Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość1879

WAŻNE PYTANIE

Polecane posty

Gość gość1879

mam pytanko: biore tabletki już ponad rok ale nadal mam pewne wątpliwości. otóż gdybym była w ciąży bo na przykład działanie tabletek byłoby osłąbione antybiotykiem i w tym czasie zaszłąbym w ciąże nie widząć o tym i nadal biorąć tab. anty dostałabym normalnie okres z odstawienia?czy już wtedy by nie wystąpił? wiem że to troche głupie pytanie ale jeśli ktoś wie to proszę o odpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tyle czasu się bzykająć nie wiesz jak jest z okresem i ciążą.Zawsze się bzykając możesz zaciążyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie takie było pytanie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mogłabyś mieć plamienie z odstawienia, ja zaszłam w ciążę przy tabletkach i zorientowałam się dopiero w 5 miesiącu... wiem, że niewiarygodne, ale na prawdę nie miałam żadnych objawów, żadnych symptomów zdrowotnych, miałam plamienie z odstawienia do 5 miesiąca właśnie. To rzadkie sytuacje, ja wyjechałam na egzotyczną wycieczkę, może to osłabiło działanie tabletek... Raczej w ciąży nie jesteś, ale jak coś Cię zaniepokoi to tylko lekarz, bo testy też mogą być fałszywe przy tabletkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziękuję za odpowiedź, jestem po prostu ciekawa czy byłaby taka możliwość. A w jaki sposób się zorientowałaś, w tym piątym miesiącu, pojawiły isę objawy, urósł brzuszek, czy podczas wizyty u lekarza? Chciałam wiedzieć, czy krwawienie z odstawienia jest niezbitym dowodem, ze nie ejst się w ciąży ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×