Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

jechanowska

Zarejestrowani
 • Zawartość

  0
 • Rejestracja

 • Ostatnio

  Nigdy

Wszystko napisane przez jechanowska

 1. Jeżeli jesteś w ciąży i masz nawrót choroby to polecam krem Beta-Skin Natural Active Cream (https://sklep.betaskin.pl/Beta-Skin-Natural-Active-Cream-150-ml/102) , który poradzi sobie z objawami łuszczycy i nie zaszkodzi dziecku. Preparat jest bogaty w składniki aktywne takie, jak beta-glukan, olej kokosowy, srebro koloidalne, estry wyższych kwasów tłuszczowych, które nawilżają oraz zwalczają uciążliwe dermatozy.
 2. jechanowska

  Atopowe zapalenie skóry a astma

  Ile bratanek ma lat? Jakie stosuje emolienty do nawilżenia skóry? Bardzo skutecznym preparatem jest Beta-Skin Natural Active Cream (https://sklep.betaskin.pl/Beta-Skin-Natural-Active-Cream-150-ml/102), jednak u dzieci można go stosować dopiero po ukończeniu trzeciego r.ż. Krem nawilża głębsze warstwy skóry, dzięki beta-glukanowi (pozyskiwanemu z ziaren owsa). Wiele osób chwali sobie jego dobroczynne działanie na skórę.
 3. jechanowska

  AZS i nieznośny świąd skóry

  Konieczna jest natychmiastowa interwencja. Polecam w takich przypadkach krem Beta-Skin Natural Active Cream (https://sklep.betaskin.pl/Beta-Skin-Natural-Active-Cream-150-ml/102). W początkowej fazie smaruj dłonie preparatem tak często, aż zauważysz widoczną poprawę. Następnie wystarczy dwa razy dziennie. Krem zawiera srebro koloidalne, które zabezpieczy popękaną skórę przed bakteriami. Beta-glukan odpowiada za nawilżenie i utrzymanie wody w naskórku. Powodzenia i koniecznie napisz o rezultatach!
 4. Przed wszystkim nie należy przesuszać skóry. Skóra z AZS wymaga skutecznego nawilżenia, które zapewni krem Beta-Skin Natural Active Cream (https://sklep.betaskin.pl/Beta-Skin-Natural-Active-Cream-150-ml/102). Jego bogata formuła pomaga utrzymać nawilżenie głębszych warstw skóry oraz utrzymuje wodę w naskórku. Dodatkowo krem pomaga w licznych dermatozach towarzyszących tej chorobie.
 5. Najlepiej przy atopowym zapaleniu skóry stosować emolienty, które z nawilżeniem docierają do głębszych warstw skóry. Przykładem może być krem Beta-Skin Natural Active Cream (https://sklep.betaskin.pl/Beta-Skin-Natural-Active-Cream-150-ml/102), który został wzbogacony o beta-glukan. Składnik ten pozyskuje się z ziaren owsa i odpowiada on za odpowiednie nawilżenie skóry.
 6. jechanowska

  Trądzik

  Zmiany na skórze w postaci trądziku wynikają z nieprawidłowej pracy gruczołów łojowych. Aby pozbyć się problemu należy poprawić ich funkcjonowanie. W tym celu warto zacząć stosować krem Beta-Skin Acne Care Cream (https://sklep.betaskin.pl/Beta-Skin-Acne-Care-Cream-75-ml/110), który pomógł już wielu osobom. Swoje dobroczynne działanie zawdzięcza trzem składnikom: cynku, krzemie i srebrze koloidalnemu.
 7. Godnym uwagi w walce z trądzikiem jest również preparat Beta-Skin Acne Care Cream (https://sklep.betaskin.pl/Beta-Skin-Acne-Care-Cream-75-ml/110), którego skład pomaga w usystematyzowaniu pracy gruczołów łojowych. Ich złe funkcjonowanie odpowiedzialne jest za występowanie zmian na skórze. Krem, dzięki unikalnemu połączeniu składników aktywnych zapobiega pojawianiu się nowych zmian.
 8. jechanowska

  trądzik - co jeszcze mogę zrobic?

  Pamiętaj, że wyciskając trądzik bardzo prawdopodobne jest, że na skórze pozostaną Ci blizny, a wtedy pomoże dopiero zabieg mikrodermabrazji u kosmetyczki. Trądzik na skórze pojawia się w wyniku nieprawidłowej pracy gruczołów. Aby się go pozbyć trzeba usystematyzować wydzielanie łoju. Wypróbuj krem Beta-Skin Acne Care Cream (https://sklep.betaskin.pl/Beta-Skin-Acne-Care-Cream-75-ml/110), który pomógł już wielu osobom. Preparat opiera się na cynku, krzemie i srebrze koloidalnym wpływając na pracę gruczołów łojowych.
 9. jechanowska

  Pomocy, trądzik

  Wygląda na to, że trądzik nie został do końca pokonany. Tutaj trzeba zadziałać zdecydowanie. Zacznij smarować skórę preparatem o nazwie Beta-Skin Acne Care Cream (https://sklep.betaskin.pl/Beta-Skin-Acne-Care-Cream-75-ml/110) . Składniki kremu pomogą w walce ze zmianami. Krem dodatkowo został wzbogacony o srebro koloidalne, które chroni skórę przed bakteriami.
 10. jechanowska

  Qcera krem na trądzik

  Nie słyszałam o tym kremie. Musisz wiedzieć, że trądzik powstaje na skórze z powodu złej pacy gruczołów na skórze. Gruczoły wydzielają za dużą ilość łoju będącego pożywką dla bakterii. Aby wyregulować ich pracę trzeba stosować krem na bazie srebra koloidalnego, cynku oraz krzemu. Wymienione składniki znajdują się w jednym preparacie - Beta-Skin Acne Care Cream (https://sklep.betaskin.pl/Beta-Skin-Acne-Care-Cream-75-ml/110) . Warto go wypróbować, wiele osób jest zadowolonych z efektów kuracji. ;)
 11. jechanowska

  30 lat i trądzik?!

  Trądzik pojawia się w każdym wieku. Problem występowania zmian na skórze związany jest z nieprawidłową pracą gruczołów na skórze. Trądzik minie, jeżeli wydzielanie łoju zostanie wyregulowane. Najlepiej w takim przypadku stosować krem na bazie cynku i krzemu, ważne jest także srebro koloidalne chroniące pęknięty naskórek przed bakteriami. Wymienione składniki znajdziesz w preparacie Beta-Skin Acne Care Cream (https://sklep.betaskin.pl/Beta-Skin-Acne-Care-Cream-75-ml/110). Krem regeneruje naskórek i zmniejsza zaczerwienienia.
 12. Przede wszystkim nie wyciskaj ich na siłę. Zostaną Ci blizny, które trudno jest usunąć. W Twoim przypadku warto wypróbować krem Beta-Skin Acne Care Cream (https://sklep.betaskin.pl/Beta-Skin-Acne-Care-Cream-75-ml/110), który składa się ze srebra koloidalnego, cynku oraz krzemu. Krem zdezynfekuje skórę i będzie chronić organizm przed drobnoustrojami. Dodatkowo Twoje zmiany zostaną podsuszone i powinny się zagoić.
 13. jechanowska

  Zmarszczki:/

  Zmarszczki są zmorą każdej kobiety. ;) Produkcję kolagenu można pobudzić poprzez odpowiednie nawilżenie skóry. Istotne jest, by nawilżenie docierało do głębszych jej warstw. Tutaj pomocny okaże się preparat oparty na beta-glukanie, który świetnie sobie radzi m.in. z utrzymaniem wody w naskórku. Znaleźć go można w kremie Beta-Skin Natural Active Cream (https://sklep.betaskin.pl/Beta-Skin-Natural-Active-Cream-150-ml/102). Preparat został wzbogacony dodatkowo o srebro koloidalne, olej kokosowy i estry wyższych kwasów tłuszczowych poprawiające elastyczność skóry.
 14. jechanowska

  Nowy krem na zmarszczki

  Skóra dojrzała potrzebuje dobrego nawilżenia. Składniki takie jak beta-glukan, srebro koloidalne, olej kokosowy, estry wyższych kwasów tłuszczowych pozytywnie wpływają na kondycję skóry i poprawiają jej elastyczność pobudzając produkcję kolagenu. Wymienione składniki można znaleźć w jednym kremie: Beta-Skin Natural Active Cream (https://sklep.betaskin.pl/Beta-Skin-Natural-Active-Cream-150-ml/102).
 15. jechanowska

  Powraca mi trądzik

  Trądzik na skórze pojawia się w momencie, kiedy gruczoły na skórze wydzielają zbyt dużą ilość łoju. Koniecznie trzeba ich pracę wyregulować. W tym celu polecam stosowanie kremu Beta-Skin Acne Care Cream. Zawarte w preparacie składniki aktywne usystematyzują gruczoły i pomogą pozbyć się już istniejących zmian na skórze. Preparat warto stosować profilaktycznie, by nie dopuścić do wyregulowania gruczołów.
 16. Wyłącznie emolienty, jednak nie wszystkie nawilżają skórę na tym samym poziomie. Warto wybrać dobre i sprawdzone preparaty, np. Beta-Skin Natural Active Cream (https://sklep.betaskin.pl/Beta-Skin-Natural-Active-Cream-150-ml/102). Formuła kremu oparta jest na składnikach, które wspomagają skórę w walce z objawami AZS i poprawiają jej kondycję. W dodatku skóra jest nawilżona i chroniona przed bakteriami.
 17. Jak skóra córki? Uległa poprawie? Sucha, łuszcząca się skóra może być objawem choroby skóry, dlatego warto wybrać się do dermatologa (tak na wszelki wypadek).
 18. jechanowska

  Sucha skóra na całym ciele :/

  Sucha skóra to spory problem szczególnie latem i zimą. W tym okresie należy szczególnie dbać o skórę i chronić ją przed nieprzyjaznymi czynnikami zewnętrznymi. Zadanie ułatwi krem Beta-Skin Natural Active Cream (https://sklep.betaskin.pl/Beta-Skin-Natural-Active-Cream-150-ml/102), który nawilża, chroni i regeneruje uszkodzony naskórek. Preparat z powodzeniem stosowany jest przez kosmetyczki i polecamy po zabiegach takich, jak np. mikrodermabrazja lub depilacja.
 19. Trądzik powstaje na skórze w wyniku złego funkcjonowania gruczołów łojowych. Kluczem do sukcesu i pozbycia się trądziku jest jego usystematyzowanie. Taki efekt można osiągnąć przy pomocy kremu Beta-Skin Acne Care Cream (https://sklep.betaskin.pl/Beta-Skin-Acne-Care-Cream-75-ml/110). Jego unikalna formuła doskonale radzi sobie ze zmianami na skórze i pomaga zapobiegać pojawianiu się nowych.
 20. Na rynku dostępnych jest wiele preparatów. Niestety nie wszystkie przynoszą wymierne korzyści. Dlatego najlepiej stosować sprawdzone preparaty. Jednym z nich jest krem Beta-Skin Acne Care Cream (https://sklep.betaskin.pl/Beta-Skin-Acne-Care-Cream-75-ml/110), który pomaga regulować pracę gruczołów łojowych na skórze odpowiedzialnych za powstawanie trądziku. Wszystko za sprawą trzech składników aktywnych: srebra koloidalnego, cynku i krzemu.
 21. jechanowska

  Problemy z cerą pomocy

  Problem z trądzikiem powrócił, ponieważ Twoje gruczoły na skórze nie pracują prawidłowo. Koniecznie trzeba wyregulować ich pracę. W tym celu stosuj krem Beta-Skin Acne Care Cream (https://sklep.betaskin.pl/Beta-Skin-Acne-Care-Cream-75-ml/110), którego formuła została opracowana, by pomagać skórze wrócić do normalności i pozbyć się przykrego problemu.
 22. W przypadku tak dużego przesuszenia trzeba zadziałać szybko i skutecznie. Ważne, by nawilżenie dotarło nawet do tkanki podskórnej. W tym celu polecam krem oparty na beta-glukanie. Składnik ten doskonale nawilża oraz utrzymuje wodę w naskórku. Smaruj buzię kremem Beta-Skin Natural Active Cream (https://sklep.betaskin.pl/Beta-Skin-Natural-Active-Cream-150-ml/102), tak często, aż zauważysz widoczną poprawę. Następnie stosuj krem profilaktycznie dwa razy dziennie.
 23. jechanowska

  Kosmetyki do pielęgnacji ciała

  Skóra narażona jest na działanie wielu niekorzystnych czynników przez co jest przesuszona, pęka, czy pojawiają się na niej podrażnienia. W takiej sytuacji najlepiej stosować sprawdzone kosmetyki, by ulżyć skórze i ją zregenerować. Krem Beta-Skin Natural Active Cream przeznaczony jest do skóry z problemami, ale można go stosować także do codziennej pielęgnacji. Preparat nawilża, chroni i regeneruje. Słyszeliście o nim? Polecam wejść na stronę https://sklep.betaskin.pl/Beta-Skin-Natural-Active-Cream-150-ml/102 i zapoznać się z opiniami o produkcie.
 24. jechanowska

  AZS jak sobie radzić

  Preparat Beta-Skin Natural Active Cream można stosować u dzieci, ale dopiero po ukończeniu trzeciego roku życia.
 25. jechanowska

  TRĄDZIK 18 LAT, POMOCY!

  Walka z trądzikiem bywa trudna, ale możliwa do wygrania. Najważniejsze to dowiedzieć się co jest przyczyną trądziku. Najczęściej jest wynikiem nieprawidłowej pracy gruczołów łojowych na skórze, które wydzielają zbyt dużą ilość łoju. Stosowane przez Ciebie preparaty powinny pomagać w regulacji gruczołów i niwelować już powstałe zmiany na skórze. W tym celu bardzo dobry jest krem oparty na srebrze koloidalnym, cynku i krzemie. Wszystkie trzy składniki możesz naleźć w preparacie Beta-Skin Acne Care Cream (https://sklep.betaskin.pl/Beta-Skin-Acne-Care-Cream-75-ml/110). Wielu osobom pomógł z trądzikiem i mam nadzieję, że pomoże i Tobie. :) Powodzenia!
×