Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Cała aktywność

Strumień aktualizowany automatycznie     

 1. Ostatnia godzina
 2. Dzik

  Kwiecień raz jeszcze...

  .Witam wszystkich. Odpuście sobie, też mi się coś ciśnie na język i swędzą paluchy ale wziąłem na wstrzymanie.
 3. Za kasę nie wyjdzie, przesądne na to nie pójdą, to zły omen kupować dziecko.
 4. Gość

  Mam ochotę zdradzić męża

  Ja bym chciał zerznac jakaś mężatkę i żeby miała rajstopy na nogach
 5. Gość

  pytanie o klipsy na sutki

  Polecam klamry fryzjerskie czarne plastikowe czy nawet metalowe chodzi tych metalowych nie testowałem bo wydaje mi się że to juz wyszły Paweł A chodzi o przyjemność A nie lanie się krwi .
 6. Gość

  Jak usuwa się konto

  Proszę o informacje na maila redakcji, czy pozostałe Pani konta też mają zostać usunięte.
 7. Oczywiście, że jest niedojrzały. Dlatego przewiduję trzy scenariusze. Jeden, zrywa, idzie w tango, baluje, pasje(rower, biegi i siłownia- teraz wszyscy się tym interesują), dziewczyny, wyjazdy, podróże, od znajomych dowiaduje się, że była zaręczyła się/urodziła dziecko(innemu), wtedy zaczyna tęsknić i usiłuje do niej wrócić. Nie udaje mu się i na zawsze już czuje niespełnienie, czuje że stracił "miłość życia". Dwa. Początek ten sam co w jedynce, ale spotyka kilka lat młodszą dziewczynę, zako...e się i w ciągu 3 lat od pierwszej randki jest ślub, wesele, dziecko, pies, kredyt na mieszkanie, drugie dziecko, kot, budowa domu. I wtedy zaczyna się zwyczajne życie. Żona robi się bardziej matką, życie rodzinne trochę nudne i przewidywalne, masa pracy, monotonia. Bycie ojcem to też nie przelewki. Zaczyna się tęsknić za młodością i tym czymś. Żona go mierzi. Poznaje w pracy inną kobietę. Scenariusz już znacie. Czuje rozdarcie między rodziną, a "miłością". Trzy. Zostaje z obecną kobietą. I jest wiecznie nieszczęśliwy z nią. Romansuje na boku, ale nigdy nie odważa się jej zostawić. Tęskni chociaż nie wie za czym. A tak to normalne życie, dom, dzieci, pies. Ten typ tak ma. Wiecznie będzie nieszczęśliwy.
 8. Sercem bym tego nie nazwał...
 9. Słyszałaś o Koperniku? Pięknie ☺Tylko "Seksmisja" nie jest źródłem wiedzy Stąd błąd
 10. a pensja stażysty jakieś 1700zł też ci nie straszna? Co ty myślisz, że idziesz uczyć i masz 2500 jak ludzie po 10 latach pracy i pełnym awansie zawodowym? Najpierw masz staż, dalej jest kontraktowy, mianowany i dyplomowany i wszystko musisz zaliczyć o pensja ci dopiero rośnie po każdym awansie. Każdy mądry, a guzik wiecie.
 11. A rozmnażasz się wegetatywnie czy przez pączkowanie?
 12. Ja mam to za darmo, jeszcze się przepychają w kolejce, a ja wybieram Płacić za to? Nie oszalałam. No chyba, jak się całkiem rozsypię
 13. Albo zarazi syfem jakimś.....bleeee
 14. On nie chce pieniedz, działa charytatywnie i angażuje się całym sercem
 15. Najlepsze w tym wszystkim jest, że ona uważa się za "bóstwo". Przegląda się zachwycona swoją nieziemsko piękną urodą.
 16. Agnieszkax

  Jak usuwa się konto

  Taaa i co jeszcze?. Prosiłabym o nie udzielanie głupich rad ponieważ tego typu propozycje uwlaczają mojej godności. Ponawiam pytanie i prosiłabym o jak najszybszą odpowiedź.
 17. U nas tak jakoś samo wyszło, w kuchni obtarła się pupą o mnie przechodząc obok stołu, położyłem jej rękę na pupie by ją przepchnąć. Ona się zatrzymała, patrząc w oczy złapała mnie za .... byłem w bokserkach. To była jej inicjatywa.
 18. Gość

  Omega Best - opinie

  Nie znasz mnie. Skąd wiesz jak było? Tu nie chodzi o jego portfel ale o niego. Przy nim czułam się wyjątkowa, bo nigdy takiego mężczyzny nie poznałam. I nagle zjawia się taki kundel nie wiadomo skąd w tych swoich miniówkach, kręci du*pą, macha tymi przedłużanymi sztucznymi kudłami, wypycha jak do loda te swoje wielkie usta i co? I on się zako...e? Bo młodsza? Ładniejsza? Z czym to ku**rwisko jest lepsze ode mnie? Z czym? Bo ma kasę nie wiadomo skąd? Bo co? Bo lepsze auto? Bo młodsza? Czym innym wygrywa? Na co on patrzy? Na wygląd? Tylko to się teraz liczy? Pojawia się kundel i dlatego, ze jest ładniejsza to sobie ją wybrał? Mnie życie doświadczyło to nie będę miała twarzy jak du*pa niemowlęcia bez żadnej zmarszczki i nie będę sobie kudłów doczepiać czy rzęs doklejać żeby face mnie pokochał. Czemu poleciał tylko na to? I na jej silikonową du*pę! Boli mnie to, bo ja naprawdę wiązałam z nim przyszłość. A nagle okazuje się, że tą sztuczną porobioną ku*rwę zabrał do mojego wymarzonego Singapuru. Co dalej zrobi żeby mnie upokorzyć i żeby mnie bolało?
 19. Nie tędy droga. Nie sztuka urodzić dziecko. Sztuka to urodzić i wychować tak by wyrosła/wyrósł z niej/niego jednostka zdolna do stworzenia kolejnego pokolenia, bo inaczej cały misterny plan idzie w kanał.
 20. Nie potrafię zrozumiec tego ze raz na dwa tygodnie. Moj to jak ja się zatne i chociaz chce i to bardzo to nie zaczepiam to tak raz w tyg sam przyjdzie. Nie rozumiem tez stwierdzenia kolezanek ze wolą zakupy od seksu.
 21. Tak, czy siak news z du*y, aby podbić wyświetlenia. Ona to jest kierowca nr 1 z fotela pasażera! Zawsze krzyczy: „uwazaj” do Małego i komentuje sytuację drogową jakby co najmniej od 10 lat była aktywnym kierowcą.
 22. Gość

  Mam ochotę zdradzić męża

  na razie pozostaje w sferze fantazji
 23. bo wybrzydzasz jak księżniczka, a jaki to niby twój typ? przystojny model z tv?
 1. Załaduj więcej aktywności
 • Kto przegląda

  Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×