70 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I to jest rzeczowa odpowiedz. Nie jestem autorką, ale miałam podobne pytanie. Chyba kupię hipp;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja Hipp sobie chwalę. Na początku byliśmy na Enfamilu, ale powodował zaparcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no to gratuluję wyboru Hipp niczym się nie różni od Bebiko ale cenę ma wyjechaną :) co do bebilonu profutura to dla mnie jest ważne , że jest : smaczne , nie muszę suplementować DHA, i nie ma innych cukrów niż laktoza, inne mleka są słodzone cukrami , które powodują otyłość, pr*****cę i od początku przyzwyczajają do słodkiego smaku.Ale" grube dziecko to zdrowe dziecko" prawda? :( co do ceny to sprawa dyskusyjna- ile kosztują pampersy? a jakoś nikt z nich nie chce zrezygnować i wrócić do tetry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No ja daję małemu odkąd przestałam karmić piersią- ok 3 miesiąca. Mleko spoko - nie miał po nim zadnych problemów, smakuje mu, no i ma DHA;) - ale przyznaję, że nie mam porównania z innymi. No i w necie można znaleźć dużo taniej - szczególnie taki pakiet 2*po 600 gram, pakowane w kartonie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do zdesperowanej Mój synek był karmiony bebilonem i tak samo ulewanie, kolki, noszenie od karmienia do karmienia. Zmieniałam mleko na enfamil lipil - koniec z kolkami, jednak ulewał bardziej i pojawiły się zaparcia... Po 3 puszkach przeszłam na hipp combiotic - kończy pierwszą puszkę a ja już widze poprawę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystko zależy od dziecka. Mój synek od Profutury miał zaparcia. Zmieniliśmy mleko na Nan i jest gitara.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój syn był karmiony piersią do 8 miesiąca, później wprowadziłam Enfamil, pije go do dziś choć ma już skończone 2 lata. Jest BARDZO silnym dzieckiem ( nie odziedziczył tego po rodzicach!), raczej nie choruje, świetnie się rozwija. Z drugim synem postanowiłam zrobić podobnie. Również karmiłam do 8 miesiąca później wprowadziłam enfamil. Świetnie rósł, również jest BARDZO silny ale miał zaparcia i zmieniłam mleko na Bebilon Profutura. Skład BARDZO podobny a problem z zaparciami rozwiązany. Z doświadczenia polecam enfamil - trochę tańszy a efekt super!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moja mala nie polubiala bebilonu pila gerber

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
TO daj kochana nuriton zagęszczacz do mleka i nie będzie wymiotów ani ulewania! masz moje słowo! przerabiałam to z synkiem ledwo co zjadł to zaraz chlustał mlekiem a po zagęszczaczu rewelacja i kupki ładne o normalnej konsystencji i kolorze a jesteśmy na nutramigenie LGG i były pienisto zielone a tak robię mu 150 ml nutramigenu 2 miareczki nutritonu i zero problemów z ulewaniami,wymiotami i kupkami i kolkami :-) koszt zagęszczcza 21 zł za pudełko,polecam bo dziecko najedzone,ładnie odbija.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdzie mozna kupić ten zagęszczacz nutriton?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kochana w aptece, u nas sprzedają bez recepty nie wiem jak u was :-) spróbuj :-) polecam w 100%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chyba tylko tym że hipp jest z mleka ekologicznego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Używam tego mleka od ok 1,5 miesiąca (nr 1) i sprawdza się dobrze. Jeśli chodzi o cenę to kupuje je w aptekach internetowych bo jest dużo taniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malgos28
Ach... Zapomniałabym dodać.. czasami zdarza się, że melko jest tańsze ( 59,99) Hmmm ale jest wtedy bardziej sypkie, a konsystencja powinna być jak puch :/ Chyba jakaś wada produktu... Myślę, że czasami sprzedają mleko fabrycznie wadliwe ( jakby wyschnięte ) Ale bez problemu można zwrócić taki produkt. malgos28

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amanda 12322
Ja w Niemczech kupuję synkowi Aptamil Profutura, to odpowiednik bebilonu i jestem bardzo zadowolona, po zwykłym aptamilu miał zaparcia, problemy z gazami a po zmianie jest super, zero problemów. Synuś zadowolony, uśmiechnięty a to najważniejsze. Każde wydane pieniądze rekompensuje uśmiech takiego maluszka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja uzywam bebilonu i moim zdaniem słuzy dobrze maluszkowi. Zawsze kupuje w sprawdzonej aptece online bo wycodzi sporo taniej niż w stacjonarnej http://www.aptekawarszawa.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam to mleczko!!! Jest inne w smaku i konsystencji. Przypomina bardziej smietanke w proszku ;) smakiem i zapachem. Moj synus zadowolony. A to najwazniejsze!!!! Wybaczcie mamuski co mowicie o krmieniu piersia ale jestescie zlosliwe i gderliwe pierniki!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×