Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Z jakimi najdziwniejszymi imionami spotkałyście się osobiście w życiu?

Polecane posty

Gość gość

Chodzi o takie, które nosili wasi rówieśnicy i ich rodzeństwo, które znacie lub znałyście osobiście (ze szkoły, pracy, z rodziny, z podwórka). Wypisujcie! Może zacznę: Halszka, Angelika, Żaneta, Areta, Honorata, Roland, Malwina, Felicja, Makryna, Dagmara, Boguś (nie wiem czy Bogumił czy Bogusław), Tatiana, Linda, Metody, Kostek (Konstanty), Kazimierz, Brygida, Dagne (a może Dagdy), Eliza, Mieszko, Michalina, Sara, Diana, Sandra, Oktawian, Dorian, Karina, Julita, Adriana, Maksio (Maksymilian), Maria-Magdalena, Irina, Irmina, Nina, Jowita, Norbert, Mikołaj, Ula (Urszula), Nikodem, Erwin, Basia (Barbara), Wiktor, Oskar, Eryk, Ela (Elżbieta), Berenika, Jasiek (Jan), Justyn i Maryśka (Maria). Kiedyś to była rzadkość i trudno się było przyzwyczaić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To naprawdę według Ciebie dziwne imiona? Większość z nich dla mnie są zupełnie normalne. Najdziwniejsze imię z jakim się spotkałam to Denisa ( w szkole wołali za nią "Denisa, obliż mi pe/ni/sa) :o i Gniewosz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziwne były za moich młodych i szkolnych czasów. Teraz niektóre są już spopularyzowane przez nazywanie nimi naszych dzieci, ale kiedyś były dziwne, rzadkie i niespotykane w naszym pokoleniu. Bo o tym jest temat. Nie chodzi o to, że znamy starszego wuja Kazika, dziadka Janka i małego siostrzeńca Oskarka, tylko chodzi o ludzi z naszego pokolenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dla mnie to były: Klementyna, Zyta, Eryk, Lauretta, Mira...tylko mi się na szybko przypomniało ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Również ,uważam że większość podanych imion jest jak najbardziej normalna i często spotykana. Dla mnie najdziwniejsze imiona z jakimi się spotkałam to Angelo (nie wiem czy przez g czy dż) oraz Selena (w obu przypadkach rodzice są Polakami).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ziemowit...fajny i mily byl;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Barnaba. Na początku myślałam ze to ksywka :-) ale bardzo fajny z Barniego chłopak jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Różena :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Baszkim, Zyta i Seweryn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Marietta, Bogusz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ariel. Większość imion z pierwszego postu jest normalna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Inez, Iman, Samira <- 100% polki, Aldona, Gracjana, Delfina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tekla, Aurelio, Miriam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ogolnie,to te imiona nic dziwnego nie maja...Dziwny jest ten swiat ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość jjnb
Albin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zigston. nie mieszkam w Polsce (nie w UK) ale i tutaj to imie bylo dziwne , moze starodawne? napewno wsrod imion Oskar, Philip, Melvin , Vigo, brzmialo dziwnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Erazm, Mieszko, Gerard

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W moim otoczeniu:Eliasz,Rachela,Jonadab,Eunika,Syndia,Fatima,Benjamin,Angelo,Dzesika,Rodzer,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgubilam Syndie i Fatime:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I Beniamina:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Delfina (teraz może tak nie dziwi ale ponad 20 lat temu owszem), Jurand, Albin i Zamir.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
CO TY CHRZANISZ Magda ,Basia , Mrysia, JANEK, DAGMARA TO NORMALNE IMIONA byly zawsze i zawsze beda, mam 35 lat i wlasnie same byly marysie i magdy, a Jan to ma moj 36-letni maz na imie, i nie piszcie ze w -tamtych czasach-jakby to bylo 10000000000 lat temu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem trochę starsza od ciebie i za moich czasów Jan i Maria to były niespotykane imiona. Nie znałam żadnego rówieśnika, który się tak nazywał. Za to do klasy chodziłam z Kazikiem i Józkiem, na tamte czasy to była rzadkość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też znam dużo ludzi którzy wg Was mają dziwne imiona ,mnie nigdy nie zastanawiały one i są dla normalnymi imionami . Wyjątek to stanowią dla mnie te dziwne pisane a właściciel zamieszkały w Pl . np Dżesika ,albo Rodżer pisane właśnie tak bo nie wiem jak to jest faktycznie zapisane w dokumentach prawnych ale spotkałam się z takim zapisem i mnie to dziwi .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie imiona typu Józek, Maria czy Dagmara nie są dziwnymi nawet jak są rzadziej nadawane. Denisa, Zamir czy Zbyszko już bardziej- bo nie było jeszcze okresu, żeby były bardzo popularne (no może Zbyszko miał swój czas :P).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znam 4 chłopców - Ariel, Emanuele, Denis i Erwin, ale dzieci ich nie przezywają, nawet ich lubią i opowiadają, że mają kolegę o fajnym imieniu, natomiast rodzice są o wiele gorsi i dziwnie patrzą na takie dziecko i jego rodziców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hmm... Dla mnie najdziwniejsze to Gaspar.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×