Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Elle96

Zarejestrowani
 • Zawartość

  701
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

108 Excellent

Ostatnio na profilu byli

4676 wyświetleń profilu
 1. I dajecie im do jedzenia zmielona skórę z pazurami w postaci parówek? Na osobiście bym się wyrzygała jakby ktoś mi kazał to zjeść. Widziałyście kiedyś jak się robi parówki?
 2. A kto Cię do tego zmusza??? Nie chcesz, nie zdobywaj, proste.
 3. To chyba trole z tymi komentarzami Jak córka jest towarzyska to po co jej niania? Przecież autorce nie zależy na wyjściu, tylko żeby córka miała kontakt z dziećmi. Też bym przeczekała do wiosny jednak i puściła do żłobka. Zawsze można zabrać jak się nie spodoba.
 4. Elle96

  Mój chłopak to mami synek! :(

  Czyli wyprowadziłaś się od jednej mamusi do drugiej :D jak pisałam, to już nie komuna, że trzeba na kupie mieszkać, serio nie stać was na wynajęcie kawalerki?? Wolisz się męczyć z teściami, ale mieć ten tysiąc na głowę więcej? Możliwość masz w zasadzie od ręki, więc nie biadol, tylko wynajmij coś i się wyprowadź, a chłopak pójdzie za tobą.
 5. Elle96

  Mój chłopak to mami synek! :(

  Wepchnelas się ludziom do chaty i jeszcze narzekasz, że wnuczek jest ich pępkiem świata, a nie ty :D to ty masz dziewczyno nie po kolei w głowie. Może gościu jest maminsynkiem, a matka ma dziwne zachowania, ale zapewniam cię, że Twoje decyzje są dużo bardziej dziwne. Trochę nie czaje wprowadzania się do rodziców chłopaka, wiadomo że każdy ma inne przyzwyczajenia itd. to juz nie te czasy, że trzeba na kupie mieszkać. I jeszcze narzekasz, że siostra zamieszkała blisko matki, podczas gdy ty się do niej wprowadziłas, no śmiech na sali.
 6. Nie, mamy skomplikowana umowę
 7. Nie odnawialam, zmienił się właściciel
 8. Wątpię... To nie jest wcale tak, że leje się krew strumieniami
 9. Nie mogę, bo wynajmuje z nim mieszkanie
 10. A jak Cię okłamie, że jest dziewica?
 11. Jesteś fajny chłopak Przemek, myślę, że potrafisz być dzentelmenem jakich teraz mało. Ale nie możesz mnie uratować jak nie masz pracy i nie możesz do mnie przyjechać nawet.
 12. Czekam na rycerza na białym koniu, ale chyba prędzej się zestarzeje, niż go poznam.
×