Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Katjaa

Zarejestrowani
 • Zawartość

  0
 • Rejestracja

 • Ostatnio

  Nigdy

Wszystko napisane przez Katjaa

 1. Ja pierdole , co kurwa pokolenie facetów nieudacznicy, którzy zaspokaja swoje potrzeby gwałtem lub oglądaniem pornosów w Internecie.
 2. Gwałt Skocz do: nawigacji, wyszukiwania Gwałt przemoc fizyczna utożsamiana ze zgwałceniem. Spis treści 1 Gwałt w języku prawniczym 2 Gwałt w języku prawnym 3 Zobacz też 4 Przypisy Gwałt w języku prawniczym W języku prawniczym gwałtem określa się nie każdą przemoc, lecz tylko taką o dużym natężeniu. Gwałt w języku prawnym W języku prawnym, na gruncie nieobowiązującego już Kodeksu karnego z 1969 r., użycie gwałtu stanowiło znamię przestępstw rozbójniczych. Obecnie pojęcie gwałtu występuje w prawie wykroczeń jako reminiscencja dawnej terminologii prawa karnego, a także - co stanowi wyjątek na gruncie prawa karnego w art. 166 k.k. z 1997 roku (przestępstwo piractwa) W orzecznictwie Sądu Najwyższego istniały rozbieżności w kwestii wykładni pojęcia gwałtu na osobie. Wyrażany był pogląd, że gwałt na osobie oznacza szczególnie groźną postać przemocy wobec osoby, charakteryzującą się użyciem siły fizycznej o natężeniu stwarzającym niebezpieczeństwo dla życia lub zdrowia ofiary. O zakwalifikowaniu zachowania sprawcy jako gwałtu na osobie, rozstrzygają takie okoliczności jak sposób i forma przemocy, liczba uderzeń i ich siła, miejsce zadania uderzenia i ważkość tego miejsca dla zdrowia człowieka, gdyż to przede wszystkim siła fizyczna użyta przez sprawcę, wobec jej natężenia, decyduje o stworzeniu niebezpieczeństwa dla życia lub zdrowia człowieka. Istotne są również wiek i uwarunkowania fizyczne pokrzywdzonego oraz doznany uszczerbek na zdrowiu. Narażenie na niebezpieczeństwo co najmniej zdrowia pokrzywdzonego wskutek użycia gwałtu na osobie nie musi łączyć się z doznaniem uszczerbku na zdrowiu. W innych z kolei wypowiedziach Sąd Najwyższy utożsamiał pojęcie gwałtu na osobie ze zwrotem przemoc wobec osoby. To stanowisko zostało ostatecznie uznane za trafne.
 3. Nie jesteś kobietą fakt nigdy ciebie nie badano ginekologicznie.
 4. A wiesz powiedziałabym to arabowi nawet. Feministki niczego się nie boją powiedzieć żadnemu facetowi. Sorry za caps wcześniej ,ale musiałam to wykrzyczeć.
 5. CIEKAWE JAKBYŚCIE CZULI JAKBY WAS KOBIETA POBIŁA, A NASTĘPNIE GWAŁCIŁA PRZEZ CAŁĄ NOC TAK JAK BYŁO W NIEMCZECH. FACET ZOSTAŁ ZMUSZONY DO SEKSU PRZEZ KOBIETĘ TO PÓŹNIEJ NIE MÓGŁ CHODZIĆ POMAGALI MU IŚĆ POLICJANCI
 6. KOBIETA NIE JEST NICZYJĄ WŁASNOŚCIĄ JEST KRUCHĄ ISTOTĄ, KTÓREJ NIE POWINNO SIĘ KRZYWDZIĆ W ŻADEM SPOSÓB. JAK KTÓRYŚ FACET TĄ ZASADĘ ZŁAMIE POWINNI PÓJŚĆ DO WIĘZIENIA O SUROWYM RYGORZE TAK, ABY DOSTAŁ ODPOWIEDNIĄ BOLESNĄ KARĘ.
 7. Nie przejmuj się ja ciebie popieram człowiek ma prawo wyboru życia jakie chce. Jak nie chce żyć z dwoma to zawsze można wybrać tego, co lepszy w łóżku.
 8. Katjaa

  Zgrzewarka do folii

  CLATRONIC to dobra forma
 9. Mojej koleżanki ciotka dostała rachunek za ponad 9.000 złotych. Okazało się jej sąsiad podpiął się do kabla i on dzwonił na numer 0-700 :o
 10. Anerina masz racje kiedyś czytałam ,że bodajże w Brazylii filmują pierwszy raz swoich pociech. :D Na dodatek wybierają rodzice w jakim to ma być wieku i z kim ma iść syn, czy córka pierwszy raz do łóżka serio pisze.
 11. mnboiu jestem szczupła nie siedzę tylko przed komputerem :P
 12. Jestem porządną kobietą wypraszam sobie żegnam pa
 13. A miejcie 20 dzieci ,a ja będę żyć na Hawajach, a w pieluchach :D Miłego popołudnia pa :)
 14. Dziecko łatwo zrobić i przyjemnie gorzej chodzić w ciąże 9 miesięcy( to dla mnie jakaś masakra) i bolesny poród czasami trwa dobę. Po takich, przeżyciach to już by mi się żyć odechciało i tego dziecka :P Nie dziękuję za takie atrakcje. :D
 15. Mam 27 lat , coś o życiu wiem i wiem jedno nie chce dziecka, bo przeszkadzałoby mnie i innym ludziom :P
 16. Dzieci powinno się karać dziś Jacuś byłeś niegrzeczny w sklepie klaps na tyłek i siedzenie w piwnicy za karę. :D
 17. Matki polki na utrzymaniu męża i państwa :D Do pracy kobiety po miesiącu od porodu , a nie siedzenie w domu do 3 roku życia bachora , czasami dłużej.
 18. Najgorszy matkami są matki w przedziale 17-29 , bo ktoś je szybko zapylił w tak bardzo młodym wieku i myślą,że rozum pozjadały :D Takie chodzą po plantach z nosem do góry i jakie zadowolone idą takie z wózkami jedzie rowerzysta to są obruszone ,ze muszą schodzić z drogi :D
 19. U mnie w supermarkecie też było kiedyś,że między czasie ktoś dzieckiem zajmował jak matka zakupy robiła. Niestety zlikwidowali ze względu na koszty. Nie wszystkie matki dawały tam dzieci, bo bały się,że je ktoś porwie , a tam Zosi jeden włos z głowy spadnie i będzie straszna tragedia :D
 20. Nie będę ukrywać,że nie lubię dzieci irytują mnie. Kiedyś dzieci były grzeczne i wychowane, a teraz najwidoczniej kobiety nie potrafią już wychować dzieci. Dziecku powinno się mówić NIE , a nie jeszcze go wynagradzać cukierkami.
 21. Byłam w piątek w parku miałam depresyjny dzień chciałam po prostu posłuchać w spokoju ptaków i posiedzieć ,a tam 3 matki polki: Kubuś po 2 dniach zrobił kupkę, Ola miałam kilka dni katar , Marzenka dziś kończy 4 miesiące. Kurwa i tak non stop o tych dzieciach. Nie wytrzymałam poszłam sobie patrząc pogardliwie na te kobiety z wkurzoną miną pod nosem powiedziałam nawet człowiekowi nie dadzą posiedzieć w spokoju nie wiem czy słyszały, ale jak tak to bardzo dobrze.
×