Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

motylek81

Zarejestrowani
 • Zawartość

  0
 • Rejestracja

 • Ostatnio

  Nigdy

Reputacja

0 Neutral
 1. U mnie bez zmian, ale znowu przychodzą mi do głowy myśli o dziecku, myślę in vitro, adopcja....
 2. Iwonka jak testowanie? Paula my nie zamierzamy już nic robić w tym kierunku chyba się pogodziliśmy z tym, że nie będziemy rodzicami. Teraz od rana do wieczora pracuję i nie mam kiedy myśleć o tym.
 3. Witam, naprawdę nie rozumiem dziewczyny która ma 23 lata i stara się dopiero 4 miesiące po takim czasie i w takim wieku to za wcześnie na taką rozpacz i łzy, wszystko przed Tobą. Paula my już się nie staramy nic się nie zmieniło nie chodzę już do lekarza bo to nie ma sensu. A jak u Ciebie? Jak badania Twojego męża? Iwonka kiedy podchodzisz do IUI?
 4. Paula, a Twój mąż robił już badanie po tych tabletkach które brał?
 5. dzięki, ale in vitro nie wchodzi w grę albo naturalnie albo niestety wcale, a tak w ogóle to zobaczymy co będzie z tą refundacją in vitro.
 6. hej dziewczyny jaka tu cisza:) co u Was? Ja już się powoli przyzwyczajam do tego, że nigdy nie będę miała dziecka i chyba muszę zmienić forum:)
 7. Iwonka przykro mi, ale rozumiem, że ciężko się cieszyć szczęściem innych... Paula piesek to świetny pomysł tak jak pisałam my sobie kupiliśmy pieska (staffordshire bull terrier) dwa tygodnie temu i oczywiście wszystko się w domu zmieniło jest wesoło wcześniej było smutno i cały czas myślałam o dziecku, badaniach itp. teraz moje myśli skupiają się na pracy i opiece nad psem bo od 6.00 rano już nas budzi i trzeba zacząć dzień :) Iwonka tak sobie pomyślałam, że w Twoim przypadku kiedy wszystkie badania macie dobre myślę, że piesek byłby dobrym lekarstwem może byście przestali myśleć tylko o dziecko bo szczeniak wymagałby od Was trochę czasu i trzeba by było się nim zająć.
 8. Paula nie byłam jeszcze z tymi wynikami u lekarza wezmę je jak będę szła na wizytę do swojego ginekologa, ale na wynikach są normy, a poza tym to nie pierwsze badanie więc wiemy, że są nie dobre. Ruch się poprawił, ale morfologia do d..y. Jeszcze jak brał te leki to wierzyłam, że może się poprawi, ale niestety. Widocznie nie jest nam dane mieć dziecko. Trzeba się z tym pogodzić. Mam nadzieję, że Twojemu mężowi wyniki się poprawią i będziecie szczęśliwymi rodzicami. Życzę tego każdej z Was dziewczyny!
 9. hej dziewczynki! Witaj Miwelka! Dawno nie pisałam bo w poniedziałek miałam histeroskopię, wycięli mi trzy polipy, a od wtorku zaczęłam nową pracę i jestem zabiegana i zmęczona, muszę się wszystkiego uczyć bo wszystko jest nowe. My już się nie staramy, odpuszczamy badania męża się nie poprawiły więc nie ma co się łudzić.
 10. Dziewczyny piesek jest cudny, niestety dzisiaj spaliśmy tylko 3 godziny nie mógł znieść braku zainteresowania:) nie mam już siły:) dzięki onja mnie niedługo też to czeka.
 11. hej dziewczynki! A my dzisiaj kupujemy sobie pieska żeby trochę przestać mysleć o dziecku :)
 12. Paula mój M robi badanie w przyszłym tygodniu, pełne badanie nasienia. Też liczę, że wyniki będą lepsze, ale nie jestem tak bardzo optymistyczna już powoli nie wierzę w jakąkolwiek poprawę.
 13. Witajcie Notka81 i mała1407:) fora są po to żeby wymieniać się doświadczeniami i wzajemnie się wspierać także fajnie, że do nas dołączyłyście.
 14. Nitka rozumiem Ciebie też czasami staram się już myśleć, że może będziemy musieli żyć tylko we dwoje bo co będziemy mogli innego zrobić, nie zostawię mojego męża, a może się stać tak, że będąc z nim nie doczekam się nigdy potomstwa, wiem, że on też by mnie nie zostawił gdyby sytuacja była odwrotna. Myślę, że będziemy musieli żyć tylko we dwoje obierając inny cel (sens) swojego życia. Na razie jest to cholernie ciężkie i nie wyobrażalne.
×