Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ŻadnaPracaNieChanbi xd

Zaczynam prace w ...... prosze o pomoc ;)

Polecane posty

Gość ŻadnaPracaNieChanbi xd

Zaczynam prace w biurze :) Na codzień raczej chodzę ubrana pół na pół. Ani przesadnie luźno, ani przesadnie elegancko.. no chyba, ze cały dzień siedze w domu, sprzątam, wychodze na spacer z psem - wtedy stawiam na totalny luz i dresik :) Lubie jeansy - rurki, czarne, klasyczne, lub spodnie materialowe, sweterki, bluzki na ramiaczkach, zwiewne sukienki, czasem szorty.. Wiem , ze w pracy obowiazuje mnie dress code i tego sie bede trzymala, bo przeciez mozna sie poswiecic, mimo, ze to nie zupelnie moj styl :) ale moje pytanie brzmi tak, czy po pracy, mimo, ze zaczelam wspolprace z firma moge chodzic ubrana tak, jak chodzilam dawniej? moze to dziwne, ale czy ktos nie poczuje sie zniesnaczony, ze rozmawial ze mna w biurze i bylam ubrana elegancko, a poszlam na miasto/impreze i mam np. krotka sukienke, bluzke na ramiaczkach, czy zwykly dres? czy zobowiazuje mnie to, ta praca do zmiany ubierania nawet po pracy? nigdy bym o tym nie pomyslala w tej sposob, ale moi rodzice i narzeczony ZASUGEROWALI mi , ze powinnam wymienic cala szafe ;/ w pracy moge sie dostosowac i marudzila nie bede, zalezy mi na tej pracy, ale po pracy, na wyjścia chcialabym sie ubierac tak, jak lubie .. jak Wy to widzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZadnaPracaNieChanbi xd
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Boże co za głupota

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pytam, odpowie mi ktos?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bądź sobą :) Nie musisz zmieniać stylu ubierania i zawartości całej szafy, ale może warto coś dokupić . Zamiast dresu od stóp do głów możesz nosić wygodne ubrania z dresowej dzianiny : tuniki, sukienki , spodnie, marynarki , bluzy . Świetnie sprawdzą się w codziennych stylizacjach w połączeniu z ciuszkami, które masz i lubisz .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Serio chcesz zrezygnować ze swojej osobowosci i stac się biurwa? co na litosc boska kogo obchodzi jak sie ubierasz w swoim życiu prywatnym?! I co im do tego??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×