Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Niebieskooki

Zarejestrowani
 • Zawartość

  2
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Niebieskooki

  Zagadka

  Bywa tu jeszcze ktoś ze starych znajomych?
 2. Kurde panowie ogarnijcie się. Skoro kobieta pisze , że niedowartościowana jest, to trzeba delikatnie zagaić, pozwolić się wygadać, wysłuchać, pocieszyć, komplementem zgrabnym urok i powab docenić, zmysły połechtać, rozpalić i dopiero ... , a może to ja jakiś stary i dziwny jestem. Może czasy teraz takie, że wystarczy @ rzucić lub adres podać, a potem czekać na dzwonek do drzwi i po otwarciu ujrzeć wypięte 4 litery?
 3. Niebieskooki

  Magia słów

  O, znów kącik poetycki na ero. Może bym ... , nie, jednak mi przeszło.
 4. Niebieskooki

  Sfrustrowany mąż

  Szansa że ona się zmieni jest baaardzo niewielka. Możesz się gotować dalej w swojej frustracji, co może pogorszyć sprawę. Możesz też ulżyć sobie gdzieś na boku, co wbrew pozorom może mieć dobry wpływ na całą sytuację. Zaraz polecą na mnie hejty, że namawiam do zdrady, ale czasem nie ma wyjścia. Człowiek się stara dba o siebie i partnera/partnerkę, a druga strona nie przejawia żadnej chęci ni inicjatywy. Ile można wytrzymać? Miesiąc? Kwartał? Rok?
 5. Niebieskooki

  Kuleczki w penisie !

  Że jak z k****a kukurydzę sobie zrobić? Dziękuje postoję.
 6. Antykoncepcja to grzech? Ból, wstyd, obrzydzenie? Wychowanie katolickie ... brrr. Przestań się zamartwiać. Lekarstwem na Twoje problemy jest miłość, jak ktoś wcześniej słusznie zauważył. Jak się kiedyś solidnie zakochasz, to problemy same znikną :)
 7. Niebieskooki

  bo kiedyś na ero..

  To ja się jeszcze powymądrzam ... mogę? .. mogę? .. ostatni raz, obiecuję ;) Ktoś kiedyś powiedział , że denerwując się mścimy się na swoim zdrowiu za głupotę innych, złość piękności szkodzi i takie tam. Lepiej wziąć długą kąpiel, iść na spacer, masaż, albo ... nie nie mogę, stopki co niektórych mnie stresują :)
 8. Niebieskooki

  bo kiedyś na ero..

  Nie ma za co. Z drugiej strony chęć zmiany nicka, to chęć zmiany siebie, lub odcięcia się od własnych słów, osobowości, która wylazła mimochodem, prywatności, wstydu. To już jest wystarczająca kara. Może ktoś chce zostać kimś, kim w realu być nie może... po to jest internet.
 9. Niebieskooki

  bo kiedyś na ero..

  Dwa nowe ? Że niby ja i Królowa? Z tego co widzę oboje mamy te nicki co najmniej od 2011r. Ja nigdy nie używałem innego. Dyskusja może i o niczym, ale lepsze to od przerzucania się inwektywami. Co najmniej dziwne by też było, gdyby dwa, nowe na temacie nicki zaczęły od słownych pieszczot, ale może ja jakiś głupi jestem.
 10. Niebieskooki

  bo kiedyś na ero..

  Znów przycina :( Mógłby ktoś coś z tym zrobić kiedyś
 11. Niebieskooki

  bo kiedyś na ero..

  Może i wygodne, ale czy lepiej? Kwestia upodobań, nastroju itd.
 12. Niebieskooki

  bo kiedyś na ero..

  Bo nie trzeba się opierać, tylko zapierać ... rękoma
 13. Niebieskooki

  bo kiedyś na ero..

  Taaa, wiekowy babciny, przewraca się jak przejeżdża pociąg
 14. Niebieskooki

  bo kiedyś na ero..

  To ja potrzymam kredens i popatrzę....
×