Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Cała aktywność

Strumień aktualizowany automatycznie     

 1. Dzisiaj
 2. Z ciekawości zajrzałam w Twoje starsze posty i ciekawi mnie, czy znalazłeś odpowiedź na ten problem? Bo jako osobie z AZS skojarzyło mi się to właśnie jakąś odmianą atopowego zapalnia czy innej reakcji alergicznej. To, że wcześniej nie było problemów nic nie znaczy, alergie potrafią się uaktywniać w różnych momentach życia. Tężnia mnie w tym kontekście wcale nie dziwi, solankowy aerozol wnikający w skórę z łatwością może podrażniać i tak wrażliwe miejsca (sama tężni nie próbowałam, ale testowałam różne specyfiki solankowe niby rekomendowane na AZS i u mnie powodowały często zaostrzenie problemów zamiast poprawy). A biblioteka może właśnie używać czegoś, na co dziewczyna się w pewnym okresie życia uczuliła (może być nawet np. jakiś stary składnik farby drukarskiej).
 3. Wg mojego okulisty nie ma większej różnicy między czytnikiem a książką papierową, o ile ten czytnik ma ekran e-ink, i najlepiej, jakby też miał możliwość regulacji temperatury oświetlenia. Plusem czytników jest też możliwość zmiany układu strony: krój i wielkość czcionki, odstępy między wierszami etc., więc można dodatkowo dopasować sobie tak, żeby się najwygodniej czytało. Ciekawostką jest też "pilot" do czytników: dzięki niemu można "książkę" odsunąć na większą odległość, nie zawsze tuż w zasięgu ręki jest najwygodniej. I zachęcaj młodą do spędzania czasu na dworze, do jakichś zajęć sportowych - wszystkiego, co na 2-3 godziny dziennie zmusi oczy do pracy "na pełen dystans", u dzieciaków gałka oczna jest jeszcze na tyle plastyczna, że to może jeśli nie cofnąć, to przynajmniej zastopować progres wady.
 4. Marcin Miły

  Moje biseksualne fanazje

  Do pełni szczęścia bi przydałby się jeszcze jeden koleś który by wsuwał się na tę która siedzi na buzi. Nie ma co, jesteś zboczony. Fajna fantazja.
 5. Marcin Miły

  Dość perwersyjne spostrzeżenie.

  Masz rację. Powiedziałem o tym żonie to stwierdziła że jestem i tak zbok, więc się nie dziwi. Tak myślę sobie. Przeglądam różne zdjęcia i bardzo dużo opcji w seksie lubię. Jednak przewijam gdy ktoś pokazuje 4nal z wypchniętym odbytem I odbytnicą. Przy nich, moją początkująca przypadłość zdrowotna to mały pikuś.
 6. Pochwa

  Co się stanie

  Dlatego tylko 5% zarabia trzeba mieć obsesje
 7. Nic nie musi dawać sam se biore
 8. Minimum, w sensie idę z myślą kupić 4 chleby za 12zl a wydaje 100 Czasem 200-300
 9. Tiktoka hhttps://www.tiktok.com/@tomek_driver_/video/7281320357452107040
 10. Wczoraj
 11. Katia90

  Czuje się strasznie obco za granicą

  Niby to oczywiste, ale jednak myslam, że ludzie będą podobnie się zachowywać jak w Polsce. W Polsce przywykłam do pewnego dystansu do obcych i przy moim introwertyzmie całkiem mi to odpowiada.
 12. Rally Swan

  a se wege kebaba na gastro po mefedronie opierrdoliłem

  Kłamiesz bo po mefedronie nie chce się jeść chce się tylko srac
 13. Rally Swan

  Czuje się strasznie obco za granicą

  Moim zdaniem czujesz się obco bo jesteś tam obcokrajowcem. Tadaaam
 14. Zniesmaczony 2

  SZUR SZUR SZUR

  Brat ma kundelka z domu tymczasowego po przejściach, bardziej wdzięcznego psiaka nie spotkałam. Strachliwy wiadomo ale dla zapoznanych człowieków emanuje miłością. Spróbuj na początku jakiegoś mniejszego kundelka. Ja tez bałam się dużych psów ale odkąd mamy w rodzinie kundelka i jeszcze drugiego większego ten strach zelżał. Psi język da się zrozumieć. Siwa niestety nie rozumie, szpies nie ma lekko, choć irytuje mnie bardzo i znielubilam go za to jak traktował kota - choć jestem psiara - uważam ze robi loli krzywdę robiąc z niej żywa lalkę - to jest pies, nie zabawka.
 15. MakiMakaron

  Co się stanie

  Wiem jak wyglądam i to czasami ''przeraża'' Dobranoc :))
 16. Qiann

  Co się stanie

  Najprzystojniejszy Bond to Pierce Brosnan.Ten jakoś mi nie pasuje na Bonda. Melodia ok. Dobranoc :))
 17. MakiMakaron

  Co się stanie

  ..
 18. Ja cały pierwszy rok moich studiów dziennych pracowałam jako hostessa we wszystkie weekendy na umowę zlecenie. I bardzo mi się ta praca podobała mimo oczywiście także pewnej ilości wyrzeczeń z nią związanych godząc studia dzienne z pracą. Czy jest szansa podpisać ze zleceniodawcą stałą umowę o taką pracę do końca moich studiów?
 19. anna magda

  Ada gada

  Obrończynie pisiorów i kaczorka tu piszą. OMG, jaki mamy durny naród!!! Nie sądziłam, że ci kre. ty..ni dotrą nawet na kafe!
 20. Na fotce nie widzę uchybień Spokojnej nocy
 21. Poszli spać;) ja sie starzeje chyba bo wezmę przykład
 22. Co tam zamulacie? Nie ma imprezy dzisiaj na forum?;)
 23. MakiMakaron

  Co się stanie

  Fakt, niezbyt fajna ''randka''
 24. Anovi4444

  SZUR SZUR SZUR

  Masz rację. Od dawna w samochodach wymieniamy całe koła i znajomi też. Mało kto się bawi już z samymi oponami. Więc oczywiście miałam na myśli wymianę kół. Przyznaje się do błędu.
 25. Sherman

  Moje biseksualne fanazje

  Zabawa na dwie pary. Najpierw niewinnie tylko w swoich parach przy świetle z telewizora. Gdy już hamulce puszczają zaczyna się wymiana partnerów. Po wszystkim krótki odpoczynek. Nagle druga kobieta siada na mnie i przytula się, jednocześnie całując zaczyna poruszać biodrami. Po chwili nadziewa się na p****a. Siedząc na p****ie kładzie mnie na łóżku i po chwili siada c***ą na twarz. W tym momencie podchodzi moja żona i zaczyna mi ssać, zadziera moje nogi do góry i liże dziurkę intensywnie ją nawilżając. Po chwili podnosi się i siada na p****a i trzyma moje nogi zadarte do góry, a jej miejsce zajmuje partner kobiety, która siedzi mi na twarzy i zaczyna wkładać swojego p****a w moją dziurkę dopychajac po same jaja.
 1. Załaduj więcej aktywności
 • Statystyki użytkowników

  • Użytkowników
   452362
  • Najwięcej dostępnych
   3199

  Najnowszy użytkownik
  estres
  Dołączył
×