Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Niebieskooki

Zarejestrowani
 • Zawartość

  2
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Wszystko napisane przez Niebieskooki

 1. Niebieskooki

  Zagadka

  Bywa tu jeszcze ktoś ze starych znajomych?
 2. Niebieskooki

  Zakupy w Niemczech

  Orientuje się ktoś co obecnie opłaca się kupować w Niemczech? Nie myślę tu o handlu, tylko bardziej zwykłe zakuoy do domu.
 3. Kurde panowie ogarnijcie się. Skoro kobieta pisze , że niedowartościowana jest, to trzeba delikatnie zagaić, pozwolić się wygadać, wysłuchać, pocieszyć, komplementem zgrabnym urok i powab docenić, zmysły połechtać, rozpalić i dopiero ... , a może to ja jakiś stary i dziwny jestem. Może czasy teraz takie, że wystarczy @ rzucić lub adres podać, a potem czekać na dzwonek do drzwi i po otwarciu ujrzeć wypięte 4 litery?
 4. Niebieskooki

  Magia słów

  O, znów kącik poetycki na ero. Może bym ... , nie, jednak mi przeszło.
 5. Niebieskooki

  Sfrustrowany mąż

  Szansa że ona się zmieni jest baaardzo niewielka. Możesz się gotować dalej w swojej frustracji, co może pogorszyć sprawę. Możesz też ulżyć sobie gdzieś na boku, co wbrew pozorom może mieć dobry wpływ na całą sytuację. Zaraz polecą na mnie hejty, że namawiam do zdrady, ale czasem nie ma wyjścia. Człowiek się stara dba o siebie i partnera/partnerkę, a druga strona nie przejawia żadnej chęci ni inicjatywy. Ile można wytrzymać? Miesiąc? Kwartał? Rok?
 6. Niebieskooki

  Kuleczki w penisie !

  Że jak z k****a kukurydzę sobie zrobić? Dziękuje postoję.
 7. Antykoncepcja to grzech? Ból, wstyd, obrzydzenie? Wychowanie katolickie ... brrr. Przestań się zamartwiać. Lekarstwem na Twoje problemy jest miłość, jak ktoś wcześniej słusznie zauważył. Jak się kiedyś solidnie zakochasz, to problemy same znikną :)
 8. Niebieskooki

  bo kiedyś na ero..

  To ja się jeszcze powymądrzam ... mogę? .. mogę? .. ostatni raz, obiecuję ;) Ktoś kiedyś powiedział , że denerwując się mścimy się na swoim zdrowiu za głupotę innych, złość piękności szkodzi i takie tam. Lepiej wziąć długą kąpiel, iść na spacer, masaż, albo ... nie nie mogę, stopki co niektórych mnie stresują :)
 9. Niebieskooki

  bo kiedyś na ero..

  Nie ma za co. Z drugiej strony chęć zmiany nicka, to chęć zmiany siebie, lub odcięcia się od własnych słów, osobowości, która wylazła mimochodem, prywatności, wstydu. To już jest wystarczająca kara. Może ktoś chce zostać kimś, kim w realu być nie może... po to jest internet.
 10. Niebieskooki

  bo kiedyś na ero..

  Dwa nowe ? Że niby ja i Królowa? Z tego co widzę oboje mamy te nicki co najmniej od 2011r. Ja nigdy nie używałem innego. Dyskusja może i o niczym, ale lepsze to od przerzucania się inwektywami. Co najmniej dziwne by też było, gdyby dwa, nowe na temacie nicki zaczęły od słownych pieszczot, ale może ja jakiś głupi jestem.
 11. Niebieskooki

  bo kiedyś na ero..

  Znów przycina :( Mógłby ktoś coś z tym zrobić kiedyś
 12. Niebieskooki

  bo kiedyś na ero..

  Może i wygodne, ale czy lepiej? Kwestia upodobań, nastroju itd.
 13. Niebieskooki

  bo kiedyś na ero..

  Bo nie trzeba się opierać, tylko zapierać ... rękoma
 14. Niebieskooki

  bo kiedyś na ero..

  Taaa, wiekowy babciny, przewraca się jak przejeżdża pociąg
 15. Niebieskooki

  bo kiedyś na ero..

  To ja potrzymam kredens i popatrzę....
 16. Niebieskooki

  Jaką aktywność fizyczną polecacie?

  Ani górski, ani miejski, Fiku. Górskie służą do jazdy w terenie, umęczysz się tylko w mieście na takiej konstrukcji i tych bezsensownych oponach. Miejski nadaje się co najwyżej na zakupy albo do szpanu przez "paniusie", że niby toto jeździ i trenuje. Polecam trekkingowy, dobry i na twardym i w terenie. Komfort jazdy niewiele mniejszy niż na miejskim, a o wiele większa funkcjonalność. Sam zrobiłem na czymś takim w tym roku już ponad 2 tys. km i nie narzekam. Drugi wybór to rower crossowy. Mniej komfortowy, bardziej sportowy. Tak naprawdę to nieważne jaki rower, jeśli głównie będzie stał w kącie. Żeby do czegoś dojść, trzeba za...ć, jak ze wszystkim w życiu.
 17. Niebieskooki

  Temat na dwa palce

  Bo ja wiem? Na zdjęciu jest tuba z gruszką do dmuchania. Się wkłada, się pompuje. Jak to działa dokładnie to nie wiem. Albo podciśnienie działa na mięśnie, albo na naczynie krwionośne. Ale czy to faktycznie coś powiększa (jeśli tak, to pewnie nie na długo), czy tylko stawia to nie wiem.
 18. Niebieskooki

  Temat na dwa palce

  Nie no, pompki do penisa to w sexshopach od lat chyba są.
 19. Niebieskooki

  Temat na dwa palce

  Cześć łobuziaki
 20. Niebieskooki

  Temat na dwa palce

  Taaa, co by tu ....
 21. Niebieskooki

  Temat na dwa palce

  Przepis na sos? Proszz.. Tabliczka czekolady, może być mleczna Dwie garście malin, to jest rzecz konieczna Odrobinę miodu też dać będzie zasadnie Podgrzać, zmieszać, polać i zlizać dokładnie
 22. Niebieskooki

  Temat na dwa palce

  Nadziać z obu stron to by się jeszcze dało, gorzej z obracaniem wokół własnej osi
 23. Niebieskooki

  Temat na dwa palce

  To może na rożen?
 24. Niebieskooki

  Temat na dwa palce

  Czemu miałby stracić wiarę w kobiety (że pozwolę sobie się wtrącić)? No chyba żeby się okazało, że masz większego :)
×