Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Kusza Myślivski

Zarejestrowani
 • Zawartość

  8233
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 • Wygrane dni

  2

Wszystko napisane przez Kusza Myślivski

 1. Kusza Myślivski

  Inflacja jest legalnym sposobem okradania ludzi

  Inflacja jest raczej konsekwencją.
 2. Kusza Myślivski

  Ziemia się szybciej kręci

  Potwierdzam. Zwłaszcza w weekendy.
 3. Nie wiem, co można przez dziesięć lat bez przerwy robić w realu.
 4. Kusza Myślivski

  Kobieta proponuje trójkąt 2k1m

  Chęć/potrzeba ulegania w łóżku, nie jest wynikiem słabego charakteru i odwrotnie.
 5. Kusza Myślivski

  Kobieta proponuje trójkąt 2k1m

  Jeśli chce patrzeć, to pewnie kręci ją zdrada kontrolowana. To się fachowo nazywa cuckquean. Na takie zabawy decydują się zwykle kobiety uległe, taktując je w kategoriach masochistycznych. W imię zasady - to co boli, to też podnieca. Niewiele jest kobiet gotowych przejść do porządku dziennego nad taką łóżkową roszadą. Upewnij się milion ray, że chce, nim zaczniesz planować wielokąty. Fantazje ze zdradą w tle, czasem lepiej zostawić w sferze fantazji.
 6. Kusza Myślivski

  HO, HO, HO...

  Bilet w jedną stronę ku słońcu, plaży i szafirowej toni oceanu.
 7. Kusza Myślivski

  Czy inne kobiety/dziewczyny też tak muszą?

  Pewnie wywala stopy, bo wyczuwa, że jesteś fetyszystą. Dziś kładzie Ci je dyskretnie na kolanach, a jutro brutalnie wepchnie do ust.
 8. Kusza Myślivski

  Alkohol i namiętność

  To znaczy, że jak widzi butelkę piwa Warka, to ma ochotę zdjąć majtki? Alkohol rozluźnia, sprawia, że ludziom puszczają hamulce, na pewnym etapie upojenia działa uspokajająco. To się może i często przekłada na "chcenie", zwłaszcza u mocno spiętych i niepewnych siebie kobiet. Ale to jest taka oczywistość, że wisisz mi dychę za jej produkcję.
 9. Kusza Myślivski

  Dlaczego mężczyźni lubią być pieskami kobiet?

  W ogóle lepiej jeśli ludzie nie używają słów "nigdy", bądź "zawsze", albo robią to z dużą dozą krytycyzmu. Opisany przez Ciebie przypadek pośrednio dotyczy krzywdzenia innych, czy reakcji na krzywdzenie, a my tu gadaliśmy o preferencjach (wszystko jedno czy łóżkowych) i to tu szczególnie uważnie powinno ważyć się słowa. Jak ktoś mówi "nigdy nie ubiorę się na czarno", to dla Ciebie będzie to pewnie człowiek "wysokosamoświadomy", a dla mnie tylko ktoś, nieznający życia i jego pokrętnych ścieżek. Śmiertelna pewność co do własnych przekonań nie jest wynikiem mądrości, jest wynikiem braku wyobraźni.
 10. Kusza Myślivski

  Dlaczego mężczyźni lubią być pieskami kobiet?

  Dziś nie musisz, a może za jakiś czas będziesz musiał, albo nawet chciał. Zmieniamy się pod wpływem doświadczeń, spotkanych na swojej drodze ludzi, wpływów. To, co dziś wiesz o sobie, jutro może okazać się mało przydatne. Nie mówię o tym, żeby robić coś wbrew sobie, ale lepiej na wszelki wypadek się nie zarzekać. To tak niewiele kosztuje, a często pozwala wyjść z twarzą przed samym sobą. Kilka razy przekraczałam swoje granice pod wpływem chwili, albo mężczyzny. Przesuwałam granice innych. Nie wszystko weszło potem do łóżkowego kanonu na stałe, ale i tak było warto. Być blisko z drugim człowiekiem w sposób nieoczywisty, to trochę jak podróżować po świecie. Takie rzeczy wzbogacają mentalnie. Czasem mam wrażenie, że wszystkowiedzący dużo częściej poruszają się po omacku. Znają tylko kilka korytarzy w swojej głowie i na wszelki wypadek nie eksplorują innych w obawie, że się zgubią, albo przyjdzie im się spotkać z uśpionymi demonami. Ten rodzaj strachu jest mi obcy. Polecam.
 11. Kusza Myślivski

  Dlaczego mężczyźni lubią być pieskami kobiet?

  Sporo wiesz o samcach. Gratuluję. Najfajniej jak ktoś nie ma kija w de i potrafi sprawdzać się na różnych płaszczyznach. Mieć otwarty umysł, to znaczy niczego nie zakładać, ani nie wykluczać. Nie interesują mnie ludzie, którzy wiedzą już wszystko o sobie.
 12. Kusza Myślivski

  Dlaczego mężczyźni lubią być pieskami kobiet?

  Chyba pomieszał Ci się sufit z podłogą. Samiec alfa nie ma nic przeciwko chwilowemu oddaniu się w ręce kobiety. Tylko chłopczyk z kompleksami gotowy jest pomyśleć, że to urąga jego męskość i zagraża jego pozycji w stadzie.
 13. Kusza Myślivski

  Dlaczego mężczyźni lubią być pieskami kobiet?

  To banalne. Mężczyźni wolą gonić króliczka, niż mieć go w garści. Zwłaszcza niedojrzali. Takie ciągłe "zdobywanie" sprawia, że zdobycz jawi im się jako cenniejsza, a to mocno buduje ich ego.
 14. Kusza Myślivski

  Umowa okazjonalna najmu

  Trudno w takich aranżacjach o skupienie, tyle czynników rozpraszających, że aż się kręci w głowie.
 15. Kusza Myślivski

  Umowa okazjonalna najmu

  Tak, fotel fajny.
 16. Kusza Myślivski

  Umowa okazjonalna najmu

  Ona jest szara, antracytowa, nie czarna. Agent ma rację, to optycznie bardzo zmniejsza pomieszczenie. Fajnie wygląda "na obrazku", ale w pochmurny, szary dzień musi być przytłaczająca.
 17. Kusza Myślivski

  Umowa okazjonalna najmu

  Podobają mi się bardzo meble z surowej sklejki, z frezami zamiast uchwytów, zwłaszcza w kuchni, ale to kosztuje miliony.
 18. Kusza Myślivski

  Umowa okazjonalna najmu

  Taka sobie ta chata, ni to loft, ni to wydra, ale podoba mi się pani modelka bez stanika. Mogłabym taką mieć. Czytałaby mi do snu.
 19. Kusza Myślivski

  Umowa okazjonalna najmu

  Dzięki IKEI wszędzie można czuć się swojsko. Nie ma już chyba na świecie domu, w którym ktoś nie miałby choćby łyżki do butów z IKEI, albo szczotki do kibla.
 20. Kusza Myślivski

  Umowa okazjonalna najmu

  I dzięki Ci za cenne wskazówki. To zawsze lepiej, jak ktoś bezstronny łypnie okiem. Spadam spać. Dzięki i dobranoc.
 21. Kusza Myślivski

  Umowa okazjonalna najmu

  Jasne, że nie musi, ale standardowo jednak ma. To oczywiste i słuszne rozwiązanie dla dwóch stron.
 22. Kusza Myślivski

  Umowa okazjonalna najmu

  Nie. Większość gratów muszę tu zostawić, są w nie najgorszym stanie. Sprzedam mieszkanie z nimi, albo wyniosę na śmietnik. Na jakiś czas muszę przenieść się do dużo mniejszego mieszkania, więc też są mi zbędne. Potem do docelowego, ale to za jakieś 1,5-2 lata. I tam już chciałabym mieć wszystko nowe, więc albo zacznę mieszkać w pracy, albo ktoś życzliwy poda mi numery na najbliższego totolotka.
 23. Kusza Myślivski

  Umowa okazjonalna najmu

  Mogę tylko tak oględnie. 72m w nieście < 200 tys mieszkańców. Ceny wahają się od 4500 za metr do 6100 na ryku wtórnym.
 24. Kusza Myślivski

  Umowa okazjonalna najmu

  W tym układzie ty płaciłbyś za wodę a Leżak za prąd.
 25. Kusza Myślivski

  Umowa okazjonalna najmu

  Masz rację. Cenne wskazówki. Może lepiej i taniej będzie opróżnić kuchnię i udać, że nic tam nigdy nie było. Wolna przestrzeń daje pole do manewru. Co do parkietu, też masz rację, a nawet jeśli nie masz, to klient i tak powie, że woli kafle, żeby odpowiednio zbić cenę.
×