Barcelona85
Zarejestrowani-
Zawartość
100 -
Rejestracja
-
Ostatnio
Reputacja
46 ExcellentOstatnio na profilu byli
Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.
-
Teściowa z wnukami w moim domu
Barcelona85 odpisał Sukceswedukacji na temat w Ciąża, poród, macierzyństwo i wychowanie dzieci
Mnie to śmierdzi prowokacją, najpierw pisze, że ma malutkie mieszkanie w bloku, a teściowie mają bardzo dużo kasy, później, że u niej jest więcej miejsca dla dzieci, a u teściów nie bo może mają kawalerkę...ni ładu ni składu. -
Cięcie kosztów a dzieci
Barcelona85 odpisał Dorise na temat w Ciąża, poród, macierzyństwo i wychowanie dzieci
Serio? Żadna jeszcze się nie zorientowała, że to prowo? -
czwarte cięcie cesarskie
Barcelona85 odpisał Nikaschneider12 na temat w Ciąża, poród, macierzyństwo i wychowanie dzieci
Może i lepiej jakby usunęli, przynajmniej nie będzie narażać życia swojego i następnego dziecka. -
4-miesięczne niemowlę gorzej śpi
Barcelona85 odpisał Nataliaaa24 na temat w Ciąża, poród, macierzyństwo i wychowanie dzieci
Bzdurny cytat, że rodzic decyduje co podać dziecku do jedzenia?? A jak Ty sobie wyobrażasz blw? Wkładasz dzieciaka do lodówki i je co chce czy podajesz mu menu i wybiera, na co ma ochotę?? -
4-miesięczne niemowlę gorzej śpi
Barcelona85 odpisał Nataliaaa24 na temat w Ciąża, poród, macierzyństwo i wychowanie dzieci
"Główna zasada BLW pokrywa się z najważniejszą zasadą rozszerzania diety niemowlęcia w ogóle: to rodzic decyduje co i kiedy dziecko zje, a dziecko decyduje czy i ile zje." To rodzic ma obowiązek podawać zdrowy i dostosowany do wieku dziecka pokarm, a nie na zasadzie: frytki/chipsy/orzechy leżały na stole to dam dziecku. I tak, przy takim malutkim żołądku nawet mała ilość może zaszkodzić. -
4-miesięczne niemowlę gorzej śpi
Barcelona85 odpisał Nataliaaa24 na temat w Ciąża, poród, macierzyństwo i wychowanie dzieci
Nie wierzę...ktoś, kto rozszerzanie diety niemowlaka rozpoczął od frytek, poucza innych o żywieniu... -
Kolega syna poznany przez internet jak reagowac
Barcelona85 odpisał IgaA na temat w Ciąża, poród, macierzyństwo i wychowanie dzieci
Dokładnie. O tylu tragediach się teraz słyszy, a pod nich komentarze "gdzie byli rodzice"? No cóż, może ponad bezpieczeństwo dziecka przekładali jego prywatność. -
Kolega syna poznany przez internet jak reagowac
Barcelona85 odpisał IgaA na temat w Ciąża, poród, macierzyństwo i wychowanie dzieci
Nie każde dziecko jest takie otwarte żeby o wszystkim mówić, poza tym w okresie dojrzewania dzieciaki mają wiele spraw, uczuć, którymi nie dzielą się z rodzicami. I tak, należy rozmawiać z dziećmi, budować zaufanie ale też nie zapominać, że są dziećmi, a my dorosłymi. To na nas spoczywa odpowiedzialność za ich bezpieczeństwo, a taki trzynastolatek to ciągle naiwny, łatwy do zmanipulowania dzieciak. Co jeżeli się okaże, że kolega syna autorki to jakiś zbok, który go namówi na spotkanie, tylko żeby nie mówił mamie bo będzie się martwić? Wolalabym sprawdzić telefon i wyjść na straszną mamuśkę, która nie umie uszanować prywatności niż na wspaniałą mamę, która darzy bezgranicznym zaufaniem dziecko, a potem identyfikować zwłoki w lesie. -
Kolega syna poznany przez internet jak reagowac
Barcelona85 odpisał IgaA na temat w Ciąża, poród, macierzyństwo i wychowanie dzieci
Też bym to radziła. -
Kolega syna poznany przez internet jak reagowac
Barcelona85 odpisał IgaA na temat w Ciąża, poród, macierzyństwo i wychowanie dzieci
Mam nadzieję, że Foko Loko za kilkanaście lat, gdy jej dzieci będą nastolatkami, przeczyta to, co tu pisze i zawstydzi się sama przed sobą swoją naiwnością i brakiem wyobraźni. -
6latek do szkoły
Barcelona85 odpisał Neva88 na temat w Ciąża, poród, macierzyństwo i wychowanie dzieci
Ty to pewnie posłałabyś dwulatkę do szkoły byleby mieć spokój i mieć cały dzień dla siebie. -
Polki chcą czy nie chcą rodzić?
Barcelona85 odpisał justyna69 na temat w Ciąża, poród, macierzyństwo i wychowanie dzieci
Dokładnie, niech lepiej wprowadzą rejestr tatusiów, ile taki jeden z drugim ma dzieci i czy je wychowuje, czy łoży na ich utrzymanie czy może ma je głęboko w dupie, a może szybko wziął nogi za pas jak tylko dowiedział się, że dziecko będzie chore? Od mężczyzn nie wymaga się ŻADNEJ odpowiedzialności za własne dziecko. -
Polki chcą czy nie chcą rodzić?
Barcelona85 odpisał justyna69 na temat w Ciąża, poród, macierzyństwo i wychowanie dzieci
Może niech rząd jeszcze wprowadzi rejestr kobiet w wieku reprodukcyjnym i niech się tłumaczą dlaczego jeszcze nie mają dzieci -
Polki chcą czy nie chcą rodzić?
Barcelona85 odpisał justyna69 na temat w Ciąża, poród, macierzyństwo i wychowanie dzieci
Tak to działało do tej pory, rejestr ciąż jest po to żeby właśnie nie można było sobie "wyjechać i usunąć". -
Polki chcą czy nie chcą rodzić?
Barcelona85 odpisał justyna69 na temat w Ciąża, poród, macierzyństwo i wychowanie dzieci
Nie wiem, jak oderwanym od rzeczywistości trzeba być żeby naprawdę myśleć, że rejestr ciąż jest po to by ciężarnym żyło się wygodniej .
