Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Znowu zapchane Trojmiasto przez watahy turystow

Polecane posty

Gość gość

Jak mnie wkurzaja te zapchane drogi, plaze. Mieszkam tu i nie mam gdzie zaparkowac a na plaze jezdze w maju. Nie lubimy Was szczegolnie chamskich warszawiakow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie przesadzaj, też jestem mieszkanką Gdańska i np jarmark doprowadza mnie do zgrozy ale cieszę się ,że moje ukochane miasto innym też się podoba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja też nie lubię jeździć na wakacje w polsce. chce na tropiki, ale mnie nie stać :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja kocham polskie morze przez okrągły rok ;-) jeżdżę kiedy się uda, właśnie w niedzielę wróciłam z dwutygodniowego pobytu i było super ;-) drogi rzeczywiście koszmarnie zatłoczone, jechaliśmy z Jastrzębiej Góry do Ostródy prawie 7 godzin, 3 km do znaku McDonald przemierzaliśmy 20minut ;-( a tam kilkadziesiąt osób w kolejce do zamówień i tyle samo do WC ;-( ale cóż - pogoda piękna, nie tylko my chcieliśmy odpocząć nad morzem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do autorki: a gdzie jeźdzzisz na plażę? Bo ja na westerplatte- nie jest zapchana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powinniscie placic mieszkancom odszkodowanie za brak miejsc parkingowych i wieksze spalanie jak i strate czasu na dojazdy do i z pracy. Ja sie do Was nie pcham

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
płacimy do budżetu miasta ogromne kwoty. to podatki z pieniędzy które zostawiamy w waszym mieście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
MAsakra to jest z tymi pseudo warszawiakami tylko z rejestracji - jak to jeździ po drogach to się w głowie nie mieści każdy najmniejszy przesmyk byleby być 2 samochody dalej - jechać Grunwaldzką w Gda to jest wyzwanie i jeszcze przy Miszewskiego ten remont dorgi w kierunku Sopotu ;/ Ostatnio jechałam z Wrzeszcza do Sopotu 40 min! Normalnie 15min starczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie też wkurza zatłoczony Gdańsk(akurat w Gdańsku mieszkam) a na plażę jeździmy do Sobieszewa. Na szczęście większość przyjezdnych nie wpadnie na ten pomysł:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też najbardziej lubię Sobieszewo - resztę omijam - wole 40 min autem pojechac nad jeziorko niż 20 nad morze w centrum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem z Gdyni, ostatnio musialam parkowac pod sea tower by pojsc do lekarza prawie km dalej. A na plaze jezdze tylko nad pelne morze gdy juz stonka sie wynosi lub jeszcze nie nadejdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cale szczescie mamy jeszcze jeziora na kaszubach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gorale tez Warszawiakow nie lubia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chyba cała Polska ich nie lubi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak chcecie przyjechac to pociagiem nie autem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×