Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Z jakiego powodu tu przesiadujecie ?

Polecane posty

Gość gość
Cóż za niedorzeczność internet sam w sobie to super sprawa ekstra narzędzie ale dla mądrych ambitnych ludzi którzy znają wartość ambicji i nie poniżają się niczym śmieci.Nie poniżają innych tylko dlatego że na nic innego ich nie stać zmarnowali szansę rozwoju osobowości i wyższych wartości przynależnych człowiekowi pożytecznemu. Internet i takie forum jak Kafeteria są KUL!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zeby wyladowac swoje frustracje na innych i swietnie sie przy tym bawie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
potrzebuję informacji o zalewie do śledzi, tylko wy możecie mi ich dostarczyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiara czyni CUDA!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja jak nic uczę się pokory?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja czemu tu zaglądam a nawet przesiaduję na pewno nie z przyjemności ,pozbywam się złudzeń tu uczę się życia bo tutejsza społeczność jest jego wiernym odbiciem .Właśnie w takim miejscu jak to tracę często wiarę w ludzi i na nowo, każdego dnia jak niepoprawny kretyn mam ciągle nadzieję że tu właśnie spotkam jednego sprawiedliwego.M.M.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lubię tu zajrzec, jesli zainteresuje mnie temat, lub czyjs problem, socjologiczno- psychologiczny. Lubię wesprzec kogos, dodac otuchy. Niezmiennie intuicyjnie czuję, czy ktos jest rzeczywiscie taki, jak pisze, czy ściemnia. Nie cierpię- tematów o analu, wsadzaniu prętów, hipotetycznym gwałcie, itp. Autor tych tematów, jesli jest osobą na poziomie, powinien zdac sobie na powaznie sprawę, ze jego epatowanie zboczeniem, przemocą, przekroczyło juz dawno jakiekolwiek granice zartu, czy dobrej prowokacji. Zagladają tu bardzo mlode osoby, które byc moze zechcą pewne "propozycje" tego autora zrealizowac w praktyce. Niech autor tego typu tematów zastanowi się, czy jego wyobraznia nie popchnie kogoś do popelnienia krzywdy np.jakiejs kobiecie. Szczególnie będąc anonimowym, nalezy ważyć słowa. Sama czasem przeklnę w zaciszu domowym, ale nie umiem sobie wyobrazic, bym publicznie zalozyła temat pełen "faków", " curew", itp. Jesli uda mi się raz dziennie wesprzec kogoś na forum, to wiem, ze nie marnuję tu czasu. Pozdrawiam wszystkich. urszak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lubię obserwować jak ćwoków drażni mądrość innych ludzi jak się wściekają z zawiści i zazdrości ,lubię patrzeć na ich bezradność i ograniczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×