Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bella1805

Życie kobiety,praca , dom, partner.

Polecane posty

Gość bella1805

Kochane kobietki wpisujcie się tutaj i dzielcie się swoimi radościami, smutkami, opowiadajcie o zabawnych sytuacjach z pracy ,domu , z zakupow czyli wszystko o życiu, zapraszam do dyskusji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lojkax
Ja mam tylko praca-dom.Ale mam nadzieje,że kiedyś jeszcze dojdzie partner.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bella1805
partner się znajdzie we właściwym czasie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lojkax
Oj moja droga chciałabym :) A na razie pracuje i jakoś dni mijają,krótkie są,po nowym roku się od razu widniej zrobi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bella1805
Na pewno się uda , dni mijają jak każdemu, ale najważniejsze by mieć fajną pracę, a w niej z******te koleżanki, z którymi możesz ,,konie kraść,, ja tak mam i się z tego bardzo cieszę , jedna z nich mam nadzieję pojawi się w tym temacie, A ciebie gorąco i serdecznie pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u mnie jest mąż, dom ,rodzina, znajomi, ale pracy brak i jest ciężko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bella1805
Wszystko się może zdarzyć, możesz jutro otrzymać atrakcyjną ofertę pracy,najważniejsze,że masz rodzinę, która na pewno cię teraz wspiera, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam panie, optymistyczne podejscie do życia jest 100% recepta na zycie.Wiem łatwo się mówi ale czy nie w nas jest siła i potęga? to my dzwigamy bagaż życiowej podróży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bella1805
Oczywiście bo takie podejście do życia powinno być , a my babeczki zawsze powinnyśmy się trzymać razem i oczywiście wspierać nawet tu na forum, a dzięki temu ,że jest anonimowe, możemy dużo sobie poopowiadać ,może i ,,po plotkować,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kochana Bello ten po wyżej to ua A

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
19:59 domyśliłam się, a ten twój zły jest,że tu jesteś, czy masz spokój

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bella1805
20:08 to ja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziekuje mojej koleżance z pracy za zaufanie i wsparcie bo wlasnie temat jaki przybliżyła dotyka niejednej z nas.Ponura rzeczywistość w większości ubrana ładny schemat innej rzeczywistosci ,zwylke szaro_ bury, niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lojkax
Cos jest na rzeczy z tym pozytywnym myśleniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A moj ucieka sie do paradoksalnych rozwiązań hee slabo mu to idzie jak juz już pisalam powyżej kolorowac świat każdy może ale nie każdy odierze go w kolorze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bella1805
Zawsze trzeba wychodzić z założenie,że życie jest fajne i od nas zależ jakie ono jest ciekawe lu szaro bure, z każdej rzeczy można się cieszyć, choćby z tego,że dziecko przyniosło dobrą ocenę ze szkoły lub że po jutrze zaczyna się wolne, choć nie dla każdego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20:16 może twoje życie nie jest tak kolorowe jakbyś chciała, a Twój partner, taki ,że szkoda gadać,ale pomyśl,że na pewno jest ktoś na tym świecie,dla kogo warto żyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bello wiem że zycie to nie bajka i w zyciu różne sie uklada, nawet przytoczyly mi sie słowa z pewnych klasyków polskiej muzyki rockowej.Wiem że masz racje.!!!! Bo prawdziwa kobieta powinna miec determinacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bella1805
Tak prawdziwa kobieta,nigdy się nie załamuje, ma być silna dla siebie i bliskich, moja znajoma jest taką kobietą pomimo ,iż wszystko jej się wali na głowę ,chodzi o zdrowie rodziny, choroby, które dotknęły jej bliskich są nieuleczalne , jedyne co można zrobić to powstrzymać ich rozwój,to pomimo tego ona nie załamuje się , zawsze uśmiechnięta i pogodna, zawsze służy pomocą, umie pocieszyć dobrym słowem, choć wiem,że pod maską uśmiechu ukrywa smutek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moja koleżanka też taka jest,nie dość,że miała ciężkie dzieciństwo, to teraz jest w bardzo nieszczęśliwym małżeństwie,ukochany który był księciem z bajki okazał się brutalem, ale ona jest silna, ma dziecko, które jest całym jej światem i brata dla, którego zawsze będzie jak matka.Tyle się czyta jakie to teraz są okropne kobiety, nieprawda dużo jest wspaniałych tylko one się nie lansują .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I to dowodzi że kobieta jest najsilniejsza istotą na tej zawilej planecie.Zawsze znajdzie sie światełko w tunelu,jak np÷ dobre slowo,bol w bolu,a z bolem ktos za nim kto pomoże go uleczyc choc na chwilę a jakże to wiele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobranoc wszystkim jutro do pracy, ale ciesze się jak holera, spotkam tam jedyna odskocznie od mojej rzeczywistości. Pozdrawiam zespoł ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdzie jesteś Bello?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bella1805
Witam was moje drogie, jak wam miął dzień, u mnie w pracy było dziś ciężko, panowała napięta atmosfera, dobrze,że już jestem w domu,pozdrawiam was gorąco w ten deszczowy wieczór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I ani odrobine luzu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
luz może i był :D, ale jeśli początek jest nerwowy, to potem trzyma do końca, a u ciebie jak było, nie pisz proszę jako gość :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
18:18 to ja ciągle zapominam podać pseudo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bella1805
18:18 to ja ciągle zapominam podać pseudo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bella1805
troszkę mi się poplątało z tymi wiadomościami 18:14 czemu nie odpowiadasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×