Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Znów dałam się nabrać...facet z portalu randkowego wyłudził ode mnie zdjęcia...

Polecane posty

Gość gość

a potem zablokował :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co to znaczy wyłudził zdjęcia? no chyba to normalne, że jak z kimś rozmawiasz to chcesz wiedzieć jak wygląda, chamsko sie zachował, bo jak mu sie nei podobałaś to mógł napisać po prostu że nei ejsteś w jego typie a nei tak bez słowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiedzial jak wygladam, mialam 5 fotek... pisalismy od tygodnia, ostatnio do pozna w nocy, dałam sie nabrać...nalegał na bardziej odwwazne zdjecia no i dałam :( dzis patrze a mnie zablokował na GG i na portalu :( dobrze, ze fotki byly bez widocznej twarzy :O ciage trafiam na jakis zboczonych albo psychicznych :( jestem naiwna i spragniona adoracj ize strony mezczyzn dlatego tak ulegam i spelniam ich prosby :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jhesteś idiotką, jeśli wysłąlaś obcemu facetowi intymne zdjecia i to jest TYLKO twoja wina, że zachowujesz sie jak szmata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masz widocznie jakiś zakręt na takie znajomości. Zastanów się nad zmianą podejścia i wyboru innych gości. Po co przerabiać znów to samo i sie dołować? Ja fotki bardziej prywatne czy odważne dostawałem, kiedy już doszło do spotkań i bycia razem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestem naiwna i spragniona adoracj ize strony mezczyzn dlatego tak ulegam i spelniam ich prosby x Jakby obcy facet na pierwszej randce poprosił cię o obciągnięcie, to też pewnie byś to zrobiła ;) Żaden normalny facet nie poprosi nigdy o takie zdjęcia, a jak prosi to chyba jasne o co mu chodzi, aż strach jakie wy potraficie być żałosne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestes strasznie glupia......po tygodnu znajomosci dalas obcemu facetowi intymne zdjecie? Jestes szmata:D Wcale sie nie dziwie, ze z kims takim facet nie chce miec nic do czynienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
teraz wreczy je zboczencowi zeby z nich skorzystal :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×