Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Narodowy

Zarejestrowani
 • Zawartość

  1023
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 • Wygrane dni

  2

Wszystko napisane przez Narodowy

 1. Popatrz... a ja co chwila słyszę od kobiet, że bardzo chudy facet jest nieatrakcyjny podobnie jak janusze z piwnymi brzuszyskami.
 2. Każda wymówka dobra by swój stan usprawiedliwiać. Nawet tak absurdalna jak twierdzenie, że kobiety lubią szkieleciorów.
 3. Zdziwiłbyś się. Znam taką co brała się za niezbyt urodziwego ex-narkomana.
 4. Paradoksalnie dobrze się stało, że do ślubu nie dojdzie. Ona ma problemy, leczyła się, potem, jak sam piszesz, przerwała leczenie - a to dobrze skończyć się nie mogło. Jej znajomi znają jej wersję i są po jej stronie, nie próbuj szukać u nich zrozumienia, bo co byś nie powiedział i tak w ich oczach to ty będziesz ten zły. Najlepsza i chyba jedyna dobra rada jest taka byś wyrwał się z tego toksycznego środowiska, zerwij raz a dobrze kontakt z nią i jej przyjaciółmi. Dopóki ona na poważnie nie podejmie się leczenia to jej życie będzie nieustannym bałaganem, bycie z nią w tej sytuacji także wywiera bardzo negatywny wpływ na twoją psychikę. Zakończenie tego było jedynym dobrym rozwiązaniem.
 5. Zdecydowanie zgadzam się. Jest to jakiś fenomen kobiecej psychologii. Rzeczywiście bardzo wiele kobiet angażuje się emocjonalnie w facetach z mocno niepoukładanym życiem i próbuje ich potem wyprowadzać na prostą. Trochę taki żeński samarytanizm.
 6. Słyszeliśmy już o rodzinie z Norwegii która uciekła do Polski z powodu zagrożenia odebrania dziecka rodzinie tylko dlatego, że matka w przeszłości leczyła się psychiatrycznie - warto dodać, że zarówno polscy psychologowie jak i norwescy stwierdzili, że matka jest w dobrym stanie psychicznym. Tym razem do Polski trafiła rodzina pochodzenia rosyjskiego, mieszkająca na stałe w Szwecji, której służby chciały odebrać dziecko i przekazać je do rodziny muzułmanów.
 7. Kościół Katolicki uznaje darwinowską teorię ewolucji, nie wyklucza istnienia obcych form życia na innych planetach, w kwestii ogłaszania cudów kościół czyni to dopiero, gdy wszelkie naukowe wyjaśnienia, np. uzdrowienia kogoś, zawodzą. Także łatwo jest rzucać takie oskarżenia wiedząc tak naprawdę bardzo niewiele. Z jakiś powodów lewicowcy odziedziczyli po swoich braciach komunistach nienawiść do Kościoła Katolickiego i po dziś dzień kultywują te haniebne tradycje. OKO press jako skrajnie lewicowe medium jest jednym z przodowników. Moja teoria genezy tej nienawiści lewicowców do Kościoła bierze się z faktu, że papież Jan Paweł II miał niezaprzeczalny wpływ na upadek komunizmu w Europie - wszak sowiecki aparat komunistyczny zlecił zamach na papieża, co pokazuje jakim zagrożeniem dla sowietów był papież i jego antykomunistyczna agenda. W Stanach Zjednoczonych uznaje się Reagana i Jana Pawła II za dwóch największych działaczy antykomunistycznych. Lewicowcy po II WŚ przejęli dużą część ideologii komunistycznej do swoich poglądów, warto wspomnieć, że przed inwazją czerwonych na Polskę, lewica w naszym kraju była chrześcijańska i miała dobre stosunki z Kościołem.
 8. O ile nie wzniesiesz fortyfikacji typu "Carcassonne" wokół siebie, to jest to możliwe.
 9. Jeżeli choroba ma bezpośredni wpływ na twoje zachowanie, to wtedy nie jest to twoją winą.
 10. Tak, jest to możliwe. Gdy ty byłaś sama ona czuła się z tym lepiej w tym sensie, że nie ona jedna jest samotna i było jej raźniej, lepiej się z tym czuła, bowiem miała się z kim identyfikować. Teraz gdy ty kogoś poznałaś ona ze swoją samotnością pozostała sama. Ten stan budzi w niej frustrację i smutek, zwiększa lęk przed samotnością, czarne myśli typu "wszyscy już kogoś mają, a ja wiecznie samotna." Prawdopodobnie stąd się wzięła jej zmiana nastroju.
 11. To drugie bez zawahania. Milion złotych to nie jest tak ogromna suma jak niektórym się wydaje. Szybko da się roztrwonić taką sumę.
 12. Faceci kompletnie nie znają się na modzie, a przecież można kupić niedrogo jakieś ubrania podkreślające sylwetkę, niekoniecznie muszą być znanych firm, bo faceci i tak na to uwagi nie zwracają. Co do fryzjera to się nie wypowiem, bo nie wiem ile kobiety wydają na to pieniędzy.
 13. Aż 30%??? Na bogato! Ale co tam niech wie, że na byle gołodupca nie trafiła
 14. Mam inny pogląd w tym temacie, ale OK.
 15. Piszesz o tych co chcą mieć dzieci, ale ich nie mają z jakiegoś tam powodu. Ja piszę o osobach zwyczajnie nie czujących wewnętrznie takiej potrzeby.
 16. Narodowy

  Pociąga mnie mój szef

  Zawsze możesz poprosić by szef zrobił ci remanent po godzinach...
 17. To nie jest kwestia powinien/nie powinien, ale raczej che/nie chce. Rób jak sam uważasz.
 18. Hmm... bardzo ciekawe pytanie. Mogę się mylić, ale wydaje mi się, że chęć posiadania dzieci u ludzi wiąże się bezpośrednio z instynktem. Większość ludzi posiada ten instynkt, który powoduje pragnienie posiadania potomstwa, a część nie.
 19. Gdy jesteś z kimś kogo naprawdę kochasz, ale naprawdę, (a nie tylko tak ci się zdaje), to wtedy brak porównania nie jest żadnym istotnym argumentem. Z resztą seks jest tylko pewną częścią życia człowieka, fajnie i dobrze jest mieć udane życie erotyczne, ale gdy staje się ono dla nas najważniejsze samo w sobie, to wtedy trudno o prawdziwe uczucie. Związek w którym zaczyna ci brakować seksu z kimś innym nie jest związkiem opartym na prawdziwych uczuciach, możesz zaprzeczać, ale ręczę ci za to, że tak właśnie jest. Ludzie bardzo często mylą miłość z pożądaniem i chemią.
 20. Narodowy

  I jak tu rozumiec faceta?

  Przecież to oczywiste... jesteś dla niego zabawką od seksu. Facet traktuje cię jak przedmiot. Ratuj resztki swojej godności i pożegnaj tego typa. No chyba, że taki układ ci odpowiada, ale przyznasz, że do matki taka rola nijak nie pasuje...
 21. Skoro na takich trafiasz, to wypada mi tylko współczuć...
 22. Narodowy

  Ja chyba zwariuje 😱

  Uff... jak to dobrze, że moja rodzina się nie miesza do mojego życia. Nie rób nic na siłę i nie szukaj kogoś tylko ze względu na presję rodziny - bo nigdy nic dobrego z tego nie wynika. Wtedy kiedy będziesz czuła się gotowa, wtedy będziesz szukać. Ta presja ze strony twojej rodziny jest bardzo niezdrowa i nie warto jej ulegać.
 23. Narodowy

  Wycofuja sie bo odmawiam

  Nawet gdybyś zgodziła się na seks z którymś z nich, to gwarantuję ci, że potem więcej byś go już nie widziała. Trafiasz na takich, którzy szukają tylko jednego. W internecie najłatwiej właśnie na takich typów natrafić.
 24. Narodowy

  czy powiedzieć mu prawdę?

  Owszem może, ale taka wymówka w przypadku gdy zwyczajnie się kłamie jest bardzo słaba i chyba tylko kompletnie niedoświadczony facet mógłby w to uwierzyć. Nie tylko po błonie dziewiczej można wiedzieć czy kobieta miała kogoś wcześniej czy nie. Nie warto kłamać, warto być szczerym, zwłaszcza, że takie kłamstwa lubią po pewenym czasie wychodzić na jaw, a wtedy całe zaufanie jakie się budowało w związku zostaje zrujnowane.
×