Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Zaproszenie koleżanek z pracy na wesele z dziećmi?

Polecane posty

Gość gość

Cześć. Mam pewien dylemat dlatego chciałabym zasięgnąć opinii - pracuje w niewielkiej firmie bo jest nas raptem 9 osób...planuję zaprosić wszystkich na ślub i wesele wraz z partnerami - ale moje pytanie brzmi co z dziećmi? Czy powinnam zapraszać ich z dziećmi? Z jednej strony samo to że zapraszam ich z partnerami to już chyba jest dużo ale z drugiej strony boje się że poczują się urażeni że nie uwzględniłam ich dzieci - ale przecież nawet ich nie znam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja wcale nie zapraszam dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zostałam zaproszona, podobnie jak wszyscy z pracy (w firmie jest nas 14 osób) na wesele menadżerki z mężem. kilkoro z nas ma dzieci ale zaproszenie jest bez dzieci, nikt się nie oburzał. Ja chyba pójdę ale sama, bo wesele (bardzo bogate i jestem ciekawa, narzeczony menadzerki pławi się w kasie) i jestem po prostu ciekawa takiego przepychu ;) :P ale chyba bez męża pójdę bo to ma byc w innym mieście niz mieszkamy i po prostu nie chcę organizować kogoś dla dziecka, a dziadkowie mieszkają 400 km od nas. Jedna z koleżanek z pracy też pójdzie sama a mąż z dziećmi zostanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A naprawdę jesteś z koleżankami z pracy na tyle blisko, żeby zapraszać je na wesele, czy tylko ci się wydaje, że tak wypada? Nie zapraszałabym ich w ogóle, tym bardziej z dziećmi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tylko z dziecmi! a one moze same zrezygnuja - to tak jakbys kolezankę zaprosiła bez męża

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×