Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Barcelona85

Zarejestrowani
 • Zawartość

  100
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

46 Excellent

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Mnie to śmierdzi prowokacją, najpierw pisze, że ma malutkie mieszkanie w bloku, a teściowie mają bardzo dużo kasy, później, że u niej jest więcej miejsca dla dzieci, a u teściów nie bo może mają kawalerkę...ni ładu ni składu.
 2. Serio? Żadna jeszcze się nie zorientowała, że to prowo?
 3. Może i lepiej jakby usunęli, przynajmniej nie będzie narażać życia swojego i następnego dziecka.
 4. Bzdurny cytat, że rodzic decyduje co podać dziecku do jedzenia?? A jak Ty sobie wyobrażasz blw? Wkładasz dzieciaka do lodówki i je co chce czy podajesz mu menu i wybiera, na co ma ochotę??
 5. "Główna zasada BLW pokrywa się z najważniejszą zasadą rozszerzania diety niemowlęcia w ogóle: to rodzic decyduje co i kiedy dziecko zje, a dziecko decyduje czy i ile zje." To rodzic ma obowiązek podawać zdrowy i dostosowany do wieku dziecka pokarm, a nie na zasadzie: frytki/chipsy/orzechy leżały na stole to dam dziecku. I tak, przy takim malutkim żołądku nawet mała ilość może zaszkodzić.
 6. Nie wierzę...ktoś, kto rozszerzanie diety niemowlaka rozpoczął od frytek, poucza innych o żywieniu...
 7. Idąc tokiem twojego rozumowania, skoro jęczysz na złe kobiety to ty sam jesteś złą kobietą
 8. Widzę, że i z logiką u ciebie na bakier.
 9. Właściwie to co robisz na tym forum? Szukasz dla siebie kobiety w ciąży czy przechodzisz ciężkie ząbkowanie?
 10. Ach, no oczywiście, że chodzi o te złe kobiety, które chciałyby tylko przystojnych drani, a nie doceniają takiego fajnego chłopaka jak ty 🥴
 11. No i zagadka rozwiązana. Ksieciunio ma wymagania ale kobiety wymagań nie mają prawa mieć. Przeczytaj wszystko, co napisałeś i zastanów się jeszcze raz, dlaczego jesteś sam.
 12. Facet zostanie zjechany?? Gdzie Ty się chowasz, że nie słyszysz rozmów facetów o kobietach? W piwnicy? To właśnie faceci jadą po kobietach tak, że aż uszy więdną i przykro tego słuchać. I przeważnie wylewają wiadro pomyj na dużo atrakcyjniejsze od siebie kobiety. Kiedyś słyszałam taką "męską" rozmowę, kilku facetów rozmawiało o koleżankach z pracy, jechali po każdej, najbardziej zdziwiona byłam kiedy jakąś tam wyzywali między sobą od kaszalotów, wielorybów itp. kiedy wróciła po macierzyńskim do pracy. Przyjrzałam się tym panom - każdy miał dobre kilkanaście kilo za dużo, głównie na brzuchu.
 13. Akurat z tą opieką nad wnukami to zaobserwowałam coś zupełnie przeciwnego. Młodsi dziadkowie mają życie zawodowe (które zabiera dużą część czasu), są bardziej aktywni w różnych dziedzinach życia (co też zabiera czas) więc naturalnie nie mają czasu, zajmować się regularnie wnukami. Już nie mówiąc o tych babciach, co to chwaliły się, że mając dzieci w wieku 20 lat będą jeszcze używać życia jak potomstwo odchowają - takie babcie w wieku 40+ nie mają czasu ani zupełnej ochoty zajmować się wnukami.
 14. Dokładnie. O tylu tragediach się teraz słyszy, a pod nich komentarze "gdzie byli rodzice"? No cóż, może ponad bezpieczeństwo dziecka przekładali jego prywatność.
×