witam, potrzebuje rady , może ktoś spotkał sie z podobnym problemem>??
od lat trzęsą mi sie ręce praktycznie cały czas a w sytuacjach stresowych to juz dosłownie latają :( problem sie pogarsza z tygodnia na tydzien :( w tym roku zaczełam studia i nie jestem w stanie nawet napić sie kawy z koleżankami z grupy bo nie utrzymam filizanki czy kubka ::( nie moge sie podpisac jak ktos sie patrzy:( o jedzenie nie wspomne bo unikam jak ognia wspólnych posiłków..
w domu też mam ten problem tyle że nie w takim drastycznym stopniu.
oprócz tego mam bóle głowy , robi mi sie czesto słabo i niedobrze, zawroty głowy, bóle brzucha :(