Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mariolkakenz

Używała już któraś z mam tego nowego bebilonu Co o nim sądzicie

Polecane posty

Gość gość
Karmiłam synka mlekiem Bebilon Profutura od początku. Mały nie miał radnych problemów i nie ulewa. Teraz po 2iesiacacj zaczęły się problemy z twarda kupka dlatego musze wypróbować inne mleko. Chętnie odsprzedam 4 puszki Bebilon 1 Profutura. 50 zl /szt. Plus koszt wysyłki. Jak ktoś zainteresowany to proszę o kontakt na maila katia1613@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w aptece Gemini (internetowej) mleko kosztuje 45 zł 800 g. córka je lubi i nie ma problemu z zaparciami. w porównaniu do innych mlek cena jest taka sama, jeżeli chodzi o zakup w tej aptece. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość sylwia
my jestesmy na bebilonie profutura od urodzenia i malej bardzo smakuje na poczatku nie mogla sie przestawic bo byla kp ale teraz jest super. cena nie mala ale na aptekach interetowych mozna znalesc taniej. bardzo sobie chwalimy. chwile bylismy na hipp bio combiotik ale malej nie odpowiadalo i sie nie najadala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My korzystamy z Enfamilu tylko ciężko go znaleźć w dobrej cenie i często lepiej zamówić w jakiejś internetowej aptece jak http://aptekawsieci.pl gdzie będzie w niższej cenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja wogóle nie rozumiem po co wypowiadają się osoby, które karmią piersią i pieprzą głupoty o jakichś powermatkach. Pytanie było proste skierowane do Pań, które z różnych powodów nie karmią piersią co też nie powinno nikogo dziwić, nie każda kobieta jest chodzącą mleczarnią( że już się tak brzydko wyrażę, oczywiście bez urazy nie mam nic do karmienia piersią, sama niedawno zostałam mamą). Wracając do tematu, myślę, że powinnaś sprawdzić próbki dostępne jaka będzie reakcja dziecka. Moja córcia ze względy na kłopoty przy porodzie była w szpitalu dłużej niż ja i nie karmiłam jej z piersi, ściągałam mleko, ale i tak brakowało, dlatego dokarmiali ją BEBIKO. Wróciła do domu kupiłam BEBIKO, ale bardzo rzadko się zalatwiała czasami 1 na dobę i bardzo często ulewało jej się pianą musiałam jej cały czas pilnować, żeby się nie zadławiła, zmieniłam na BEBILON PROFUTURA i jestem zadowolona, Ładnie się załatwia, nie ma zaparć, ulewa się rzadko, ale malutka ilość zwłaszcza, że przecież w niewielkiej ilości jest to normalna rzecz. Cena dla mnie nie gra roli. Uważam, że na dziecko nie ma co oszczędzać, jeżeli akurat potrzebuje takiego mleka, nie żałuję ani zł. Ale też czytałam, że inne Panie miały odwrotną sytuację i przeszły na BEBIKO, dlatego też myślę, że metoda prób i błędów i opinia lekarza jest najlepsza.:-) Pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na samym początku mojej córce smakowało to mleko ale przy 3 opokowaniu juz cos nie chciala tego mleczka pic i wricilam do normalnego bebilonu i te je caly czas. Te mleko profutura taki ma zapach jakby ryby i w smaku przypomina jakby sie rybe pilo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćSylwka
Ja stosowałam to mleko i niestety mojemu dziecku nie pasowało.Pa wypiciu płakało w niebogłosy,pręzyło nózkami ,ulewało wrecz wymiotywo,zle spało Poprostu maskra.Zmieniłam mleko na Bebilon |Confort1,no i wreszczie w domu spokój.dziecko sie uspokoiło spi jak nigdy dotąt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×