Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

zostawil mnie po 6 latach z 8 miesiecznym dzieckiem

Polecane posty

Gość gość

Bylam z facetem 6 lat 8 miesiecy temu urodzilam dziecko . Byl moim pierwszym facetem i jedynym. Nasz związek byl troche pokrecony tu sie klucilismy zaraz godzilismy ale bardzo nam zalezalo dodam ze byl bardzo zazdrosny i zawsze powtarzal ze jak go zostawie to sie zachleje nawet tydzien przed rozstaniem mowil ze kocha . Poklocilismy sie bardzo i wyjechalam z dzieckiem do rodzicow aby wszystko przemyslec gdy po tygodniu chcialam wrocic okazalo sie ze ma kogos dodam ze przez dwa dni dzwonil tylko chcialam dac nam czas. Poznal ja i od razu poszli do lozka . Zaniedbalam troche nasz związek pod koniec bo nie poswiecalam mu tyle czasu olewalam go poprostu dlatego potrzebowalam czasu by wszystko poukladac ! Teraz on nie widuje syna woli spedzac z nia czas minol miesiac a on mysli tylko o niej ! Czy mozna tak poprostu zapomniec ! Czy jak mnie nie szanowal to poszanuje dziewczyne ktora po dniu idzie do luzka i daje mu kiedy chce!? Czy zrozumie co zrobil !? Mowi ze mnie nie kocha ze byl tylko z powodu dziecka to po co to wszystko bylo przeroslo go to ? Teraz impezuje co wekend i swietnie sie bawi ! Ci mam o tym myśleć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mądry facet- a po co mu utrudnienie życia i wieczne problemy i zmartwienia?? Nie wiedziałaś że dziecko to żaden miód i nie ma co brać sobie na 20 lat takiego obciążenia tylko za to być szczęśliwym i się realizować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
weź mu daj dziecko niech się nim zajmuje to będzie dla niego adekwatna kara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziecko jako kara- słuszne stwierdzenie, ale tym samym trafiłaś w autorkę, bo przecież to na nią spadło dziecko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widzisz, że był c***a warty. Zajmij się dzieckiem i sobą a jego olej. Dziecka nie zobaczy, niech się wali!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Madry facet :/ ty sie slyszysz jak mozesz mowic takie rzeczy dziecko nie jest niczemu winne a cieszyl nim sie tak samo jak ja i to nie jest problem on jest największym skarbem jakie mnie spotkalo ! Widze kazdy facet mysi tylko tym na dole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
każda wie, że facet myśli tylko o tym co na dole a dają się baby wrabiać w gromadę dzieci i później płaczą, że są biedne, dobrze wam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jem kupę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Było miło
Lepiej teraz niż pózniej.Olej faceta, zaskarż o alimenty! Widzisz jak to jest.Porządne kobiety spotyka taki los, a rury, wywłoki które puszczają się z byle jakim facetem maja dobrze w życiu. Dbaj o dziecko,zapomnij o nieodpowiedzialnym debilu.Jeszcze Tobie słoneczko zaświeci.Szczerze Ci tego życzę, pozdrawiam{kwiat] [cześć}

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Czy jak mnie nie szanowal to poszanuje dziewczyne ktora po dniu idzie do luzka i daje mu kiedy chce!?" No masz odpowiedź jak na dłoni i jeszcze szukasz odpowiedzi ? "Daje mu kiedy chce" - to jest klucz. "Karałaś" go brakiem seksu - teraz masz za swoje. Czy ma bardziej szanować kogoś, kto mu daje, czy kogoś kto karząc go mu nie daje ? Co za pokręcona logika...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiesz co autorko rozumiem ciebie,bo przez to samo przechodzilam.mówili ze kocha a potem umawial się z innymi i mowil ze nie kocha.taki typ.myślę ze facet to jest kawal sku...syna(nie każdy oczywiście),bo gdy jest źle to podkula ogon i ucieka się zadowolić.nie wracaj do niego póki masz male dziecko,ja zrobilam ten blad i dawalam kolejne szanse i tak mnie zostawil i tylko namieszal dziecku w glowie bo raz tata bylo z nami a raz się wyprowadza.jeszcze będzie zalowal a ty bądź szczęśliwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×