Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Współczesne kobiety. Wychodzą za mąż z miłości czy z rozsądku ?

Polecane posty

Gość gość

Tak się zastanawiam nad tym. Czy każda żona kocha swojego męża ? Czy kierowała się tym, że facet mógł zapewnić jej stabilizację, bezpieczeństwo i po prostu go lubi, dobrze się dogadują, są przyjaciółmi i tak im wygodnie i dobrze. Jak to właściwie jest ? Czy miłość jeszcze istnieje, taka prawdziwa, szalona i bezgraniczna ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co ma do tego współczesność świata? Akurat te rzeczy się nie zmieniają :) Zawsze byli ludzi wyrachowani i zawsze istniała szalona miłość :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prawdziwa, bezgraniczna miłość nie jest i nigdy nie będzie "szalona". To mocne, stabilne uczucie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja wyszlam z wielkiej milosci a po dzoesieciu latach mam mega kryzys. Znam pare co sa ze soba bo laska chciala sie wyrwac z domu i niedlugo pojawi im sie kolejny potomek. Wygladaja na szczesliwych. Chusteczka wie, jak to jest. Czasem ludzie myla uczucia, czasem sa za mlodzi. znam dziewczyne, ktora mowila ze jak wyjdzie za maz to tylko za goscia ktory bedzie mial kase a jak przyszlo co do czego to wziela rozwodnika, ktory groszem nie smierdzi i jest zakochana po uszy i wisi jej ze on nie ma takiej kasy o jakiej kiedys mowila bo sie zakochala i tyle. To jest plynne i roznie bywa. Z drogiej strony czy facet chce miec kobiete ktora musi caly czas ciagnac za soba? Czy wolalby taka, ktora bedzie dla niego partnerka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kiedyś ludzie nie dobierali się w pary tak do końca sami. To nie chodzi o wyrachowanie tylko rozsadek. Dwoje ludzi spotyka sie, dobrze się dogadują, coś iskrzy ale nie do końca. Kobieta decyduje się na ślub bo wie, że lepiej może nie trafić a z nim jest i będzie jej bardzo dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak nie zdradza, nie ma nałogów, pracuje i potrafi sam się utrzymać, to nie ma co biadolić, tylko wziąć ślub. Miłość rozkwita tam, gdzie wyrachowanie poszło sobie na spacer i nigdy nie wraca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tylko i wylocznie z szalonej ,slepej ,bezinteresownej milosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lepiej wiązać się ze sobą z rozsądku. miłość przemija więc lepiej dobrać sobie partnera tak aby umieć z nim rozmawiać, znać jego wady i na pewno wiedzieć, że życie ze sobą przyniesie same korzyści. Nie ukrywajmy, każdy chce mieć dobre, dostatnie życie, ważne tylko aby kobieta nei była pasozytem i też dała coś od siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z rozsądku, nie ma prawa się udać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z miłości. Mój maż nie miał nic i do wszystkiego razem doszlismy ,ale jak miło go dotykać ,wąchać, patrzeć na niego. To tak cieszy, a nie mieć kogoś z kasą i obrzydzenie do faceta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Małżeństwo jest z zasady czymś, co robi się z rozsądku. Taka jest jego istota, więc po co tego typu dyskusje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja wyszłam za mąz z miłości ale i rozsądek w tym był ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Małżeństwo opiera się na miłości. To fundament.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rosemaryblack
mnie się niespecjalnie chce wychodzić za mąż, ale zrobie to bo go kocham, zrobię to z miłości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z miłości związek według mnie to nie jest tam gdzie są motylki,ale tam gdzie ludzie bardzo są do siebie dopasowani,natomiast związek z rozsądku,gdzie ma się przynajmniej zgodne charaktery też może być fajny,natomiast związek z kimś,chociażby nie pił i pracował,kto drażni samą swoją obecnością,gdzie czujesz,że to kompletnie nie to,jest głupotą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie mówcie,że nie rozróżniacie takich sytuacji,gdzie ludzie są naprawdę są dla siebie stworzeni,dopasowani w 80-90 procentach,takich gdzie się różnią,ale z jakiegoś powodu doskonale się dogadują,a nawet ta inność jest wręcz kręcąca i ciekawa i takich gdzie się czuje,że ten partner czy partnerka to tak naprawdę obca osoba,męcząca samą swoją obecnością,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobiety nie potrafia kochac zobacz jak walcza o legalna aborcje na zyczenie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eks maz
Moja ciotka zawsze powtarzała: Miłości do garnka nie wrzucisz. Większość dziewczyn kieruje się czYstym interesem. Jednak nie mam im za złe. Bezpieczeństwo finansowe itp dla kobiety i dziecka. Poza tym te dziewczyny ktore kierowaly sie zasadami, obecnie czekaja na autobus. Natomiast te ktore chcialy zdobywac i nie unosily sie honorem jezdza BMW lub Audi. Proste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutna baba
z rozsadku, bylismy razem kilka lat, zaczelismy planowac slub, no i niestety teraz wszystko jest w d.... ostatnio go nienawidze , jest cholernym leniem i gdyby nie to ze ja dostalam kredyt na dom. a ten idiota w zyciu w jednym miejscu nie przepracowal roku, to bysmy na socjalu siedzieli, o n pochodzi z rodziny gdzie milosci nie bylo i u nas to samo. Niby pieprzy ze mnie kocha ale tego nie widze i nie czuje. Jest balaganiarz i juz pol roku po slubie zalowalam tej decyzji. W szkole bulam jedna z najladniejszych dziewczyn, kiedys przebieralam w facetach i niestety takie g... przygarnelam. Ws iekla jestem na siebie. i jakos mimo ze rok po slubie dziecka nie ma. Ja tylko sie troszcze zeby obliczac te cholerne dni plodne. a ostatnio on zastrajowal bo!!!! ... za pozno mu powiedzialam... czyli o 20, ze trzeba dzialac. a dzien wczesniej fiu. go swierzb o sie ham potrafil zebrac w sobie. Nienawidze go! Mam nadzieje ze zdechnie i bede miala swiety spokoj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
może się rozwiedź?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutna baba
juz od jakiegos czasu mowie o rozwodzie bo ja sobie rade dam o milio razy lepiej niz ta niedojda!! ja go nie szanuje i star ta ws ieklos .. on dzis spal do 9 bo w nast tyg bedzie miL duzo pracy i bedzie musial wczesniej wstawac!! czy ktos kiedys sie wyspal na zapas???!! on jest po prostu jebniety! moja rodzina tez go trawi bo wyszlam za niego, ale jK tylko zaczyna swoje poerdolenie to wszyscy oczy wykrecaja bo on g... robi ale w h... jest najmadrzejsy na swiecie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to składaj papiery rozwodowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutna baba
tylko ze ja niemieszkqm w pl i nie wiemjK sie do tego zabrac:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
troszeczke rozsadku nie zaszkodzi:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutba
on tlko cale zycie na kredytach jedzie i wlasnie co zuzyl mone karty kredyt. bo nie ma pieniedzy na Zaplate!! kurwica mnie bierze bo on ma takie pierwotne myslenie ze mjie szlak trafia kiedy se pomysle jaka ja glupia bylam i jestem ze takie ciele pod dach prygarnelam, na dodatek w jego rodzinie bedzie kolejne male dziecko bo molo ze siora jeho nie jest z jej facetem to ona se zachcialA kolejnego bahora i cyk! w ciazy jest! a tego gnoja musze prosic!!?? jakby to w ten spozob mialo byc? kiedys bylam wesola usmiechnieta dziewczyna a teraz we mnie sam gorycz i zlosc! prawdiwa wojne z nkm mialam o samochod! moj wymarzony zreszta tez na kredyt kupiony!! bo on chce kase na rozwiniecie biznesu wiec ja mam sprzedac moje auto!! ale sie postawlam i nie!! niech spierdalA i idzie sam zarobic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutna baba
no wlasnie nie wiem gdzie moj razsadek us nal;-( czasami mam ochote odejsc z teho swiata .... szkoda mi ze tak glupio postapilM:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do smutnej baby rozumiem cie , mam to samo ! podaj emial, pobiadolimy razem, a gdzie mieszkasz ? ja tez nie w PL.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Współczesne kobiety NA PEWNO DUZO CZĘSCIEJ WYCHODZĄ ZA MĄŻ Z MILOSCI NIŻ ICH PRABABCIE. Bp małżeństwo z miłości to ZJAWISKO NASZYCH CZASÓW, PRECEDENS W HISTORII LUDZKOSCI można by rzec....WLASNIE DLATEGO TAK TRUDNO JEST JE UTRZYMAC. Nie z powodu modnego indywidualizmu czy rozbuchanego egoizmu ale OCZEKIWAN, ze mąż/ żona będą kims więcej niż tylko: tym co nie pije, pracuje, nie bije/ tą co gotuje sprząta, rodzi dzieci i dobrze się prowadzi. Kiedys (facet przynajmniej) zone miał jako rodzaj instytucji a milosnie spelnial sie na boku A TERAZ OBDYWOJE PRAGNĄ PARTNERA I PRZYJACIELA U BOKU.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
19:10 - co za brednie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×