Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Z jakiego powodu tu przesiadujecie ?

Polecane posty

Gość gość

Bo ja jak jestem na kogos wsciekla czy mam zly humor.To forum jest dla mnie terapia.Wyladuje swoje frustracje i jest dobrze:) Kto z was ma tak samo ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a nie przyszlo ci do glowy ze z drugiej strony monitora siedza tez tacy ludzie dla ktorych internet to jedyny kontakt ze swiatem zewnetrznym, wlasnych problemow maja znacznie wiecej niz ty i na hooy im twoje frustracje jeszzcze tu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tak mam. Szukałam tu kiedyś odpowiedzi na jedno pytanie i mnie wciągnęło. Poza tym mam wrażenie że pisze tu pewna osoba która znam. Oczywiście wszyscy tak sądzą, ale faktycznie to jakiś rodzaj terapii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestem samotnym zakompleksionym onanistą, mieszkam w miejscu gdzie pks dwa razy za dnia jedzie. mam co jesc dopoki zyj***abcia a raczej jej emerytura i neta tez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z nudów tu siedze :P jestem w pracy wszystko prawie mam zablokowane , a kafeteria jakoś działa więc czytam wszystkie te tematy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żeby nie myśleć o problemach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja czasami tutaj wchodzę mimo,że mam pełno obowiązków, tak, by się zrelaksować albo jak mam jakiś problem a nie mogę zapytać kogos znajomego bo głupio ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo jestem samotna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
są tu różne ciekawe tematy, można się wiele dowiedzieć od ludzi, zadawać pytania...itd...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo mam problemy ze sobą uzależniłam się od kafe mimo że wiem że jest jak czarna dziura wysysa całą energię szukam tych małych promyczków, nielicznych tematów na których znajdę kogoś kto przywraca mi wiarę w ludzi, dobro, moralność wiem, to naiwne, jestem tu już od 10 lat już kilkakrotnie próbowałam zapomnieć o tym adresie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szukam tu mądrości ale ni hooja nic nie naszłam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja jestem przepełnione wiedzą pożyteczną ale jak tu wchodzę to mam dziką rozkosz że najchętniej zostawiam ją dla się wiele nauczyła mnie ludzka głupota i obecna tu ignorancja kocham was za to czego mnie nauczyliście???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jest jeden z najmądrzejszych topików dzięki za niego oby nigdy nie przestał istnieć VIVA VICTORIA!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piotrek121212
Samotny ja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Musi być jakaś racjonalna przyczyna gościu tej twojej samotności albo cały ludzki świat jest porąbany i nie pasuje do twoich wyobrażeń albo......no zastanów się może sam ? a jeśli już uznasz np z pokorą,sam sobie winien jesteś takiego stanu rzeczy to podziel się molem co cię gryzie może coś wspólnie się wymyśli.M.M.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z jakiego powodu? Pierwszy, to rozpoznawalność. Na ogólnym każdy mnie tutaj zna, więc ze swojej kafeteryjnej sławy nie zamierzam rezygnować. Co za tym idzie, lubie tutaj prowokować, obrażać innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawictwo pospolite 125
głownie dlatego ze co 30 sekund pojawia sie nowy post .. Na innych forach jest mniej ludzi .. Zanim pojawi sie nowy temat to często trzeba czekać 10 minut , a mi to nie pasuje.. Dlatego siedze tutaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla jaj śmieszy mnie ludzka głupota, a tu jej na pęczki a jak juz sobie po mnie jadą, to ubaw mam po pachy :) wkurza mnie trochę fakt, że marnuje przez to sporo czasu, ale w sumie to rozrywka, pośmiać się można :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo lubię pisać pokaż cycki szmato, daj foto krocza i stawiać tematy o metalowym pręcie i poniżaniu kobiet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Patrzę na te teksty z żalem że dawniej nie było internetu bo ludzie wówczas kierowali się zupełnie innymi wartościami i byli znacznie dla siebie życzliwsi i wyrozumiali a obecnie mają się za coś szczególnego a w sumie zdziczeli do tego stopnia że nie da się ich do niczego co ludzkie porównać.Nie wiadomo płakać współczuć czy śmiać się?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gościu z 13.05 Albo musimy się dostosować albo na śmietnik historii. Nasi rodzice też tak musieli . Na szczęście ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
że dawniej nie było internetu bo ludzie wówczas kierowali się zupełnie innymi wartościami BEZ PRZESADY, że kierowali się ZUPEŁNIE INNYMI WARTOŚCIAMI to jest takie biadolenie, że kiedyś to było najlepiej, w ogóle to było cudownie, tylko pojawiła się internet, telewizja, radio, samochody, drukowane książki i wszystko się zepsuło każdy wynalazek, zmienia świat, ale bez przesady, żeby twierdzić, że kiedyś, to było cudnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Siedzę tu i patrzę z uwagą roztropnego do jakiego stopnia w swej nędzy duchowej pogrążają się ludzie.I nic nie wskazuje,że pojmą jak wiele tracą kto tu zawinił ? że ludzie tak beztrosko upodlają się.Z jednej strony traktuję to jak ciekawostkę a z drugiej coraz częściej zastanawiam się co kryją twarze maski ludzi mijanych na ulicy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No jak takich miałeś rodziców to nic dziwnego cóż ci pozostało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cudnie oczywiście być nie mogło bo jak za paręnaście lat miało być jak jest obecnie to coś musiało być na rzeczy żeby takie goowno jak dziś mogło się wykluć.Ktoś w dużej mierze i z zapałem musiał zadbać swoją ignorancją wartości życiowych.Ja mimo wszystko nie narzekam udało mi się ułożyć jestem pożyteczny i nikt na mnie nie płacze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
trzeba się pogodzić z pewną prawdą, mianowicie człowiek jest niezmienny w swojej naturze kolejne wynalazki, zmiany społeczne jedynie wydobywają cechy, które już w człowieku tkwią, te dobre i te złe człowiek (mam na myśli pewną średnią, powszechną skalę zachowań, nie każdego, bo są liczne wyjątki) jest egotyczny, zainteresowany swoim powodzeniem, swoim wizerunkiem w oczach własnych i innych internet dał nieosiągalną do tej chwili możliwość, by każdy, kto chce, pozował na cudo, na gwiazdę, na kogoś kim nie jest to wzmaga próżność, podkreśla powierzchowne cechy człowieka, sprawia, że ludzie jeszcze bardziej są nakręceni swoimi wyglądem, tym co mają to wszystko prawda, ale nie poradzimy nic na to internet nie zniknie trzeba mieć swój rozum i nie ulegać tej głupocie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tu wchodze jak mi sie bardzo nudzi I nie mam nic innego do roboty. Dzieje sie tak rzadko. Teraz leze w szpitalu wiec jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×