Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

telepaczka20

Zarejestrowani
  • Zawartość

    0
  • Rejestracja

  • Ostatnio

    Nigdy

Wszystko napisane przez telepaczka20

  1. witam, potrzebuje rady , może ktoś spotkał sie z podobnym problemem>?? od lat trzęsą mi sie ręce praktycznie cały czas a w sytuacjach stresowych to juz dosłownie latają :( problem sie pogarsza z tygodnia na tydzien :( w tym roku zaczełam studia i nie jestem w stanie nawet napić sie kawy z koleżankami z grupy bo nie utrzymam filizanki czy kubka ::( nie moge sie podpisac jak ktos sie patrzy:( o jedzenie nie wspomne bo unikam jak ognia wspólnych posiłków.. w domu też mam ten problem tyle że nie w takim drastycznym stopniu. oprócz tego mam bóle głowy , robi mi sie czesto słabo i niedobrze, zawroty głowy, bóle brzucha :(
×